Je tretji pomladanski krog terjal še drugo trenersko žrtev v nadaljevanju sezone? Sodeč po informacijah Anžeta Bašlja, novinarja športnega uredništva TV Slovenija, da.

Tomaž Petrovič se je očitno po še drugem porazu v nadaljevanju državnega prvenstva poslovil s klopi Krškega, ki je po Gorici pred domačimi gledalci priznalo še premoč Celju. Grofje, ki so kar šest tekem čakali na to, da zatresejo mrežo posavskega prvoligaša, so popoldanski obračun dobili z izidom 2:3, po tem ko sta že v prvem polčasu zadela Lovro Cvek in Dalibor Volaš, v drugem polčasu pa je zmago kljub dvema enajstmetrovkama Filipa Dangubića potrdil Amar Rahmanović.

Petrovič je moštvo Krškega zapustil že poleti, a ga je vodstvo kluba tedaj vseeno uspelo prepričati v skupno nadaljevanje zgodbe, ki jo je v Brestaničan pričel v začetku leta 2014. Po koncu jesenskega dela letošnje sezone je 37-letni strokovnjak z vodstvom kluba pogodbo podaljšal do sredine leta 2019, a je nadaljnje sodelovanje trajalo zgolj nekaj mesecev.

Glede na uspehe, ki jih je Petrovič dosegal v skromnih razmerah krškega prvoligaša, mladi strateg vseeno ne bi smel imeti pretiranih težav z iskanjem nove prvoligaške priložnosti.