Prvi dvoboj četrtega kroga Prve lige Telekom Slovenije je bil odigran v Ljubljani, med Bravom in Koprom. Ob polčasu je na semaforju kazalo začetnih 0:0, srečanje se je s tem rezultatom tudi končalo.

V prvem polčasu sta bila nasprotnika precej izenačena, v 29. minuti je Koper zatresel okvir vrat, tik pred odhodom na odmor pa je  poizkusil Luka Žinko, iz bližine je meril mimo vrat. V drugem polčasu bolj dinamična tekma, z veliko napadi na obeh straneh. Ob zaključku srečanja so nogometaši Brava imeli več časa žogo v posesti, a niso resneje ogrozili gostujočega vratarja. Najbližje zadetku je bil Almin Kurtović, ki je ob predložku z leve strani skoraj presenetil Vargića.

NK Bravo – FC Koper 0:0