Zadnja tekma Prve lige Telekom Slovenije je bila odigrana v Murski Soboti, med Muro in Aluminijem.

Šumare je v vodstvo popeljal Mario Lucas Horvat, ki je v 27. minuti izkorostil strel z bele točke. Le pet minut kasneje je za izenačujoči zadetek Mure poskrbel Kevin Žižek, ki je prejel natančno podajo v kazenski prostor. Dve minuti pred zaključkom polčasa je za novo vodstvo gostov poskrbel Tilen Pečnik, ki je preigraval po robu kazenskega prostora in ob zaključku natančno meril v daljši vratarjev kot. V drugem polčasu so nogometaši Aluminija prednost zadržali in zadali Muri še drugi zaporedni poraz, z reultatom 2:1.

NŠ Mura – NK Aluminij 1:2

Žižek 32′; Horvat 27′ (11m), Pečnik 43′

Grabić: “Rezultat ne kaže realne slike”

Nogometaši Olimpije so po porazu v Sežani nujno potrebovali zmago v mestnem derbiju in so …