Prvoligaši naj bi s tekmovanjem nadaljevali v začetku prihodnjega meseca, s pripravami pa so pričeli vsi klubi. Na devetem mestu Prve lige se nahajajo Domžale, ki bi glede na pravila, igrale v dodatnih kvalifikacijah za obstanek, z Gorico.


“Na podlagi vseh argumentov in izdelanih ekonomskih izračunov ocenjujem, da je za slovenski nogomet koristnejša in pravičnejša rešitev za zeleno mizo. S tem bi prihranili finančna sredstva in se pripravili na odprtje nove sezone,” je za Dnevnik dejal predsednik Domžal, Stane Oražem.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Davor Mađerić
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Matej Mamić zapušča Radomlje, kariero bo nadaljeval v Romuniji

Radomlje bodo novo sezono začele brez enega pomembnejših članov obrambne vrste. Hrvaški bo…