Krčani, ki bodo v nadaljevanje prvenstva krenili v dokaj spremenjeni podobi, so včeraj gostovali v hrvaški prestolnici. Posavci so se udarili z Zagrebom, ki je v sredo klonil v dvoboju z Olimpijo, in po preobratu izgubili z 2:1.

Tomaž Petrovič je v dvoboju s hrvaškim drugoligašem pogrešal nekaj pomembnih adutov, saj so Damir Sadiković, Nermin Haljeta in Miljan Škrbić tekmo spremljali ob igrišču, v kadru pa ni bilo niti Martina Kramariča, Robija Pušaverja in Ibrahima Mensaha. Oslabljena krška zasedba je po zaslugi Filipa Dangubića, jeseni prvega strelca kluba, dobila prvi polčas, v nadaljevanju pa so priložnost dobili tudi številni mladinci, kar so gostitelji izkoristili. Zagrebčani so izkoristili po močno dvomljivo dosojeni enajstmetrovki, gol za zmago pa dosegli dve minuti pred koncem srečanja.

Tudi Krško se bo v prihodnjem tednu odpravilo v hrvaško Istro, tam pa Krčane čaka tudi dvoboj z Olimpijo.

ZAGREB 2:1 KRŠKO
Dangubić
Krško: Zalokar, Dušak, Krajcer, Vuklišević, Šturm, Košić, Urbanč, Pavić, Felja, Baskera, Dangubić. Igrali so še: Levak, Selimović, Horvatinec, Ebenezer, Račič, Nakić, Zakrajšek, Mirt, Pihler, Vidović. Trener: Tomaž Petrovič.

En komentar

1. micx

23. 1. 2017 na 09:12

they played saturday or sunday and a what time started????

Zaostali obračun 25. kroga državnega prvenstva med Domžalami in Koprom so dobili dvakratni…