Trinajsti krog Prve lige Telekom Slovenije sta odprla Koper in Bravo, ki sta se pomerila na Bonifiki. Ob polčasu so z minimalno prednostjo vodili domači, dvoboj pa se je končal z rezultatom 2:1.

V prvem polčasu so večkrat poizkusili gostujoči nogometaši, dvakrat je poizkusil Martin Kramarič, vendar je žoga vsakič končala izven okvirja domačih vrat. Tik pred odhodom v slačilnice je za vodstvo domačih poskrbel Žan Žužek, ki je odbitek s strelom z glavo poslal za hrbet Igorja Vekića.

Na začetku drugega polčasa so gostje krenili po izenačenje, vendar niso uspeli nevarno zapretiti Ivanu Vargiću. Kljub temu so Ljubljančani uspeli izenačiti v 61. minuti, ko se je v kazenskem prostoru domačih najbolje znašel Rok Maher.  Koprčani so v zadnjih minutah dvoboja krenili po prvo mesto, v 80. inuti je najprej z glavo zapretil Claudio Paul Spinell, žoga je zletela mimo vrat. V 84. minuti je iz enajstih metrov močno sprožil Dare Vršič in popeljal Koper do nove zmage, s čimer kanarčki nadaljujejo niz neporaženosti. Ob tem so Koprčani sedli na vrh prvenstvene lestvice.

FC Koper – NK Bravo 2:1