Včeraj so bili aktivni tudi pri kranjskemu Triglavu, ki so tokrat gostovali na murskosoboški Fazaneriji, kjer začasno domuje zagrebški Dinamo. Aktualni hrvaški prvak, za katere je do 59. minute igral tudi slovenski reprezentant Petar Stojanović, je Kranjčane odpravil z visokih 4:0.

Zagrebčani so takoj na začetku tekme prevzeli vajeti igre v svoje noge ter že po 7. minutah igre prešli v vodstvo, potem ko za modre zabil Šitum. V 28. minuti je Dinamo svoje vodstvo povišal, z velike razdalje je z lepim strelom zadel Fiolić, največjo priložnost za Triglav pa beležimo v 41. minuti, vendar je poizkus iz prostega strela iz 20 metrov zletel preko vrat. Drugi del so Hrvati začeli odločno ter izid povišali na 3:0, tokrat je s strelom z razdalje bil uspešen Španec Olmo. V 52. minuti pa poker zadetkov Dinama, potem ko je izid srečanja postavil Budimir.

DINAMO ZAGREB – TRIGLAV KRANJ 4:0 (2:0)

Strelci: Šitum (7′), Fiolić (28′), Olmo (46′), Budimir (52′)

Triglav – začetna enajsterica: Kaselj, D. Kryeziu, Kuhar, Kumer, Arh-Česen, Krstić, E. Kryeziu, Tijanić, Majcen, Novak, Žurga.