Danes so pri celjskem prvoligašu sporočili, da bodo njihovi nogometaši že jutri proti Domžalam igrali pred publiko. Na stadion bo omogočen vstop 500 osebam, ki si bodo uspele zagotoviti vstopnico.


Celjani so v odlični formi in na korak do vodilne Olimpije, ki ima zgolj štiri točke prednosti. Že jutri bi se jim lahko še bolj približali, v kolikor jim uspe premagati Domžalčane, ki se borijo za obstanek.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Davor Mađerić
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Frelih prihodnje tri sezone v knežjem mestu

Žiga Frelih se tudi uradno seli v vrste trikratnih državnih prvakov iz knežjega mesta. Cel…