V intervjuju za klubsko spletno stran je trener vijoličastih Sergej Jakirović razkril, da se Mariborčani v prvi evropski izziv podajajo brez Gregorja Bajdeta. Napadalec je moral na operativni poseg, z zelenic pa bo odsoten vsaj mesec dni.


“Izven delovnega ritma je le še Mutavčić, preostali igralci pa so ob polni obremenitvi v treningu z moštvom. Pripravljeni in z vsemi spoznanji, kaj prinaša četrtkova tekma. Pred nami je le en cilj, napredovanje v evropskih kvalifikacijah. Sistem tekmovanja v letošnji izvedbi omogoča več možnosti za presenečenja, v eni tekmi je vse mogoče, toda naredili bomo vse, da izločimo Severne Irce in se uvrstimo v naslednji krog,” je dodal strateg Štajercev.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od VBi
Naloži več novic iz Evropska liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Matej Mamić zapušča Radomlje, kariero bo nadaljeval v Romuniji

Radomlje bodo novo sezono začele brez enega pomembnejših članov obrambne vrste. Hrvaški bo…