Včeraj so bili na sporedu trije dvoboji 3.SNL zahod, zmage pa so ostale v domačih rokah.

Ilirija je gostila kranjsko Savo in slavila z 2:0 ter se utrdila na prvem mestu prvenstvene lestvice. Upor Gorenjcev so strli v drugem polčasu, ko sta zadela Ivanović in Đermanović, in sicer v 62. ter 77. minuti. Z identičnim rezultatom je Postojna premagala mirensko Adrio, prav tako sta bila zadtka dosežena v drugem polčasu. Postojni sta zmago priigrala Snoj in Agić, ki sta zadela v 58. oziroma 78. minuti srečanja.

Zelo izenačen dvoboj smo videli v Vipavi, kjer so gostovali nogometaši Tolmina, ki si imeli v zadnjih minutah priložnost za izenačenje, a se je izkazal domači vratar Želko. Vipava je povedla v 23. minuti, z leve strani je v kazenski prostor podajo prejel Leban, ki je znova zadel z glavo in povedel domače v vodstvo. Prednost je Vipava uspela zadržati do konca polčasa, v drugega pa so odločneje krenili gostje. Napad po levi strani je v dresu Tolmina, v 51. minuti uspešno zaključil Debenjak in izenačil na 1:1. Nogometaši Vipave so nato krenili v lov za vse tri točke, kar jim je tudi uspelo, po kotu je v 64. minuti z glavo zadetek dosegel Panič Nardin. Gostje so dvakrat uspeli zatresti okvir domačih vrat, vendar so morali priznati premoč Vipavi, ki je slavila z 2:1.

Fama Vipava – NK Tolmin 2:1