Nogometaši ljubljanske Olimpije so danes v Turčiji odigrali prvo pripravljano tekmo prot DAC Dunajski Stredi v Beleku.

Srečanje so boljše pričeli Slovaki, ki so povedli v 15. minuti, ko je zadel Kristopher Vida. Dobrih osem minut zatem so Slovaki svojo prednost povišali, ko je v polno meril Mate Vida. Sledilo je ekpresno zmanjšanje rezultata, le tri minute zatem je zadel Rok Kronaveter. A v 34. minuti so Slovaki ponovno pobegnili na dva zadetka razlike, ko je zadel Zsolt Kalamar. Tik preden sta ekipi odšli na odmor je ponovno rezultat znižal Rok Kronaveter. V nadaljevanju so Slovaki zadržali minmalno prednost, ter slavili na koncu z 3:2.

DAC Dunajska Streda : NK Olimpija Ljubljana 3:2