Nogometaši Domžal so med pripravami na spomladanski del Prve lige Telekom Slovenije odigrali še drugo prijateljsko tekmo v dveh dneh. Po remiju z avstrijskim Kapfenbergom so proti tretjeligašu Zarici iz Kranja dosegli novo zmago. Zopet je z dvema zadetkoma blestel napadalec Slobodan Vuk, končni izid pa je v drugem polčasu postavil Roy Rudonja.

Trener Domžal Luka Elsner je nekaterim nogometašem namenil počitek, zato je na današnjem obračunu  z Zarico računal le na petnajst nogometašev. Pri tretjeligašu Zarici pa sta bili v kadru vratar Ajdin Mulalić in Aleks Pihler, nogometaša Domžal na posoji v Kranju, pri Kranjčanih je tudi Petar Stojnić, ki je še pred kratkim igral za Triglav. Varovanci trenerja Luke Elsnerja so odločno krenili v obračun s kranjsko Zarico, toda omenjeni tretjeligaš se je trmasto zoperstavil prvoligašu iz Domžal, zato so prvi zadetek dosegli malo pred zaključkom prvega polčasa, ko je v 43. minuti Slobodan Vuk po predložku Dobrovoljca lepo zaustavil žogo in jo poslal v prazno mrežo. Tudi Zarica je nekajkrat pokazala zobe, zlasti napadalec Blaž Šujica je povzročil domžalski obrambi kar nekaj težav. Zadnja dva zadetka sta padla v drugem polčasu, ko je v 53. minuti še drugič zadel razpoloženi Slobodan Vuk. Končnih 3:0 pa je devet minut kasneje postavil Roy Rudonja.

Domžalčani bodo pred začetkom spomladanskega dela Prve lige Telekom Slovenije odigrali še dve pripravljalni tekmi. V četrtek se bodo pomerili s tretjeligašem iz Medvod, v soboto pa v Domžale prihaja še kranjski Triglav.

DOMŽALE 3:0 ZARICA
Strelca: Slobodan Vuk (43, 53), Rudonja (62)

Domžale: Balažič, Horić, Vancaš Požeg, Vuk S. (58. Rudonja), Gorenc Stanković, Jelar, Kovjenić, Parker (37. Ožbolt), Dobrovoljc, Gabrić, Kous. Trener: Luka Elsner

Zarica: Mulalić (70. Sitar), Stanarević (46. Preradović), Božičič (52. Babić), Stanko, Pirc, Šujica, Robnik (88. Stojkov), Stojnić, Rems, Bernik, Pihler.