Na obračunu vodilnih ekip 2. SNL med Radomljani in Novomeščani ni bilo zmagovalca, saj sta se ekipi razšli z remijem 1:1.

V Radomljah so domačini tekmo pričeli odlično in povedli že po dobri minuti igre, ko je Jaka Ihbeisheh dosegel svoj prvi zadetek v letošnji sezoni. Strel 34-letnika je bil zelo močan, a je tik pred gostujočimi vrati žoga nekoliko odskočila in presenetila Denisa Pintola. Na odgovor varovancev Zorana Zeljkovića pa ni bilo potrebno čakati dolgo, saj je Krka do izenačenja manj kot deset minut kasneje. Za Dolenjce je že 14. v tej sezoni zabil vodilni strelec lige Anthony Parris, ki se je dobro znašel v domačem kazenskem prostoru. Drugi polčas ni postregel z zadetki, že po nekaj trenutkih nadaljevanja pa so gostje ostali z igralcem manj na terenu, potem ko je zaradi prekršča in drugega rumenega kartona predčasno pod prho moral Žiga Kastrevec. Radomljani so ob številčni prednosti iskali nov zadetek, ki bi jim prinesel zmago, a ga vse do zadnjega sodnikovega piska niso dočakali.

Radomljani imajo pred začetkom lige za prvaka in zadnjimi sedmimi krogi v letošnji sezoni na prvenstveni razpredelnici štiri točke prednosti pred Krko in Dobom ter šest pred lendavsko Nafto.

Radomlje – Krka 1:1 (1:1)
Ihbeisheh (1′); Parris (10′)

Naloži več novic iz 2. liga

Beltinci po porazu Nafte še bližje prvemu mestu

Dravinja je včeraj, ob 17.00 uri, gostila Beltince. Gostje so na tekmi 25. kroga v 2. SNL …