Marko Ranilović se je po četrtkovi sklenitvi dogovora včeraj že pridružil treningom splitskega Hajduku, ki se na nadaljevanje sezone pripravlja v istrskem Rovinju. Potem ko je včeraj popoldne opravil prvi trening, je danes že odigral prvo tekmo.

Splitčani, ki so nastopili brez Milevskega, Maglice, Mezge, Gotala, Balića in prvega vratarja Kalinića, so se v Poreču pomerili z domačim četrtoligašem Jadranom in ga ugnali z 1:3. Igor Tudor, strateg Hajduka, je nekdanjega vratarja Maribora, Ferencvaroša, Kapošvarja in Zavrča postavil v začetno enajsterico. Dalmatinci so imeli skozi celotno srečanje precejšnjo prevlado, domači pa so do edine priložnosti prišli v 19. minuti, ko je David Dujanić z lepo odmerjenim strelom v daljši kot matiral nemočnega Ranilovića. Za zmago Hajduka sta sicer zadela Vlašić, ki je v polno meril dvakrat, in Vasilj, ki je v 86. minuti postavil končni izid tekme. Ranilović je mrežo branil v prvem polčasu.

Tudi Zajc evropsko sezono sklenil v četrtfinalu

Slovenski nogomet je ostal brez predstavnikov v zaključnih bojih evropskih klubskih tekmov…