Nogometaši murskosoboške Mure so na drugi pripravljalni tekmi gostovali v Odrancih in pri lokalnemu tretjeligašu vknjižili visoko zmago 14:0. Zvezda popoldneva je bil Roman Gostan, ki se je poslovil od aktivnega igranja nogometa.

Gostan, ki je večino kariere preživel v Odrancih, igral pa je tudi za Beltince, Nafto in Muro, je tekmo pričel v prvi postavi in nato po petih minutah igre bil zamenjan ter se je ob stoječih ovacijah zbranih navijačev in špalirju soigralcev dokončno poslovil. Nato so v ospredje stopili igralci Mure in že do odmora zabili kar sedemkrat, vajo pa so ponovili tudi v drugem delu in se na koncu veselili visoke zmage. Ante Šimundža je v obeh polčasih na teren poslal različni enajsterici, najučinkovitejši na terenu pa je bil Rok Sirk, ki se je v prvih 45. minutah med strelce vpisal štirikrat.

ODRANCI – MURA 0:14
Strelci: Sirk (4x), Maroša (2x), Šlak (2x), Maruško (2x), Bobičanec, Šušnjara, Rebernik, Lorbek

Mura – prvi polčas: Matošević, Karničnik, Lukač, Laci, Šturm, Kozar, Sočič, Šlak, Kouter, Bobičanec, Sirk. Drugi polčas: Šafarić, Kous, Bošković, Kurbus, Žekš, Maruško, Lorbek, Šušnjara, Horvat, Rebernik, Maroša.