Radomljani na današnji tekmi 1.kroga druge slovenske nogometne lige gostujejo v Biljah pri tamkajšnjemu drugoligašu. Pred začetkom nove sezone pa so mlinarji pripeljali novo moč na golovo črto. K enemu favoritov za osvojitev drugoligaškega tekmovanja prihaja David Šugić.


Hrvaški vratar je bil zadnje pol sezone član Tabora iz Sežane, zdaj pa so ga slednji poslali na enoletno posojo v Radomlje, saj imajo z Koprivcem in Renerjem zapolnjene vratarske položaje. Šugić se je na nekaterih spomladanskih tekmah zelo izkazal, v spominu ostane zlasti tekma z Mariborom ob koncu februarja letos, ko je mladi 20-letni vratar zaklenil svoja vrata, njegova ekipa pa je iztržila remi 0:0.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Urban Podvratnik
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Po izvrstni sezoni Bajraj do priložnosti med elito

Lani prvi strelec 2. SNL, Murat Bajraj, se po izvrstni sezoni, v kateri je za Beltince zbr…