Dvoboj Šampiona in Dobrovc na Stadionu Olimp v Celju se je končal z rezultatom 3:1 v korist domačega moštva. Za gostitelje je to bila to po dveh zaporednih porazih druga zmaga v sezoni, gostje iz Dravskega polja pa po štirih odigranih krogih še niso osvojili točke.

Šampion je povedel v 29. minuti z zadetkom Gala Grobelnika. Za goste je gol v 36. minuti dosegel Elvino Podbrežnik  in s tem postavil izid polčasa. V drugi polovici srečanja je dodaten zadetek na svoj strelski konto dodal Groblenik, ki je s šestimi zadetki na vrhu lestvice strelcev 3. SNL Zahod. Zmago domačinov je v 75. minuti z golom za 3:1 postavil Rok Baskera. Šampion v naslednjem krogu čaka gostovanje pri Rogaški, Dobrovce pa bodo slab vtis ob začetku sezone poskusile popraviti proti Vidmu pri Ptuju.

Šampion – Dobrovce 3:1