Nogometaši Gorice so reprezentančni premor izkoristili za obisk sosednje Italije, kjer so se pomerili z italijanskim drugoligašem Perugio. Primorci so povedli po zadetku Uroša Celcerja v 13. minuti srečanja. Ob polčasu so vodili sinje modri, vendar so domači v nadaljevanju v razmiku treh minut poskrbeli za preobrat in zmago z 2:1.

V osmem krogu Prve lige Telekom Slovenije bo Gorica gostovala v Kidričevem pri Aluminiju, ki je prav tako osvojil dvanajst točk in skupaj držita drugo mesto na prvenstveni lestvici.

AC Perugia – ND Gorica 2:1

Celcer 13’

Začeli so: Štrukelj, Celcer, Grudina, Kolenc, Kotnik, Filipović, Osuji, Kavčič, Hodžić, Kavčič, Tomiček.

Igrali so še: Likar, Curk, Orsolić, Džuzdanović, Smajlagić, Gulić, Matič, Bužinel, Jermol

Dejan Dončić: »Bil sem prepričan, da tekme ne bomo izgubili«

Za največje presenečenje so včeraj zagotovo poskrbeli nogometaši kranjskega Triglava, ki s…