Nogometaše Domžal samo še pravi mali čudež lahko popelje v zadnji, 4. krog kvalifikacij za Konferenčno ligo. Na prvi tekmi, ki je bila odigrana na Norveškem pri Rosenborgu so izgubili s kar 6:1. Edini zadetek rumenih je prispeval Enes Alić.

Nogometaši Rosenborga so se nad Domžalami znesli že v prvem polčasu, ki so ga dobili z 4:1. Že v 7. minuti so povedli preko Anderssona. Novo povišanje vodstva v 23. minuti, ko je lepo zadel Islamović. V 34. minuti so Domžale zatresle lastno mrežo in semafor je kazal že 3:0 za domačine. A tu se domačini niso ustavljali, v 40. minuti povišanje vodstva, zadel je Reitan. Še pred iztekom prvega polčasa je Alić poskrbel za vsaj kanček dobre volje v vrstah rumenih, ko je lepo zadel in rezultat znižal na 4:1. V drugem polčasu sta za Rosenborg zadela še drugič Islamović in ob koncu tekme, rezervist Holm.

Naloži več novic od M. Š.

V petek ob 17.30 bodo nogometaši Maribora pred praznimi tribunami Ljudskega vrta gostili R…