Edini današnji dvoboj je bil odigran v Velenju, kjer je domači Rudar gostil Aluminij iz Kidričevega.

Do vodstva Aluminija so oboji meli nekaj obetavnih priložnosti, vendar se rezultat ni spremenil. Ob prvem zadetku Aluminija je imel domači vratar žogo v posesti, podal jo je Živkoviću, ki je zadel v prazna vrata. Ob vodstvu z 0:2 je znova zadel Ante Živković, ki je bil uspešen z glavo, iz teżkega položaja. Še v prvem polčasu je zaostanek znižal Mateo Panadić, zadel je iz podobnega položaja kot Živković. Že v drugi minuti nadaljevanja je zmago Aluminija potrdil Tilen Pečnik, ki je izkoristil napako domačega vratarja.

NK Rudar – NK Aluminij 1:3

Panadić 45′; Živković 27′, 34′, Pečnik 47′

Zaostali obračun 25. kroga državnega prvenstva med Domžalami in Koprom so dobili dvakratni…