Nogometaši Radomelj in Domžal so odigrali svojo prvo pripravljalno tekmo v letošnjem poletju. Prvoligaški obračun se je končal z neodločenim izidom 1:1.

Na pripravljalnem obračunu v Radomljah sta obe ekipi dobili po en polčas. V prvem so se zadetka že po 6. minutah igre veselili dvakratni državni prvaki, ki so do vodstva in izida polčasa prišli po akciji Arnela Jakupovića in Daria Kolobarića, ki jo je uspešno zaključil slovenski mladi reprezentant. Po številnih zapravljenih priložnostih Domžal so Radomljani do izenačenja prišli sredi drugega polčasa. Že v 60. minuti so bili blizu zadetka, ko je domžalska obramba še uspela žogo odbit z golove črte, a je kljub vsemu klonila le štirinajst minut kasneje. Oliver Kregar se je sam znašel pred Klemnom Mihelakom in ga že premagal, vendar mu je veselje preprečila vratnica. Na srečo domačinov je nato do odbite žoge prišel Andrej Pogačar in zabil za končnih 1:1.

Radomlje – Domžale 1:1 (0:1)
Začetna postava Radomelj: Fermišek, Jazbec, Guček, Vuco, Zabukovnik, Sidy, Blaić, Cerar Lu., Primc, Mohamed in Jarović. Igrali so še: Cerar Le., Adrović, Petek, Rauter, Pišek, Nuhanović, Pogačar, Kregar, Fortuna, Kmetič in Varga.
Začetna postava Domžal: Mulalić, Žinič, Pišek, Klemenčič, Kolobarić, Ibričić, Repas, Šoštarič Karić, Podlogar, Dajčman in Jakupović. Igrali so še: Mihelak, Vuklišević, Kim, Mavretič, Svetlin, Adamov, Saitoski, Hodžić, Markuš, Černe, Ostojić in Vuk.