Slovenska nogometna predstavnika iz Domžal in Sežane, sta odigrala pripravljalno srečanje v Umagu, zmago je slavil prvoligaš iz Domžal.

Domžalčani so kaj kmalu po začetku srečanja povedli z 2:0. Najprej je za vodstvo z 1:0 zadetek dosegel Dario Kolobarić, ki je zadel po lepem samostojnem preigravanju nasprotnikove obrambe. Le pet minut kasneje so rumeni vodili z 2:0, z bele točke je natančno meril Slobodan Vuk in tudi postavil rezultat polčasa. Sežanci so se približali po prihodu iz slačilnic, v 46. minuti je z glavo natančno meril Papa Ibou Kébé. Do konca srečanja se izzid ni spremenil in zmage z 2:1 so se veselili Domžalčani.

NK Domžale – NK Tabor Sežana 2:1 (2:0)