Nogometaši kranjskega Triglava so danes v avstrijski prestolnici odigrali pripravljano tekmo proti dunajskemu Rapidu.

Avstrijci so povedli v 11. minuti, ko so bili prvič na srečanju natančni iz najstrožje kazni. V 26. minuti je Luka Majcen uspel rezultat izenačiti.

V peti minuti nadaljevanja so zeleno-beli še drugič na srečanju povedli, sledilo je še povišanje vodstva gostiteljev nekaj minut zatem. Kranjčani so se v 10. minuti nadaljevanja po zadetku Kumerja približali Dunajčanom, a so ti do konca še dvakrat zatresli mrežo orlov, ter na koncu slavili z 5:2.

SK Rapid Dunaj : Triglav Kranj 5:2 (1:1)

Majcen 26`, Kumer 55`

Triglav: Arko, E. Kryeziu, Arh-Česen, Mlakar, Kumer, Udovič, Tijanič, Žurga, Rogelj, Mertelj, Majcen

Na klopi: Čadež, D. Kryeziu, Šalja, Svraka, Bojič, Križaj, Kopač, Hasanaj, Pokorn

V petek ob 17.30 bodo nogometaši Maribora pred praznimi tribunami Ljudskega vrta gostili R…