Ženska reprezentanca do 17 let dobila nasprotnice v kvalifikacijah za EURO 2020 ter EURO 2021

V Nyonu je bil danes opravljen žreb za elitni del kvalifikacij za WU17 EURO 2020, kot tudi za kvalifikacije WU17 EURO 2021.

V elitnem delu kvalifikacij za EURO 2020, so Slovenke za nasprotnice dobile ekipo Španije, Turčije in Portugalske. Slednje bodo tudi domačinke turnirja, ki se bo odvijal od 19. do 25. marca. Slovenke so se v elitni del turnirja uvrstile, potem, ko so letos na Norveškem v skupini z domačinkami, reprezentanco Ferskih otokov in Azerbajdžana, osvojile končno drugo mesto v skupini.

Ob tem so izvedli že tudi žreb kvalifikacij za WU17 EURO 2021 v katerem so naša dekleta bila izžrebana v kvalifikacijsko skupino 6, v kateri se bodo pomerile z reprezentancami Anglije, Moldavije in Severne Irske, ki bodo hkrati tudi gostiteljice kvalifikacijskega turnirja.

Recent Posts

Zahtevni nasprotniki za Slovenijo v ligi narodov

Slovenska reprezentanca je v Bruslju dobila nasprotnike v prihajajoči sezoni lige narodov, kjer bodo varovanci…

7 dni ago

Prekmurci okrepitev našli v Sežani

Nova okrepitev v napadu Mure je postal Federico Rose. Enaindvajsetletni napadalec z argentinskim državljanstvom je…

7 dni ago

VIDEO: Sijajen zadetek Kaje Korošec načel mrežo Reala, ki pa bo v Madridu branil prednost

V ligi prvakinj so se pričeli zaključni boji. Na prvem obračunu za uvrstitev v četrtfinale…

1 teden ago

Jona Javorič pred zaključkom rumenosrčnih priprav: “Vesela, da nam vodstvo kluba omogoča možnost igrati takšne tekme”

Članska ekipa ŽNK Radomlje Medex po štirih mednarodnih preizkušnjah nadaljuje s pripravami na nadaljevanje sezone.…

1 teden ago

Šeško ponovno zablestel v sodnikovem dodatku, Bijol do točke na Stamford Bridgu

Benjamin Šeško je ponovno postal junak Manchester Uniteda. Radečan je v 26. krogu proti West…

1 teden ago

Licitacija podpisanega dresa Benjamina Šeška (Manchester United FC)

V pomoč malemu Aleksu pri premagovanju njegove bolezni, smo se odločili, da poskušamo nekaj denarnih…

1 teden ago