3. SNL – Center 2018/19

Zaklenjeno
Uporabniški avatar
zmaj
Prispevkov: 491
Pridružen: 27. Okt 2013 18:03
Kraj: Ljubljana

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#101

Odgovor Napisal/-a zmaj » 13. Avg 2014 08:26

Nevem nic o kaksnih okrepitvah... pocasi bo cas da sarkazem obesis na klin ;) ja v nekaterih klubih igrajo zastonj... rudar in zagorje placujeta.. kako je pa npr v ivancni ali kolpi pa nevem bi bilo pa lepo ce bi se še iz katerega drugega kluba javil kdo in predstavil njihov sistem oz ali igralci prejemajo kak € ali ne?

knap
Prispevkov: 169
Pridružen: 18. Jan 2014 12:07

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#102

Odgovor Napisal/-a knap » 13. Avg 2014 10:31

Sarkazem? To je pač realnost. Karamarković se je povsem podredil ekipi, ni več samovšečen (tega v Rudarju ni bil sposoben), Perić je postal discipliniran, karakterno neproblematičen (pri Rudarju teh vrlin ni kazal). In to sta oba dosegla v zelo kratkem času, kar gre zahvala trenerju Cirarju in upravi (Kralj, Lenići), ki so ju v tem času "naglihali". Rezultat tega so zadetki, ki ju dosegata na prijateljskih tekmah. Pri Rudarju nista v celi sezoni zatresla tolikokrat kot bosta sedaj samo na prijateljskih tekmah. To je rezultat odlične organiziranosti kluba, o tem govorim. V Rudarju nista imela teh pogojev, ker Rudar ni na tako visokem organizacijskem nivoju. To so realna dejstva, mimo katerih ne gre.

Moje mnenje je, da bi morale biti vse 3. lige povsem amaterske, ne pa da klubi igralcem plačujejo za igranje v 3. ligi. Rudar plačuje kolikor toliko redno, Zagorjani mislim, da so pri tej stvari precej manj disciplinirani. Bi bilo pa res zanimivo slišati še za ostale klube.

Uporabniški avatar
zmaj
Prispevkov: 491
Pridružen: 27. Okt 2013 18:03
Kraj: Ljubljana

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#103

Odgovor Napisal/-a zmaj » 13. Avg 2014 15:25

Ja no jaz mislim da je v tvojih prispevkih nekaj sarkazma :) sploh kar se tice govora o organiziranosti kluba (bi rekel da ima pri tem rudar plus) :) mislim da se nemores spremeniti v parih mescih in sigurno ce bi se za to nemore biti zasluzna uprava kluba :) lenici sploh nevem ce se ima kako funkcijo v klubu tko da neverjamem da ima kaksne zasluge pri tem :)

Uporabniški avatar
zmaj
Prispevkov: 491
Pridružen: 27. Okt 2013 18:03
Kraj: Ljubljana

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#104

Odgovor Napisal/-a zmaj » 13. Avg 2014 15:41

..no... mpgoce imas prav da sta spremenila obnasanje oz odnos kot pravis ,ker ce se v rudarja nimata moznosti vrniti potem je to zadnja postaja :) kam drugam v zasavju ze ne moreta it.. hrastnik? Kisovec? verjetno ne..

knap
Prispevkov: 169
Pridružen: 18. Jan 2014 12:07

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#105

Odgovor Napisal/-a knap » 13. Avg 2014 21:06

NK Kresnice:NK Rudar Trbovlje 1:6

Za take je vedno zadnja postaja Kisovec, ker jih drugje nočejo. Za Perića še obstaja upanje, ker je mlajši in se še lahko spreobrne. Moje mnenje je, da se bo vrnil v Rudarja.

Uporabniški avatar
zmaj
Prispevkov: 491
Pridružen: 27. Okt 2013 18:03
Kraj: Ljubljana

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#106

Odgovor Napisal/-a zmaj » 13. Avg 2014 21:20

Oba sta mlada... en precej drugi malo manj ampak se vseeno mlad .. pustimo casu cas pa bomo videli.. ampak dokler stoji prepoved vstopa na rudarja s strani uprave mislim da bo za iveka to tezko.. ne za njega kot za klub.. ali obratno no .. nevem..

zasavc
Prispevkov: 37
Pridružen: 06. Avg 2014 23:13

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#107

Odgovor Napisal/-a zasavc » 13. Avg 2014 21:44

Sam bi dobesedno prepovedal da nogometaš še kdaj obleče dres kluba v katerem se je naučil nogometnih veščin. Če greš ti iz domačega kluba v največjega rivala in pluvaš čez klub na vse strani nimaš v klubu NIKOLI več kaj početi. Sem pa prepričan če se Rudar uvrsti naprej v drugo ligo da bosta oba nogometaša želela priti nazaj. Sam bi gladko zavrnil Karamarkoviča za Periča bi se dalo premisliti. Bilo je že ogromno primerov ko so trbovci odšli v Zagorje in se vrnili nazaj. Karamarkovič je šel po mojem mnenju v Zagorje ker mu drugega ni preostalo in da ga po domače zabije Rudarju s tem bi se dosegel vrhunec kariere. Če greš zaradi plačila v Zagorje ker ne boš igral za toliko denarja kot ostali in želiš živeti od tega pa ne gre

Zarica je v vrhunski formi in bo boj za prvo mesto še izjemen.
Zagorje ravno nima pošlihtano vse tako kot bi moralo bit vprašanje je kako bodo igralce plačevali sam jih za napredovanje nebi računal bodo pa med 5 najbolšimi imajo le prvo postavu pravih menjav na klopi ni
Ne smemo pozabiti tudi ivančne ki bo tudi v boju za naslov
Rudar je pa tudi med favoriti za naslov. Glede na današnjo tekmo v Kresnicah ki sem jo spremljal moram pohvaliti dobro pripravljenost igralcev in uigranost. Lepi zadetki igralcev tudi nekaj zapravljenih priložnosti. Edin kar me je motilo na celi tekme je kapetan ekipe fant enostavno ni za kapetana ekipe potrebujejo novega. na Igrišču samo govori izredno malo teče in ne odda točne žoge kot je treba vpitje na svoje soigrlce nima smisla če ti ne igraš kot je treba

Uporabniški avatar
zmaj
Prispevkov: 491
Pridružen: 27. Okt 2013 18:03
Kraj: Ljubljana

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#108

Odgovor Napisal/-a zmaj » 13. Avg 2014 22:21

Sj ves zarecenega kruha se najvec pozre :) sicer nevem kdo je bil kapetan danes v kresnicah si pa mislim.. moras pa razumet da je drugace biti v sluzbi pa potem priti na trening ali tekmo (namrec nikoli ne poznamo ozadja) kot pa ce ai mladec zovis pri starsih in edina skrb je da gres na trening in tekmo oz na predavanja ce poleg se studira... to zdej velja za primer ce je kapetan bil numero 10 :) pa ne da ga branim ampak tko je..

knap
Prispevkov: 169
Pridružen: 18. Jan 2014 12:07

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#109

Odgovor Napisal/-a knap » 13. Avg 2014 22:34

Popolnoma se strinjam s tabo, nikoli več nazaj, ker klub kot institucija mu ni naredil nič. Še več, redno je prejemal sredstva in to več kot ostali soigralci, ker naj bi bil boljši od ostalih domačih. Iz Krke so ga spodili, kolikor imam informacij. Rudar pa je takrat plačal odškodnino, da je lahko sploh kje igral. Sedaj pa pljuva po dolgem in počez. Ker ga je trener zamenjal na derbiju, po tem, ko je v drugem polčasu vstopil. Pred to tekmo je bil poškodo an in se nato pozdravil. Priprav skoraj nikoli ni oddelal kot se spodobi. Zato ni pošteno od njega.

Pri Periću bi morali obe strani stopiti korak nazaj in doseči win-win dogovor zaradi Rudarja. Ampak tudi fant se mora zavedati, da se svet ne vrti okoli njega. Ker je po moje drugačen karakter, se ga da rešiti. Včasih pa bo moral poslušati in prisluhniti starejšim.

Uporabniški avatar
zmaj
Prispevkov: 491
Pridružen: 27. Okt 2013 18:03
Kraj: Ljubljana

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#110

Odgovor Napisal/-a zmaj » 13. Avg 2014 22:38

Trenutno smo kjer smo... v zivljenju vcasih treba narediti korak v stran ali nazaj da potem ponovno stece kot je treba... :)

Uporabniški avatar
Dr.axler
Prispevkov: 447
Pridružen: 08. Jun 2014 10:04
Klub: FC ARSENAL

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#111

Odgovor Napisal/-a Dr.axler » 13. Avg 2014 22:50

Mat kurba zasavci vi samo še obračunavate med sabo. Da se ne bo pisalo samo o Rudarju in Zagorju, vam sporočam rezultat z današnje prijateljske tekme, Kalcer Radomlje B - Šenčur 3:0

georg
Prispevkov: 104
Pridružen: 30. Apr 2014 14:42

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#112

Odgovor Napisal/-a georg » 14. Avg 2014 07:50

Iz Iv.Gorice je odšlo kar nekaj igralcev, ki so bili spomladi nosilci uspešne igre: Topič, Đajić, Skok, Rozina, Gvardjančič, Pilipovič, Djenič. Gre za 7 članov prve postave in vprašanje če jih bodo uspeli nadomestiti.

Zadnje prijateljske tekme:

RADOMLJE B : IVANČNA GORICA 1:2
IVANČNA GORICA : BREŽICE 2:2

Uporabniški avatar
zmaj
Prispevkov: 491
Pridružen: 27. Okt 2013 18:03
Kraj: Ljubljana

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#113

Odgovor Napisal/-a zmaj » 14. Avg 2014 07:55

Cisto informativno me zanima ali ogralci v ivancni prejemajo kak €? Al imajo premije za zmage al placan vsak trening.. al pac fiksno mesecno placilo? Ja ce jih je 7 odslo bo kriza..

knap
Prispevkov: 169
Pridružen: 18. Jan 2014 12:07

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#114

Odgovor Napisal/-a knap » 14. Avg 2014 09:10

"v zivljenju vcasih treba narediti korak v stran ali nazaj da potem ponovno stece kot je treba... :)"

Zmaj popolnoma se strinjam z zgoraj zapisanim. Včasih je trma preveč prisotna in je tudi kdaj treba popustiti, spremeniti mnenje. To govorim za obe strani. Upam, da se bo to uredil v zglednem času. Perić spada v Rudarja, med svoje soigralce, s katerimi je treniral in igral od majhnih nog. Njegova generacija počasi prevzema vajeti v svoje noge, gre za odlične igralce in škoda bi bilo, da se jim ne bi pridružil tudi Perić. Ampak najprej mora sam pri sebi razčistiti določene stvar in spremeniti odnos do okolja.

Zanimive informacije, kot kaže bo liga zelo izenačena, seveda še vedno vztrajam pri svoji napovedi: 1. Zagorje, 2. Zarica in 3. ostali klubi naprej.

Seveda obračunavamo, če nekateri pišejo stvari in govorijo o posameznikih stvari, ki niso poštene. Naj pove pošteno kaj je dobival od Rudarja, koliko mu je Rudar ostal dolžan in tako naprej. Naj razjasni zakaj je prejemal več kot ostali domači, saj ni bil nič boljši od ostalih? Vsaj na tekmah tega ni pokazal in s svojim odnosom tudi ne. Naj pove, da je med pripravami vedno preživel več časa na Hrvaškem in se ekipi priključil v zadnji fazi priprav ter v tem času vedno iskal nove klube. Naj pove zakaj ga v Krki niso več potrebovali in nočejo več slišati zanj, če je tako kvaliteten in v redu igralec. Kljub temu je začel v prvi postavi, ker je bil bivši trener brez karakterja. Rajko Jeršin pa pri svojem delu ne dopušča takih stvari, kar me še posebej razveseljuje. Razumem, da ima človek željo po napredovanju, vendar pri tem naj zmerja kluba v katerem je igral skoraj vso svojo kariero.

Ceks
Prispevkov: 661
Pridružen: 18. Jan 2012 16:34

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#115

Odgovor Napisal/-a Ceks » 14. Avg 2014 11:47

Sedaj mi je jasno zakaj so bili Zagorjani in Trbovljčani prvi za raširitev tretje lige na 4 dele. Njim je bilo važno, da obdržijo lokalni derbi, saj jim na teh dveh tekmah polne tribune prinesejo velik izkupiček, promovirajo pa se dejansko samo s tem dogodkom, drugo jim ni bilo pomembno. Za dejansko napredovanje in kvaliteto lige jim ni mar dokler imajo derbi.
Dokaz imamo tudi tukaj na forumu, kjer zasavci med saeboj diskutirajo o dveh klubih in pogojih/igralcih kot, da gre za Barcelono in Real M. Dejansko pa sta oba kluba in celotna 3.snl obubožana in na povsem amaterski ravni, kjer ponekod igrajo tudi igralci, ki imajo nekaj dni fraj v mesecu in pridejo odigrat par tekem. Pa brez zamere...to je le moja opazka. Sicer je forum namenjen prav temu...debati in širjenju slovenskega nogometa, ampak malo več realizma bi lahko bilo prisotno.

LP

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#116

Odgovor Napisal/-a Pietro » 14. Avg 2014 11:55

Jaz pa vseeno menim, da bodo prvi favoriti za napredovanje Kranjčani, ki so sestavli super ekipo in v primeru, da se jim v financah kaj ne zalomi, bi mogli bit prvi, še posebej, če bo tud Pelko ostal v ekipi, pa še ene par jih je šlo od Triglava stran in še nimajo kluba, ni dvakrat za rečt, da ne bo še kak v Zarici pristal... Igrajo same močne pripravljalne tekme in bo zanimivo videt kak bo to stalo v tekmovalnem delu sezone...

knap
Prispevkov: 169
Pridružen: 18. Jan 2014 12:07

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#117

Odgovor Napisal/-a knap » 14. Avg 2014 12:20

Rudar in Zagorje imata tradicijo, nekateri klubi v tej ligi pač ne. Če govorim za Trbovlje, ker bolj poznam razmere, vlada med prebivalci precejšnje zanimanje za nogomet. Raje si ne predstavljam, če bi Rudar še kdaj ponovno nastopal v Prvi ligi. Tukaj so ljudje željni odličnega nogometa, ker imajo to v genih. To je razlika in zakaj sedaj vsi berete debate o Rudarju, Zagorju. Pri tem pa gre še za rivalstvo, ki se je bolj razvilo v zadnjih letih. V zgodovini je bil Rudar zmeraj za razred boljši in tega rivalstva ni bilo toliko. Naštej mi klub v 3. ligi center, ki je imel v zadnji petih letih na svoji prvenstveni tekmi 1700, 1800 gledalcev in od tega cca. 250 navijačev enega kluba in cca. 100 navijačev drugega kluba. Nogomet je v Trbovljah najbolj popularen šport in tega se ne da spremeniti.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6583
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#118

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 14. Avg 2014 13:17

To se tudi jaz vse strinjam. Ampak ravno zato, ker ste tako tradicionalen in popularen klub, bi vam moralo biti več do kvalitete in napredka in tega, v kateri in kakšni ligi bo klub igral, ne pa samo da je ta derbi in je to to.

Spremembe v Ivančni Gorici so vsaj zame pričakovane. Vsi našteti so bili ravno najboljši v ekipi in brez njih bodo precej slabši.

Medvode bodo imele podobno ekipo kot lani, verjetno bodo malo bolši, ampak še vedno nič posebnega.

Stanja v Kolpi in še nekaterih novih klubih sicer ne poznam, ampak zelo bom presenečen, če se bo ob Zarici, Rudarju in Zagorju še kdo vmešal v boj za vrh. Absolutni favorit pa je pomoje Zarica.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

knap
Prispevkov: 169
Pridružen: 18. Jan 2014 12:07

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#119

Odgovor Napisal/-a knap » 14. Avg 2014 13:27

Predvidevam, da upravo kluba zanima kvaliteta tekmovanja, verjetno pa je v igri tudi zmanjšanje stroškov na račun padca kvalitete. Ne vem. Če pogledam s svojega zornega kota kot gledalec, pa mi je trenutna sestava 3. lige center precej bolj zanimiva in všeč. Po pravici povedano me primorski klubi niso ne vem kako zanimali, tudi tekem si nisem prav veliko ogledal na Primorskem. Tokrat pa si bom ogledal veliko več tekem, saj so razdalje malo manjše in tudi klubi bolj "atraktivni" zame osebno. Ja, derbi je ena izmed tekem, ki pa je res najbolj pomembna. Predvsem iz vidika igralcev, navijačev, naboja,... Ne igraš vsak dan pred 1500 gledalcev, sploh, če si amater.

Pomembno pa mi je, da Rudar igra v čim višji ligi. Prav tako je svoje cilje jasno predstavilo tudi vodstvo kluba in trener. To je osvojitev prvenstva 3. lige in napredovanje, z domačimi igralci.

Uporabniški avatar
zmaj
Prispevkov: 491
Pridružen: 27. Okt 2013 18:03
Kraj: Ljubljana

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#120

Odgovor Napisal/-a zmaj » 14. Avg 2014 19:08

Bom se jaz napisal nekaj na temo rudarja kvalitete 3snl ipd... stvar je precej bolj zakomplicirana kot zgleda na prvi pogled. Res je da smo zadnji mesec prica verbalnim obracunom d3batam dveh zasavskih klubov enostavno je rivalstvo toliksno da ga stranski gledalec ne razume... oz ne more razumeti ker mi s tem odrascamo in to ti pride v kri :) ok... rudar.. klub z zgodovino kot pravimo in ki ga skrbi samo za derbi ker je tam dobicek zakaj ne gleda vnaprej razvoj ipd... razvoj je pocasen samo zaradi ene stvari in to so finance! Morate razumeti da v zasavju je bilo ogromno industrije... rudnik, peko, stt, mehanika, ipoz, iskra (sicer se dela) cementarna, termoelektrarna.... iz katerih so se financirali sportni klubi kosarka nogomet rokomet... sedaj je to slo u 3 "vrtne palčke" :) proracun je kakrsen je in je trenutno maksimalen in s takim proracunom tezko vzdrzujes clansko mostvo na nekem visjem nivoju (nekdo je rekel da fantje trenirajo ko lahko pa igrajo tekme da so popolni amaterji) v trbovljah se trenira mogoce bolje kot v 2 ligi.. na treningu je vedno 20 igralcev na tekkkmah nekateri ne pridejo med 18.. udelezba otrok je toliksna da ce bi govorili o stevilki bi kdo mislil da se hecam.. na stadionu je vsak dan 50 in vec ljudi ki pac pridejo na pivo ali se samo malo podruzit pogledat trening... klub zeli razvoj in napredek vendar brez financ je postopek zelo pocasen.. Rudar bo.. ce bo nadaljeval s taksnim delom, prisel na 1ligaski nivo vprasanje je samo kdaj.. tako nekako sem poskusil opisati situacijo :) rad pa bi prebral tudi kaj o drugih klubih zelel bi da bi veckrat pisalo kaj o ivancni, zarici, britofu ipd da bi predstavili stanje v klubih koga pohvalili tudi pošinfali ce je treba :) debate naj se kar razvijajo je lustno brat :)

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 18 gostov