Osemindvajseti krog Prve lige Telekom Slovenije sta odprli moštvi Aluminija in Maribora, dvoboj se je končal brez zmagovalca.

V prvem polčasu nismo videli zadetkov, najbližje zadetku pa so bili domači, ki so v 16. minuti zatresli okvir mariborskih vrat. Nepričakovano se je v priložnosti znašel Pečnik, saj je Ažbe Jug storil napako in zadel nogometaša Aluminija. Vratar domačih Janžekovič ni imel veliko dela, Mariborčani so poizkušali le od daleč. V drugem polčasu tudi ni bilo veliko priložnosti, Maribor je v 87. minuti zapravil strel z bele točke. Poizkusil je Marcos Tavares, njegov poizkus pa je ubranil Janžeković. V sodnikovem dodatku je imel izjemno priložnost Pečnik, a so gostje njegov poizkus blokirali in ostalo je pri začetnih 0:0.

NK Aluminij – NK Maribor 0:0 (0:0)