Celjski nogometaši so se danes pomerili z drugoligašem iz Radomelj in po 120 minutah igre slavili z rezultatom 2:1. V celjskem moštvu so ponovno igrali povratniki po poškodbi, Jakob Novak, Amadej Brecl in Nino Pungaršek.

Lepo je zmagati, ne glede na to kdo je nasprotnik. Vseeno so tudi oni v polfinalu pokala, vemo da so nas izločili, tako da lepo je zmagati vsakega. Držimo ta niz neporaženosti, to je pomembno, da dobimo te občutke spet nazaj. Glede na stanje, je bila tekma dosti korektna z naše strani, vsi fantje smo se trudili, da se dokažemo strokovnemu štabu in tudi sami sebi. Mislim, da je bilo kar v redu,” je po zmagi za klubsko spletno stran dejal Pungaršek.