V domžalskem Športnem parku sta se v 2. krogu 1. SNL srečali ekipi Radomelj in Olimpije. Na srečanju nismo dobili zmagovalca.

V 17. minuti so zeleno-beli prišli do vodstva. Po podaji Aldaira z desne strani kazenskega prostora je bil v sredini na pravem mestu Sava Petrov, ki je dosegel svoj prvi zadetek v dresu Olimpije. V 20. minuti je po dobrem prodoru Almedina Ziljkića do žoge prišel Enrik Ostrc, njegov strel domačega čuvaja mreže Davida Šugića ni preveč namučil. Že dve minuti kasneje so Radomljani izenačili. Po strelu Andreja Pogačarja se je žoga od Uroša Koruna odbila v mrežo Nejca Vidmarja. V nadaljevanju srečanja je tempo nekoliko padel, dolgo nismo videli resnejše priložnosti. V 41. minuti je Gal Primc z roba kazenskega prostora pošteno namučil vratarja Olimpije, ki je z izjemnim posredovanjem obranil svojo mrežo. Po prvih 45. minutah igre je bil rezultat izenačen na 1:1.

Ob začetku drugega polčasa je strateg Olimpije opravil dve menjavi, namesto Petrova je v igro vstopil Mustafa Nukić, Enrika Ostrca je nadomestil Svit Sešlar. Prvi polčas so bolje začeli domačini, Primc je v kazenskem prostoru našel Luko Cerarja, ki je sprožil z neposredne bližine, vendar ni uspel premagati Olimpijinega čuvaja mreže. Nekaj minut kasneje je z volejem poskusil Aldair, a je zadel domačega obrambnega igralca. V 62. minuti je do svoje prve priložnosti prišel tudi Mustafa Nukić, ki je sprožil po podaji Sešlarja, vendar ni premagal vratarja Šugića. Pet minut kasneje je z neposredne bližine udaril Saša Varga, vendar je bil nenatančen. Radomljani so bili še naprej nevarnejši, Primc je s prostega strela žogo podal v kazenski prostor, kjer je z glavo poskusil Božić, vendar je bil Vidmar zopet na pravem mestu. Rezultat se do konca srečanja ni spremenil in ostalo je pri delitvi točk.

NK Radomlje – NK Olimpija Ljubljana 1:1 (1:1)

Strelci: Petrov (17.); Pogačar (22.)