Iz Domžal prihaja novica, da bosta do konca te sezone klub zapustila dva mlada nogometaša, ki bosta v spomladanskem delu branila barve Doba.


Leta 2000 rojena Dario Kolobarić in Andrija Radovanović bosta za 9. uvrščeno ekipo 2. SNL igrala kot posojena nogometaša do konca tekoče sezone. Kolobarić, tudi član mlajših selekcij slovenske reprezentance, že ima nekaj izkušenj v članskem nogometu, saj je za Domžalčane zbral že šest prvoligaških nastopov ter se tudi dvakrat vpisal med strelce. Radovanović je doslej za rumene minute zbiral zgolj v mlajših selekcijah kluba.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od R. Š.
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Matej Mamić zapušča Radomlje, kariero bo nadaljeval v Romuniji

Radomlje bodo novo sezono začele brez enega pomembnejših članov obrambne vrste. Hrvaški bo…