Nogometaši Kalcer Radomelj še naprej ostajajo neporaženi, po remijih z Bravom in Olimpijo je sledila premierna zmaga v letošnji sezoni, z 2:0 je padel Aluminij.

V prvem polčasu večjih priložnosti nismo videli, tekmeca sta bila dokaj izenačena. Omeniti je vredno dve zaporedni akciji Aluminija, ko sta zapretila Kidrić in Petek. Mark Zabukovnik je najprej v 25. minuti zatresel prečko, nato pa v 42. minuti Mlinarje popeljal v vodstvo.

Drugi polčas je prinesel več živahnosti v igro. Najprej so s streli z razdalje zapretili domači, a sta bia Krefl in Pečnik premalo natančna. Aluminij je lovil zaostanek, odprl ofenzivo proti vratom Radomelj, kar pa jim je v obrambi puščalo preveč lukenj za protinapade Radomelj. Enega izmed njih je v 79. minuti realiziral Nuhanović

Aluminij – Radomlje 0:2 (0:1)

Zabukovnik (25′), Nuhanović (79′)

Naloži več novic od M. Š.

V petek ob 17.30 bodo nogometaši Maribora pred praznimi tribunami Ljudskega vrta gostili R…