Foto: NK Triglav/Žiga Zupan
Zaključek letošnjega leta so v nekaj prvoligaših izkoristili tudi za poteze z dobrodelno noto. Tako so v Domžalah, Kidričevem, Ljubljani in Mariboru zbirali prehranske izdelke za socialno ogrožene posameznike in družine.
Za podobno potezo pa so se ob otvoritvi igrišča z umetno travnato površino odločili tudi pri kranjskem Triglavu. Ob dvoboju članskega moštva Triglava in zlate reprezentančne generacije so namreč zbrali za kar 300 kilogramov hrane, še posebej so se izkazali pri navijaški skupini Small Faces.
“Vemo, da smo za vstop na petkov dogodek ob odprtju igrišča v ŠC Kranj zbirali prehrano z daljšim rokom uporabe. Ponosno ugotavljamo, da je bilo skupaj zbranih 300 kg hrane, za kar se vsem lepo zahvaljujemo. Posebna zahvala gre staršem mladih nogometašev, ki so vselej največji podporniki, in Small Faces Kranj, ki so prispevali kar štiri polne vreče! Vse, kar nam je uspelo zbrati, bo Rdeči križ porabil za socialno ogrožene družine,” so zapisali na družabnih omrežjih vodilnega drugoligaša.
Državnim prvakom iz knežjega mesta ni uspel velik met oziroma preboj v ligaški del Uefine…
Prvo veliko presenečenje letošnjega pokalnega tekmovanja smo videli v Trbovljah, kjer je domači tretjeligaš ugnal…
Na nogometnem mednarodnem prizorišču so svoj debi danes doživele nogometašice Radomelj. Rumenosrčne so na domačem…
Nogometaše Celja nocoj od 21. ure naprej čaka zmenek z zgodovino. Grofje na povratnem obračunu…
Dan po prihodu Harisa Vučkića so v Grosuplju potrdili še dva podpisa. Za novince v…
Celjane le še en dan loči od zgodovinskega povratnega obračuna zadnjega kroga kvalifikacij za uvrstitev…