Večerni termin je bil rezerviran za srečanje v Stožicah, med Olimpijo in Domžalami. Ljubljančani so lovili prvo zmago, rumeni pa tretjo zaporedno prvenstveno.

V prvem polčasu sta moštvi pokazali zelo atraktivno predstavo, s kar nekaj priložnostmi in tudi lepim številom zadetkov. Olimpija je povedla že v četrti minuti, ko je strel z bele točke izkoristil Đorđe  Ivanović. Pet minut kasneje je izenačil Janez Pišek, po kotu je nekako prišel do žoge in atraktivno zadel. V 19. minuti je zeleno-bele v novo vodstvo povedel Ivanović, prejel je natančno podajo v kazenski prostor in zadel z glavo. Deset minut kasneje je moral Grega Sorčan še tretjič po žogo v mrežo, tokrat je po kotu z glavo zadel Radivoj Bosić. Do konca polčasa se izid ni spremenil in zeleno-beli so vodili s 3:1.

V drugem polčasu je Olimpija branila prednost, katero si pridelali v prvem delu. V 72. minuti so Domžalčani uspeli znižati zaostanek, znova so zadeli po kotu, zadel je Damjan Vuklišević. V 85. minuti je imel priložnost za izenačenje Dario Kolobarić, ki se je sam znašel pred vratarjem Frelihom, a je domači vratar njegov poizkus ubranil. Dvoboj se je končal z zmago Olimpije, ki je tako prišla do prve v aktualni sezoni.

Olimpija – Domžale 3:2