Včeraj je novo prijateljsko tekmo v pripravah na Prvo Ligo Telekom Slovenije odigral kranjski Triglav, ki je gostil turški Trabzonspor. Turki so z zadetkom v vsakem polčasu prišlo do zanesljive zmage z 0:2.

Turki so povedli po dobre pol ure igre, ko je mrežo Curanovića zatresel Rodallega. Za končni rezultat je v 67. Minuti poskrbel Ibanez, ki je uspešno realiziral najstrožjo kazen.

Zadnjo preizkušnjo pred prvim prvenstvenim krogom bodo Kranjčani odigrali v torek, ko se bodo pomerili z izraelskim Ašdodom.

Triglav Kranj : Trabzonspor 0:2 (0:1)

Rodallega 32`, Ibanez 67`-11m

Triglav: Curanović, D. Kryeziu, Elsner, Arh-Česen, Kuhar, Mlakar, Udović, E. Kryeziu, Tijanić, Majcen, Žurga