Goričani so po torkovem remiju tudi danes gostovali v Vidmu in premagali mladinsko ekipo Udineseja (primavera). Na tekmi je s tremi zadetki blestel Daniele Bazzoffia.

Štirikratni državni prvaki so v sredinem popoldnevu odigrali pripravljalno tekmo proti mladinski ekipi Udineseja. Trener Luigi Apolloni je na današnjem obračunu tokrat priložnost ponudil igralcem, ki včeraj niso oziroma so igrali samo v drugem polčasu. Kljub temu da so po prvem polčasu vodili domači z 2:1, so na koncu belo-modri slavili s 5:3. Na srečanju se je posebej izkazal Daniele Bazzoffia, ki je za Novogoričane dosegel prve tri zadetke, med strelce sta se vpisala še  Mastriani in Danilevičius.

Namesto predvidene pripravljalne tekme z ekipo Ankarana se bo Gorica na pustno soboto v Tolminu pomerila s tretjeligašem NK Tolnin.

UDINESE (primavera) 3:5 GORICA
Strelci: Bazzoffia (2, 49, 71), Mastriani (75), Danilevičius (81)

Gorica: Cacchioli, Širok, Enow, Vicente, Checcucci, Celcer, Bazzoffia, Bationo, Mastriani, Džuzdanović, Finocchio. Igrali so še: Štrukelj, Osuji, Danilevičius, Johnson. Trener: Luigi Apolloni.