Prva liga 2023/24

Debatirajte o Prvi slovenski ligi in o pokalu

Prvak bo?

Olimpija
2
25%
Celje
3
38%
Maribor
1
13%
Domžale
0
Brez glasov
Mura
1
13%
Koper
0
Brez glasov
Radomlje
0
Brez glasov
Bravo
0
Brez glasov
Rogaška
1
13%
Aluminij
0
Brez glasov
 
Skupaj glasov: 8

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Prva liga 2023/24

#1

Odgovor Napisal/-a janbuc » 28. Maj 2023 19:46

Za sezono 2023/2024

Olimpija
Celje
Maribor
Domžale
Mura
Koper
Radomlje
Bravo
Rogaška
Aluminij

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Prva liga 2023/24

#2

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 31. Maj 2023 18:45

V novi sezoni bo lahko v kadru za tekmo namesto 20 samo še 18 igralcev. :gor:
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

nogometaš
Prispevkov: 685
Pridružen: 16. Jul 2013 13:55

Re: Prva liga 2023/24

#3

Odgovor Napisal/-a nogometaš » 31. Maj 2023 19:35

Po TV-ju se je govorilo da Aluminij še ne ve če bo nastopal v 1 ligi, ker naj bi težko zagotovili sredstva pa morda kdo kaj več ve o tem.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Prva liga 2023/24

#4

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 21. Jun 2023 20:26

Kdaj bo žreb? Lani je bil 20., zdaj pa nič?
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Prva liga 2023/24

#5

Odgovor Napisal/-a janbuc » 22. Jun 2023 12:16



Kako so žrebali pare in kakšen je bil prenos, se bom pa rajši zadržal...

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Prva liga 2023/24

#6

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 22. Jun 2023 12:40

janbuc napisal/-a: 22. Jun 2023 12:16 Kako so žrebali pare in kakšen je bil prenos, se bom pa rajši zadržal...
Katastrofa in sramota. :debil:
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Prva liga 2023/24

#7

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 23. Jun 2023 14:06

Število rezerv je povečano na 12. :dol:
V skrbi za varnost in zdravje igralcev se sprejeme sklep in sicer, da se v uradni zapisnik tekme 1., 2. SNL, Pokala
Slovenije in 1. SML za posamezno ekipo lahko vpiše največ 12 (velja za 1. SNL) oziroma 9 (velja za 2. SNL, Pokal
Slovenije in 1. SML) rezervnih igralcev.
Za varnost in zdravje igralcev ja... :lol: Vemo, zakaj so v resnici uvedli.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

yealink
Prispevkov: 768
Pridružen: 28. Jun 2016 11:21

Re: Prva liga 2023/24

#8

Odgovor Napisal/-a yealink » 26. Jun 2023 08:43

Zakaj?

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Prva liga 2023/24

#9

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 26. Jun 2023 09:38

Ker je letos novo pravilo o "domačih" igralcih v kadru in jih bodo pač dali sedet na dodatna mesta na klopi.

Če mora biti v kadru 8 takih igralcev in je en v prvi postavi, lahko zdaj ostalih 7 celo tekmo sedi na klopi (23-16).
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Prva liga 2023/24

#10

Odgovor Napisal/-a janbuc » 16. Jul 2023 12:35

Moja videnja pred sezono:

NK Olimpija: Olimpija zaenkrat ni veliko prodajala ekipo, načeloma je obdržala jedro ekipe. Odšli so zaenkrat trije nogometaši, ki so igrali vidno vlogo. Prišle so okrepitve, ki jih zmaji rabijo. Znova je prišel novi trener, ki zagotovo ni slab po vidni statistiki (Portugalska liga je vendarle blizu TOP 5 v Evropi). Olimpija ima letos daljšo klop kot zadnja leta. Verjetno je tudi ena izmed zadnjih priložnostih, da slovenski klub se uvrsti v skupinski del evropskih tekmovanj. Vidim jih kot glavni kandidati za osvojitev naslov PLT-a.


NK Celje: Malenkost so spremenili ekipo, vendar so ostali vsi tisti pomembni nosilci v klubu. Okrepitve so ? kakšno so sploh kakovosti. V Evropi imajo težko pot, so kot nenosilci. Več kot 3. krog kvalifikacij, bo že lep uspeh. V PLT bodo mogoče malo dihali za vratnikom Olimpije in Maribora.


NK Maribor: Znova so zapustili nekateri nosilci igre. Okrepitve me niso ravno prepričale, Alžirec bo premalo. To se že vidi na prvi evropski tekmi, da bo mogoče še težje kot v zadnji sezoni. Od Evrope od njih nisem oziroma ne pričakujem veliko. Realno bi mogli priti do 3. kroga kvalifikacij, ampak že imajo težave v prvem. V PLT jih jaz osebno pričakujem dvoboj za drugo mesto s Celjem.


NK Domžale: Mogoče se Domžale spet vračajo na mesta, ki so že bili dve leti nazaj. Se pravi borba sredine lestvice PLT-a. Okrepitve so bolj kot ne prvoligaški odpadki. Mogoče že prva evropska tekma je pokazala, da mogoče Evrope sploh ne bodo videli v naslednji sezoni.


NŠ Mura: Mura je dosti spremenila ekipo, odšli nekateri nosilci. Okrepitve so dokaj znane že od prej. Sej verjetno se bodo borili za tisto 4. mesto v PLT-u, ki še prenaša evropske kvalifikacije.


FC Koper: Koper podobno kot Mura. Mogoče Primorci stavijo na malo več izkušenj v PLT-u. Zato jih jaz osebno mogoče trenutno vidim pred Muro in Domžalam, ki bo eden od njih na koncu zasedli 4. mesto.


NK Radomlje: Zaenkrat imajo ekipo slabšo kot lani. Odšli so vsi posojeni igralci iz Hajduka + solidni Sokler. Okrepitve iz Hajduka se še verjetno pričakuje. Sam osebno jih pričakujem, da se znajo uvrstiti okoli 6-7. mesta na koncu sezone PLT.


NK Bravo: Zaenkrat so v večini vsi nosilci odšli. Pravih nadomestnih igralcev ni na vidiku. Sicer stavijo na izkušenega Poplatnika in mlade Hrvate iz Dinama, Osijeka. Njihov trener me ne prepriča. Zato jih pričakujem tam okoli 8. mesta PLT-a.


NK Rogaška: Od Rogaške jaz veliko ne pričakujem. Osebno menim, da nimajo dovolj kakovostne ekipe, ki bi obstala v prvi ligi. Sicer jedro ekipe iz 2. SNL, so skoraj v celoti obdržali. Do zdajšnje okrepitve pa sej verjetno, so premalo za kaj več kot obstanek med prvoligaši. Na koncu jih vidim, žal na zadnjem 10. mestu.


NK Aluminij: Se vračajo hitro nazaj v prvo ligo. Do sedaj so izgubili od nosilcev načeloma samo Marinška. Okrepitev je nekaj iz Maribora pa še kakšna se bo še našla. Kot kaže, da bodo tudi oni "vzgajali" Hrvate iz Dinama, Rijeke...itd. Vseeno pa jih jaz vidim, mogoče eno tistih tihi presenečenj sezone. Imajo dosti izkušenj že v PLT, zato jih vidim tam do 7. mesta.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Prva liga 2023/24

#11

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 16. Jul 2023 15:53

janbuc napisal/-a: 16. Jul 2023 12:35 Znova je prišel novi trener, ki zagotovo ni slab po vidni statistiki.
Kako ni slab po vidni statistiki, če je pa v zadnjih 30 tekmah pred Olimpijo zmagal samo trikrat? :mrgreen:

Sicer pa v Celju konflikt v slačilnici, v Mariboru spet smešne okrepitve, Domžale je pa sploh škoda karkoli komentirat. Skratka, slovenska liga napreduje. :rendeer:

Pomoje bo izpadel Bravo, ker nočejo igrat na Stožicah.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

rush1
Prispevkov: 280
Pridružen: 18. Jul 2019 15:11

Re: Prva liga 2023/24

#12

Odgovor Napisal/-a rush1 » 16. Jul 2023 17:37

Riera v Celju, to bi znalo kaj spremenit. Drugače pa bo še dosti odvisno od tega, kaj se bo dogajalo do konca prestopnega roka. Elšnik je jasno izrazil željo to tujini, še kakšen od Olimpije bi znal po koncu Evrope oditi. Nekako vidim troboj za vrh med OLI, MB in CE, vsi ostali se mi zdijo zelo slabi. Mam občutek da spodnji del lige že dolgo ni bil tako slab kot letos. Mura in Bravo sta bistveno slabša kot lani, Domžale so se že osramotile v Evropi, Radomlje so odvisne od usmiljenja Hajduka, Rogaška in Aluminij pa se tudi nista kaj bistveno okrepila.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Prva liga 2023/24

#13

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 16. Jul 2023 21:06

Uf, upam, da res pride. To bi bila končno neka pozitivna novica za ligo. :gor:
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Bjelica888
Prispevkov: 6
Pridružen: 17. Jul 2023 12:50

Re: Prva liga 2023/24

#14

Odgovor Napisal/-a Bjelica888 » 20. Jul 2023 15:34

janbuc napisal/-a: 16. Jul 2023 12:35 Moja videnja pred sezono:

NK Olimpija: Olimpija zaenkrat ni veliko prodajala ekipo, načeloma je obdržala jedro ekipe. Odšli so zaenkrat trije nogometaši, ki so igrali vidno vlogo. Prišle so okrepitve, ki jih zmaji rabijo. Znova je prišel novi trener, ki zagotovo ni slab po vidni statistiki (Portugalska liga je vendarle blizu TOP 5 v Evropi). Olimpija ima letos daljšo klop kot zadnja leta. Verjetno je tudi ena izmed zadnjih priložnostih, da slovenski klub se uvrsti v skupinski del evropskih tekmovanj. Vidim jih kot glavni kandidati za osvojitev naslov PLT-a.


NK Celje: Malenkost so spremenili ekipo, vendar so ostali vsi tisti pomembni nosilci v klubu. Okrepitve so ? kakšno so sploh kakovosti. V Evropi imajo težko pot, so kot nenosilci. Več kot 3. krog kvalifikacij, bo že lep uspeh. V PLT bodo mogoče malo dihali za vratnikom Olimpije in Maribora.


NK Maribor: Znova so zapustili nekateri nosilci igre. Okrepitve me niso ravno prepričale, Alžirec bo premalo. To se že vidi na prvi evropski tekmi, da bo mogoče še težje kot v zadnji sezoni. Od Evrope od njih nisem oziroma ne pričakujem veliko. Realno bi mogli priti do 3. kroga kvalifikacij, ampak že imajo težave v prvem. V PLT jih jaz osebno pričakujem dvoboj za drugo mesto s Celjem.


NK Domžale: Mogoče se Domžale spet vračajo na mesta, ki so že bili dve leti nazaj. Se pravi borba sredine lestvice PLT-a. Okrepitve so bolj kot ne prvoligaški odpadki. Mogoče že prva evropska tekma je pokazala, da mogoče Evrope sploh ne bodo videli v naslednji sezoni.


NŠ Mura: Mura je dosti spremenila ekipo, odšli nekateri nosilci. Okrepitve so dokaj znane že od prej. Sej verjetno se bodo borili za tisto 4. mesto v PLT-u, ki še prenaša evropske kvalifikacije.


FC Koper: Koper podobno kot Mura. Mogoče Primorci stavijo na malo več izkušenj v PLT-u. Zato jih jaz osebno mogoče trenutno vidim pred Muro in Domžalam, ki bo eden od njih na koncu zasedli 4. mesto.


NK Radomlje: Zaenkrat imajo ekipo slabšo kot lani. Odšli so vsi posojeni igralci iz Hajduka + solidni Sokler. Okrepitve iz Hajduka se še verjetno pričakuje. Sam osebno jih pričakujem, da se znajo uvrstiti okoli 6-7. mesta na koncu sezone PLT.


NK Bravo: Zaenkrat so v večini vsi nosilci odšli. Pravih nadomestnih igralcev ni na vidiku. Sicer stavijo na izkušenega Poplatnika in mlade Hrvate iz Dinama, Osijeka. Njihov trener me ne prepriča. Zato jih pričakujem tam okoli 8. mesta PLT-a.


NK Rogaška: Od Rogaške jaz veliko ne pričakujem. Osebno menim, da nimajo dovolj kakovostne ekipe, ki bi obstala v prvi ligi. Sicer jedro ekipe iz 2. SNL, so skoraj v celoti obdržali. Do zdajšnje okrepitve pa sej verjetno, so premalo za kaj več kot obstanek med prvoligaši. Na koncu jih vidim, žal na zadnjem 10. mestu.


NK Aluminij: Se vračajo hitro nazaj v prvo ligo. Do sedaj so izgubili od nosilcev načeloma samo Marinška. Okrepitev je nekaj iz Maribora pa še kakšna se bo še našla. Kot kaže, da bodo tudi oni "vzgajali" Hrvate iz Dinama, Rijeke...itd. Vseeno pa jih jaz vidim, mogoče eno tistih tihi presenečenj sezone. Imajo dosti izkušenj že v PLT, zato jih vidim tam do 7. mesta.
Zanimivo razmisljanje, nisem uspel razbrati edino kdo bi naj bil 9. po tvoje (zelo pomembno, ker to vodi v dodatne) Rogaska 10. ostali pa 8. ali bolje nekdo pa mora biti 9. :)

Se precej strinjam z napisanim, s tem da zdaj ko je prisel Riera v Celje in na preteklost Olimpije (nestabilna ekipa, a se malo popravlja) ter zaspano obcinstvo v Ljubljani zna biti pomoje zgoraj precej zanimiv troboj za prvaka (Olimpija, Celje, Maribor)

Najtezje pa je kaj pametnega napisati za sredino lestvice kjer se pricakuje Koper, Muro, Domzale, Radomlje....To znajo odlocati malenkosti, ozr. se mi zdi tu bolj verjetno da bo kdo padel v probleme in bil 8-10 kot da bi se boril za prvaka (razen Kopra, ki ga vseeno vidim prej visje kot nizje)

Spodaj pa jasno Rogaska, Aluminij in morda Bravo. S tem da je pomoje Rogaska boljsa od Aluminija, tako po igralskem kadru kot tudi po vrocem domacem terenu. Prednost Aluminija, pa je sodelovanje z Mariborom in bo verjetno prislo se kaj dobrih igralcev na posojo.

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Prva liga 2023/24

#15

Odgovor Napisal/-a janbuc » 20. Jul 2023 23:10

Bjelica888 napisal/-a: 20. Jul 2023 15:34
janbuc napisal/-a: 16. Jul 2023 12:35 Moja videnja pred sezono:

NK Olimpija: Olimpija zaenkrat ni veliko prodajala ekipo, načeloma je obdržala jedro ekipe. Odšli so zaenkrat trije nogometaši, ki so igrali vidno vlogo. Prišle so okrepitve, ki jih zmaji rabijo. Znova je prišel novi trener, ki zagotovo ni slab po vidni statistiki (Portugalska liga je vendarle blizu TOP 5 v Evropi). Olimpija ima letos daljšo klop kot zadnja leta. Verjetno je tudi ena izmed zadnjih priložnostih, da slovenski klub se uvrsti v skupinski del evropskih tekmovanj. Vidim jih kot glavni kandidati za osvojitev naslov PLT-a.


NK Celje: Malenkost so spremenili ekipo, vendar so ostali vsi tisti pomembni nosilci v klubu. Okrepitve so ? kakšno so sploh kakovosti. V Evropi imajo težko pot, so kot nenosilci. Več kot 3. krog kvalifikacij, bo že lep uspeh. V PLT bodo mogoče malo dihali za vratnikom Olimpije in Maribora.


NK Maribor: Znova so zapustili nekateri nosilci igre. Okrepitve me niso ravno prepričale, Alžirec bo premalo. To se že vidi na prvi evropski tekmi, da bo mogoče še težje kot v zadnji sezoni. Od Evrope od njih nisem oziroma ne pričakujem veliko. Realno bi mogli priti do 3. kroga kvalifikacij, ampak že imajo težave v prvem. V PLT jih jaz osebno pričakujem dvoboj za drugo mesto s Celjem.


NK Domžale: Mogoče se Domžale spet vračajo na mesta, ki so že bili dve leti nazaj. Se pravi borba sredine lestvice PLT-a. Okrepitve so bolj kot ne prvoligaški odpadki. Mogoče že prva evropska tekma je pokazala, da mogoče Evrope sploh ne bodo videli v naslednji sezoni.


NŠ Mura: Mura je dosti spremenila ekipo, odšli nekateri nosilci. Okrepitve so dokaj znane že od prej. Sej verjetno se bodo borili za tisto 4. mesto v PLT-u, ki še prenaša evropske kvalifikacije.


FC Koper: Koper podobno kot Mura. Mogoče Primorci stavijo na malo več izkušenj v PLT-u. Zato jih jaz osebno mogoče trenutno vidim pred Muro in Domžalam, ki bo eden od njih na koncu zasedli 4. mesto.


NK Radomlje: Zaenkrat imajo ekipo slabšo kot lani. Odšli so vsi posojeni igralci iz Hajduka + solidni Sokler. Okrepitve iz Hajduka se še verjetno pričakuje. Sam osebno jih pričakujem, da se znajo uvrstiti okoli 6-7. mesta na koncu sezone PLT.


NK Bravo: Zaenkrat so v večini vsi nosilci odšli. Pravih nadomestnih igralcev ni na vidiku. Sicer stavijo na izkušenega Poplatnika in mlade Hrvate iz Dinama, Osijeka. Njihov trener me ne prepriča. Zato jih pričakujem tam okoli 8. mesta PLT-a.


NK Rogaška: Od Rogaške jaz veliko ne pričakujem. Osebno menim, da nimajo dovolj kakovostne ekipe, ki bi obstala v prvi ligi. Sicer jedro ekipe iz 2. SNL, so skoraj v celoti obdržali. Do zdajšnje okrepitve pa sej verjetno, so premalo za kaj več kot obstanek med prvoligaši. Na koncu jih vidim, žal na zadnjem 10. mestu.


NK Aluminij: Se vračajo hitro nazaj v prvo ligo. Do sedaj so izgubili od nosilcev načeloma samo Marinška. Okrepitev je nekaj iz Maribora pa še kakšna se bo še našla. Kot kaže, da bodo tudi oni "vzgajali" Hrvate iz Dinama, Rijeke...itd. Vseeno pa jih jaz vidim, mogoče eno tistih tihi presenečenj sezone. Imajo dosti izkušenj že v PLT, zato jih vidim tam do 7. mesta.
Zanimivo razmisljanje, nisem uspel razbrati edino kdo bi naj bil 9. po tvoje (zelo pomembno, ker to vodi v dodatne) Rogaska 10. ostali pa 8. ali bolje nekdo pa mora biti 9. :)

Se precej strinjam z napisanim, s tem da zdaj ko je prisel Riera v Celje in na preteklost Olimpije (nestabilna ekipa, a se malo popravlja) ter zaspano obcinstvo v Ljubljani zna biti pomoje zgoraj precej zanimiv troboj za prvaka (Olimpija, Celje, Maribor)

Najtezje pa je kaj pametnega napisati za sredino lestvice kjer se pricakuje Koper, Muro, Domzale, Radomlje....To znajo odlocati malenkosti, ozr. se mi zdi tu bolj verjetno da bo kdo padel v probleme in bil 8-10 kot da bi se boril za prvaka (razen Kopra, ki ga vseeno vidim prej visje kot nizje)

Spodaj pa jasno Rogaska, Aluminij in morda Bravo. S tem da je pomoje Rogaska boljsa od Aluminija, tako po igralskem kadru kot tudi po vrocem domacem terenu. Prednost Aluminija, pa je sodelovanje z Mariborom in bo verjetno prislo se kaj dobrih igralcev na posojo.
Težko je vsa mesta razdeliti, predvsem kdo bi bil lahko za Olimpijo, Mariborom in Celje. Še težje tukaj vidi, kdo bo deveti. Zato niti nisem zapisal 9. mesto. :D Se pa strinjam ja, da bo zanimivo. :)

Bjelica888
Prispevkov: 6
Pridružen: 17. Jul 2023 12:50

Re: Prva liga 2023/24

#16

Odgovor Napisal/-a Bjelica888 » 20. Jul 2023 23:14

:) Tisti tvoj vrstni red iz prvega posta je precej realen
ostalo pa bomo videli
:deda: :kanta: :kup:

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Prva liga 2023/24

#17

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 21. Jul 2023 12:46

Pomoje bi moral biti ob taki konkurenci Koper gladko četrti. V bistu bi to moral biti že v prejšnji sezoni, če ne bi doživel totalnega mrka v zadnjih petih krogih.

Jutri se torej začenja. Letos očitno ne bo revije?
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Prva liga 2023/24

#18

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 23. Jul 2023 20:51

A v naši ligi ne morejo javno prikazati VAR posnetkov žoge ob črti tako kot v vseh drugih ligah?

btw, na NZS lažejo, v Kopru je cena kart v resnici 15 eur. https://www.prvaliga.si/tekmovanja/?act ... 1&prikaz=3
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Prva liga 2023/24

#19

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 26. Avg 2023 20:51

Evo, že prve žrtve debilnih pravil.
Druga tekma šestega kroga Prve lige Telemach, na kateri bi se morala danes ob 17.30 na Bonifiki pomeriti Koper in Rogaška, je bila zaradi premajhnega števila doma vzgojenih igralcev v ekipi gostov odpovedana.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

rush1
Prispevkov: 280
Pridružen: 18. Jul 2019 15:11

Re: Prva liga 2023/24

#20

Odgovor Napisal/-a rush1 » 26. Avg 2023 21:20

Rogaška je objavila, da so za tekmo prijavili iste igralce, kot za tekmo z Mariborom, kjer teh težav torej niso imeli. Kdo je tu nor potem??

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov