Tabor iz Sežane po sedemnajstih odigranih krogih zaseda šesto mesto na lestvici, kjer so točkovno poravnani s Triglavom. Tokrat so morali priznati premoč nasprotniku, Olimpija jih je premagala z 2:0. Sežance je v igri za točke držal tudi vratar David Adam, ki je Cekiciju ubranil strel z bele točke.

“Mislim, da se je videla ta razlika v kakovosti. Na žalost je tudi Olimpija zelo dobro odprla tekmo, dosegla ta zadetek iz prostega strela. Imeli so tudi enajstmetrovko, vratar je ubranil, se pravi nas je držal v igri. Po prvem polčasu, ko je bilo še 1:0, smo poizkušali nekaj odigrati, vendar videli ste, da smo zopet odprli drugi polčas z enim nerodnim posredovanjem. Boljše bi bilo, če bi žoga šla nazaj, mislim da ne bi bilo nobene nevarnosti. In 2:0 pri Olimpiji v Ljubljani, ki enaostavno zna držati žogo, si znajo ustvarjati priložnosti, samo čestitke Olimpiji, fantom pa tudi čestitke, ker smo do zadnje minute poizkušali. Mislim, da smo imeli dve ali tri situacije, ko bi mogoče lahko zadeli okvir in bi lahko zadišalo po zadetku,” je po tekmi dejal strateg Tabora, Almir Sulejmanović.