Nogometaši Maribora so v zadnjem srečnju 31. kroga Prve lige Telekom Slovenije gostili Muro. Dvoboj se je končal z zmago Maribora, z rezultatom 3:2 in ta ostaja v boju za naslov.

Po končanem prvem polčasu je vse kazalo, da bodo aktualni prvaki prišli do nove zmage, saj so vodili z 2:0. Maribor je povedel že v četrti minuti, ko je v kazenskem prostoru z močnim strelom premagal Obradovića. Lepega zadetka se je v 25. minuti veselil Gregor Bajde. Črno-beli so zaostanek zmanjšali v 60. minuti srečanja, v kazenskem prostoru se je najbolje znašel Matic Maruško. Devet minut kasneje je bil iz bele točke uspešen Amadej Maroša, ki je izenačil na 2:2. Kapetan Marcos Tavares je v sodnikovem dodatku prinesel še kako pomembno zmago Mariboru, zadel je s pomočjo gostujočega branilca.

NK Maribor – NŠ Mura 3:2