Na Bonifiki je gostila trenutno najbolj vroča ekipa 1.SNL, Mura. Za prvi zadetek na tekmi ni bilo potrebno dolgo čakati, saj je Kevin Žižek že v prvi minuti izkoristil lepo podajo pred vrata in s čudovitim strelom iz pol voleja premagal Vargića. Mura je nato nanjzala še nekaj priložnosti, a se rezultat ni spremenil. V 35.minuti pa najprej lep prodor Bobičanca, ki je streljal z roba kazenskega prostora, vratar Vargić je strel odbil do Filipovića, ki je poizkušal, a je tudi ta poizkus zaustavil vratar, nato pa je vendarle zadel Nino Kouter. To je bil tudi rezultat prvega polčasa. V drugem znova ofenziva črno-belih in hiter zadetek. Po podaji iz leve strani je streljal Žižek, a zadel okvir vrat. Odbitek je v mrežo pospravil Filipović. Potem je sledilo krajše obdobje napadov Kopra, ki ga je v 57.minuti z zadetkom okronal Mulahusejnović, ki je izkoristil lepo podajo pred vrata. Do konca obračuna še nekaj poizkusov na obeh straneh, a mreži se nista več zatresli. Potrebno je omeniti še sporno odločitev ob koncu tekme, ko je Karničnik igral z roko, a je piščalka sodnika ostala nema.

NK KOPER-NŠ MURA 1:3 (0:2) Mulahusejnović (57’); Žižek (1’), Kouter (35’), Filipović (47’)