S tekmo med Bravom in Domžalami se je začel sobotni spored Prve lige Telekom Slovenije. Zmagovalca v Spodnji Šiški nismo dobili, bilo je 2:2. Domači so kar dvakrat vodili, a na koncu so se morali zadovoljiti zgolj s točko. Prvi zadetek je prispeval Mustafa Nukić v 29. minuti, kar je bil rezultat polčasa. V drugem delu so Domžalčani pritisnili na vrata Brava, kar se jim je obrestovalo. Dario Kolobarić je poskrbel za izenačenje, ki ni trajalo prav dolgo. Samo dve minuti kasneje je za novo vodstvo Brava zadel Milan Tučić. V nadaljevanju se Domžalčani niso predali in preko Podlogarjevega zadetka prišli do pomembne točke.

NK Bravo 2:2 NK Domžale

Strelci: Nukić 29′; Kolobarić 56′; Tučić 58′; Podlogar 69′

Naloži več novic od VBi

Rožman prepričan v spodrsljaj Olimpije

Na četrtkovi konferenci je Simon Rožman dejal, da bo 9 točk Maribora na zadnjih treh tekma…