Nogometni klub Krško je odigral že šesto prijateljsko srečanje v pripravah na nadaljevanje sezone v Prvi Ligi Telekom Slovenije.

Tokrat so se odpravili v hrvaško prestolnico, kjer so se pomerili z zagrebškim Dinamom. Srečanje sta moštvi odigrali na glavnem igrišču Maksimirja, trajalo pa je 2x 35 minut.

V sedmi minuti srečanja so povedli Zagrebčani, za vodstvo modrih je zadel Soudani. Krčani so le dve minuti zatem rezultat izenačili, prvenec v zeleno-belem dresu je dosegel Luka Vekić. Zagrebčani so si zmago zagotovili z zadetkom Hajrovića v 68. minuti.

NK Krško: Zalokar, Jakolič, Kulinits, Gorenc, Šturm, Balić, Da Silva, Kovačič, Mandić, Mujan, Vekić

Igrali so še: Frelih, Vidović, Jovanović, Mirt, Sokler, Nesher, Ogrinec, Zakrajšek, Kodelič, Ribič, Perić

Zaostali obračun 25. kroga državnega prvenstva med Domžalami in Koprom so dobili dvakratni…