Včeraj sta se na prijateljski tekmi pomerila drugoligaš ND Primorje Ajdovščina in mladinska ekipa NK Maribor. Za Primorce, ki jih vodi Andrej Komac, je bilo to drugo prijateljsko srečanje, od Štajercev pa so bili boljši z 2:1. Za rdeče-črne sta zadela Džuzdanović in Dedić.  


Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Uredništvo SNPortal.si
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

V Ajdovščini pred povratkom v 2. SNL klestijo stroške, sinove burje zapustili štirje igralci

Neuspeh v kvalifikacijah za obstanek pričakovano prinaša številne spremembe v taboru ajdov…