[FM 2013] SpartaP, Slovenija, Liverpool FC - aLi27 [zgo/kom]

aLeen27
Prispevkov: 655
Pridružen: 21. Dec 2011 23:10

Re: [FM 2013] AC Sparta Praha - aLeen27 [zgo/kom]

#41

Odgovor Napisal/-a aLeen27 » 28. Jul 2013 13:03

Slika
THIS IS SPARTA - SEASON3 - REPORT 4

PRIHODI / ODHODI / PODALJŠANJA POGODB

Leandro Paredes (iz Boca Juniors za 3.700.000 + Jim Varela)
Jim Varela (v Boco - P/Ex)
Vlastimil Vidlicka (free)
Ondrej Svejdik (free)
Patrick Owomoyela (free)
Herman Stengel (na posojo v Diusburg)
Samuel Fernandes (free)
Nicolas Anelka (trener)



.[hr][/hr].

ZAVLEKLO SE JE A TRENING CENTER JE DOKONČAN!

Se še spomnite, ko sem enkrat napisal, da se pogoji za trening ne bodo dokončali? No sedaj so se in prišli smo do TOP
pogojev za trening kar nam bo omogočalo še boljše rezultate.

Slika

.[hr][/hr].

PRIPRAVE

Nad temi pripravami sem iskreno rečeno razočaran. Tekmeci niso bilo težki, mi pa smo na dveh tekmah ostali brez zmage. Res je,
da smo prevladovali a morali bi zabiti kakšen zadetek več.

Slika

.[hr][/hr].

V PRVENSTVU ŽE ENO LETO BREZ PORAZA!

Ker bo naslednja ligaška tekma komaj 4.4.2015 lahko ponosno rečem, da je moja ekipa v prvenstvu nepremagana že eno leto! Zadnji
poraz smo namreč doživeli 26.3.2014, ko nas je z 1-0 premagal Banik Ostrava, kateremu smo se slabo leto pozneje oddolžili za poraz
kajti na domači tekmi smo jih premagali kar z 14-1! Na lestvici imamo že neulovljivo prednost trinajstih točk devet tekem pred koncem.
Ruud Gullit, iz obupanosti zapustil Plzen in se preselil k PAOK-u.

Slika

Slika

.[hr][/hr].

Slika
TURČIJA IN ANGLIJA

Na tokratnem seznamu zaradi poškodbe ni bilo Roberta Berića, po poškodbi pa se je vrnil Haris Vučkić.

Slika

A takoj po objavi tega seznama je prišlo do menjav. Poškodovala sta se namreč Haris Vučkić namesto katerega je vpoklic dobil Kevin Kampl ter
Dominic Maroh. Namesto njega Matic Maruško!

TURČIJA:

Pred tekmo s Turki se je poškodoval Boštjan Cesar namesto njega pa nisem mogel poklicati zamenjave. Poškodoval se je namreč "prepozno."
Za samo tekmo sem malo preizkušal drugo varianto. 3-1-4-1-1. V obrambi so tako ob odsotnosti Maorha in Cesarja, ki bo proti Angliji lahko
igral (tokrat ni igral preventivno) zaigrali Delamea Milnar, Maruško in Balažic. Na položaju defenzivnega vezista je začel Armin Bačinović, v
vezni vrsti Milec, Kurtić, Cvijanović, Birsa, za napadalcem Ilićić, Matavž pa je začel tekmo kot napadalec. Na vratih je tokrat svojo priložnost
dobil Jan Oblak. Zaradi odsotnosti obeh kapetanov je kapetanski trak dobil Josip Iličić. Jan Oblak, je priložnost dobro izkoristil saj je v 12.
minuti ubranil enajstmetrovko, a se je žoga nato vseeno znajšla v golu. Odbila se je namreč do Töreja, ki je povedel Turke v vodstvo.
Prvo resno priložnost smo si prigrali v 33. minuti, ko je Tim Matavž z Demirelom bil 1 na 1 a priložnosti ni izkoristil. Nato se do 75. minute ni
zgodilo nič resnega nato pa je zadel Burak Yilmaz. Do konca tekme je ostalo pri 2-0 za domačine, ki so nas popolnoma nadigrali. Slab obet za
tekmo pred Anglijo ..

ANGLIJA:

V tekmo smo odšli s ciljem, da izržimo vsaj točko. Temu primerna je bila tudi postavitev. Štirje branilci (Milec, Balažic, Cesar, Maruško),
dva defenzivna vezista (Krhin in Bačinović), dva bočna igralca (Birsa, Kampl), eden igralec za napadalecm (Iličić) ter napadalec (Matavž).
Na vratih je tokrat stal Samir Handanović. A že od začetka ni nič kazalo na to, da bi lahko naredili kaj velikega. Wayne Rooney je v 45
sekundi zabil za 1-0, nato pa se je v deseti minuti minuti poškodoval še Kampl. Zamenjal ga je Mihelić. V 16. minuti je bilo že 2-0 za Angleže.
Spet Wayne Rooney. Do konca polčasa je Anglija prevladovala in nismo morali biti zadovoljni z igro. Zato sem fantom dejal, da naj zaigrajo
boljše, postavil tudi bolj napadalno različico 4-2-3-1. Zaigrali smo veliko boljše, Joe Hart pa je za razliko od Handanoviča imel svoj dan in
Angliji pribranil zmago z 2-0. Ostajamo na drugem mestu kar je tudi cilj za te kvalifikacije.

Slika

aLeen27
Prispevkov: 655
Pridružen: 21. Dec 2011 23:10

Re: [FM 2013] AC Sparta Praha - aLeen27 [zgo/kom]

#42

Odgovor Napisal/-a aLeen27 » 29. Jul 2013 22:43

Slika
THIS IS SPARTA - SEASON3 - REPORT 5

PRIHODI / ODHODI / PODALJŠANJA POGODB

Simon Grand podaljšal pogodbo do leta 2018
Marc Janko (prekinjena pogodba)

.[hr][/hr].

PRVAKI ŽE ŠEST TEKEM PRED KONCEM, TRETJIČ ZAPORED!

Izjemen uspeh lahko rečem. Če smo v prvih dveh sezonah morali čakati vse do zadnjega na naslov prvaka tokrat temu ni tako. Prvaki
smo namreč postali že šest tekem pred koncem prvenstva, pa še druge tekme proti drugouvrščenemu Plznu še sploh odigrali nismo.

Slika
Odigrane prvenstvene tekme po zadnjem reportu

Slika

S tem uspehom pa sem postal tudi uradno najboljši trener v zgodovini prvenstev na Češkem:

Slika

S tem naslovom smo si zagotovili sproščen zaključek sezone v katerem bodo definitivno dobili priložnost nekateri mlajši igralci. Čeprav
moram povedati, da je 16-letni Simon Grand letos že odigral enajst prvoligaških srečanj. V drugem delu sezone je igral na vseh tekmah!
Nadaljevanje sezone smo odigrali izjemno. Proti Slovackem smo dosegli zmago 12-0 ob čemer je 17-letni Martin Lukas zabil pet zadetkov!
Izpostaviti še gre zmago nad Plznom (7-0!!!) ter zadnjo tekmo proti Pribramu. Slednjo zaradi slovesa Tomasa Ujfalušija ter Tomasa Zapotocnyja.
Slednji zabil iz enajstmetrovke. Sedaj se mi (iskreno povedano) v glavi pojavlja vprašanje, če naj še naprej vodim Sparto. Zadnje tri tekme
so bile namreč vesoljske.

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


.[hr][/hr].

TEPLICAM SMO SE ODDOLŽILI!

V pokalu smo pričakovano prišli vse do finala kjer smo se spet pomerili s Teplicami. To je ta klub, ki nas je premagal v lanskem finalu tokrat
pa ni bilo tako. Drugi zadetek za nas je zabil Ivo Sedlacek, ki je potencialna menjava za Vaclava Kadleca!

Slika

Uporabniški avatar
m4ke
Prispevkov: 181
Pridružen: 21. Dec 2011 23:05

Re: [FM 2013] AC Sparta Praha - aLeen27 [zgo/kom]

#43

Odgovor Napisal/-a m4ke » 29. Jul 2013 22:48

Kaj, a to zadnje čase oni igrajo z manj igralcev proti tebi. :lol: Fierro pa kar skoraj enkrat več golov kot drugi. :nene:

Uporabniški avatar
Rockahh
Prispevkov: 275
Pridružen: 03. Mar 2012 12:08
Klub: Manchester United

Re: [FM 2013] AC Sparta Praha - aLeen27 [zgo/kom]

#44

Odgovor Napisal/-a Rockahh » 29. Jul 2013 23:17

To je še huje kot slovenska liga. Sparta, pol 100 let nič, nato pa ostali. Ajde najdi si nov klub, vidiš, da maš predobro ekipo že. :D

aLeen27
Prispevkov: 655
Pridružen: 21. Dec 2011 23:10

Re: [FM 2013] AC Sparta Praha - aLeen27 [zgo/kom]

#45

Odgovor Napisal/-a aLeen27 » 30. Jul 2013 13:04

Slika

Slika

LUKSEMBURG:

Po dveh porazih nas sedaj čaka Luksemburg. V reprezetanco sta se vrnila Haris Vučkić in Robert Berić, ki je zadeval in bo
zato dobil prednost pred Matavžem na tekmi proti Luksemburgu. Na igrišče sem poslal najmočnejšo enajsterico v tem
trenutku. To se je izkazalo za dobro potezo kajti Armin Bačinović je v 23. minuti iz prostega strela zabil za 1:0. Tako je
tudi ostalo v prvem polčasu. Pri našem vodstvu. Naslednjič je Ljudski vrt eksplodiral v 49. minuti. Po dvojni podaji Vučkiča
in Iličića je Haris zabil za 2:0. V 63. minuti sem naredil zamenjavo. Goran Cvijanović v igro iz igre Valter Birsa. "Cvijo" je
v 69. minuti lepo podal do Roberta Berića, ki je povišal vodstvo na 3:0. Ostalo je pri naši zmagi z 3:0 in to je bila lepa
popotnica za tekmo proti Finski.

FINSKA:

Še druga kvalifikacijska tekma v štirih dneh in drug v Ljudskem vrtu. Tokrat proti Finski. Bili smo veliki favoriti kar smo
morali dokazati na igrišču. Takoj smo prevzeli pobudo. Prva prava priložnost je bila že v drugi minuti srečanja a na gol smo
morali čakati do osme minute, ko je iz enajstmetrovke zadel Valter Birsa. A nato šok. Finci so zadeli po proti napadu in po
prvem strelu na vrata Handanovića v 14. minuti. Kljub temu, da smo prevladovali celi prvi polčas sem fantom povedal, da
sem nezadovoljen z njihovo igro. V 60. minuti so Finci povedli z 1-2 zato sem v igro poslal Lazarevića in Mihelića. V 84. minuti
je slednji podal Birsi, ki je zabil za 2-2. Dve minuti kasneje pa dosegel hat-trick! Zgleda, da so se fantje po vodstvu Finske
prebudili kajti v 88. minuti je z glavo zadel še Željko Filipovič. Željku je podal Valter Birsa. Do konca tekme je ostalo pri 4-2
in naši zmagi.

Slika

.[hr][/hr].

Slika
DVIG NA EVROPSKI LESTVICI LIG

Češka prva liga je skočila na petnajsto mesto Evropskih lestvic. To pomeni, da ostajam pri Sparti kajti pripeljal bom lahko veliko
boljše igralce kar pomeni tudi, da si lahko obetamo boljše igre tudi v Evropi. Sicer bo malce ob teh okrepitvah nekoliko brezveze
igrati, ker nam že dosedaj ni bilo para a za primer bom dal Ignacia Camacha: še pred "mesecem" dni ni želel priti v Sparto, sedaj,
ko pa smo naredili ta poskok ga je njegov agent sam ponudil Sparti. Tudi Slovan Liberec sedaj dobiva novega lastnika kar bo morda
pomenilo več denarja za njih in bolj konkurenčno ekipo.

Tudi na evropski lestvici klubov smo naredili skok. Sparta je skočila za kar 14 mest in je sedaj na 53. mestu. Sedaj smo pred npr.,
Udinesejem, Bešiktašom, HSV-jem.

Slika

aLeen27
Prispevkov: 655
Pridružen: 21. Dec 2011 23:10

Re: [FM 2013] AC Sparta Praha - aLeen27 [zgo/kom]

#46

Odgovor Napisal/-a aLeen27 » 30. Jul 2013 17:43

JAZ LJUBIM SPARTO.

Slika

Upam samo, da niso njihovi cilji povezani s čim večjim v Evropi ..

aLeen27
Prispevkov: 655
Pridružen: 21. Dec 2011 23:10

Re: [FM 2013] AC Sparta Praha - aLeen27 [zgo/kom]

#47

Odgovor Napisal/-a aLeen27 » 30. Jul 2013 21:53

Slika
THIS IS SPARTA - SEASON4 - REPORT 1

PRIHODI / ODHODI / PODALJŠANJA POGODB

Italo Glabiati (upokojitev)
Tomas Zapotnocy (upokojitev)
Tomas Ujfaluši (upokojitev - postal pomočnik trenerja)
Adria Cormona (prekinitev pogodbe)
Tomas Kolar (na posodo v Viktoria Zizkov)
Jakub Zamal (posoja v Pardubice)
Jakub Rozsypal (posoja v Sigma Olomuc)
Sebastian Kehl (upokojitev - postal trener)
Branko Horjak (upokojitev)
Boris Androšić
Ignacio Camacho
Jermain Defoe
Michal Vojaček
Yoann Gourcuff
Vurnon Anita
Tomas Holub
Gaël Kakuta
Martin Lukas (posoja v Parmo)
Roman Pejsa (posoja v Jablonec)
Manuel Pamič (v Young Boys za 525.000€)
Herman Stengel (v Sogndal za 1.400.000€)
Zdenek Horvath (posoja v Legio)
Frantisek Pilik (posoja v Sigma Olomuc)
Agim Ibraimi (v Wigan za 1.100.000€)
Pavel Chaloupka (posoja v Hlucin)
Michal Janda (posoja v Lorient)
Jan Stepanovsky (posoja v CFR Cluj)
Jan Janda (posoja v Usti nad Labem)
Carlos Fierro (za 15.000.000€ v Inter - toliko je bila klavzula; ponudbo sprejel predsednik kluba)
Tomas Prikryl (posoja v Parmo)
Emmanuel Adebayor
Kurt Zouma

.[hr][/hr].

ZADNJA LOVORIKA S SPARTO?

Walter Mazzari je iz Interja odšel v Bayern München zato sem se začel pojavljati v govoricah okrog Interja. Priznam, da mi je
to všeč kajti na Češkem več nimamo konkurence. V superpokalu proti Plznu smo v prvem polčasu prevladovali a nismo zabili
zadetka. Nekateri novinci še pač niso uigrani z ekipo. A nato v 58 minuti pa se je le zgodilo. Nikola Ninković je podal do igralca,
ki je na preizkušnji, Emmanuela Adebayorja, ki je zabil z glavo. Ta se je razigral in v 71 minuti zabil še enkrat. V 82 minuti je
zmago še enkrat potrdil Jonas Svensson, ki je zabil za 3-0. Ko sem mislil, da je že vsega konec je Adebayor poskrbel za hat-trick.
V 87 minuti je tako poskrbel za končni rezultat 4-0. S tem je dokazal, da lahko služi kot zamenjava za Fierra in si priigral pogodbo.

Uporabniški avatar
m4ke
Prispevkov: 181
Pridružen: 21. Dec 2011 23:05

Re: [FM 2013] AC Sparta Praha - aLeen27 [zgo/kom]

#48

Odgovor Napisal/-a m4ke » 31. Jul 2013 13:31

Koliko si plačal za Zoumo? 8-) In pa zanima me še, če si dobil mogoče kakega mladega talenta v svojo šolo, ki veliko obeta? :gor:

aLeen27
Prispevkov: 655
Pridružen: 21. Dec 2011 23:10

Re: [FM 2013] AC Sparta Praha - aLeen27 [zgo/kom]

#49

Odgovor Napisal/-a aLeen27 » 31. Jul 2013 14:21

17mio. Ne, ni bilo nobenega vredu mladinca letos nažalost.

aLeen27
Prispevkov: 655
Pridružen: 21. Dec 2011 23:10

Re: [FM 2013] AC Sparta Praha - aLeen27 [zgo/kom]

#50

Odgovor Napisal/-a aLeen27 » 31. Jul 2013 14:33

Slika
THIS IS SPARTA - SEASON4 - REPORT 2

ODSTOP IZ MESTA TRENERJA SPARTE!

10.7.2012 - 5.8.2015. To je čas katerega sem preživel kot trener Sparte. Osvojili smo veliko, igrali smo zelo dobro. A sedaj
se naša pot končuje. Po superpokalni tekmi smo odigrali še dve prvenstveni (Dukla Prague in Viktoria Plzen) na katerih smo
obakrat zmagali z 2-0. A v Evropi ni šlo - naleteli smo na Maribor kateri nas je na prvi tekmi premagal 2-0, na drugi pa 1-0.
Vse zadetke za Maribor je dosegel Robert Berić. To, da ne bomo igrali v Ligi prvakov je glavni razlog zakaj sem odšel. Le
češko prvenstvo in pokal pač nista dovolj velika motivacija. Kateri klub bom vodil od sedaj naprej boste najbrž izvedeli zvečer..

Uporabniški avatar
m4ke
Prispevkov: 181
Pridružen: 21. Dec 2011 23:05

Re: [FM 2013] AC Sparta Praha - aLeen27 [zgo/kom]

#51

Odgovor Napisal/-a m4ke » 31. Jul 2013 15:56

Uhhhh kar veliko presenečenje, da po takih velikih imenih v prestopnem roku zapuščaš klub. :(

aLeen27
Prispevkov: 655
Pridružen: 21. Dec 2011 23:10

Re: [FM 2013] AC Sparta Praha - aLeen27 [zgo/kom]

#52

Odgovor Napisal/-a aLeen27 » 31. Jul 2013 19:04

Slika
YOU'LL NEVER WALK ALONE - SEASON 4 - REPORT 1

Tako pa imam nov izziv. Liverpool FC je moj novi delodajalec. Cilji kluba še letos niso povezani z Evropo pač pa predsednik
kluba želi, da Liverpool popeljem do "spoštovanih" mest v Primer League. A ob vsemu denarju, ki sem ga dobil in ob izjemni
ekipi mislim, da se lahko borimo za kaj več. Mogoče po petindvajsetih letih pripeljemo celo naslov na Anfield..

Slika

EKIPA, KI SEM JO PREJEL:

VRATARJA:

José Manuel Reina (c)
Adam Eastall


BRANILCI:

Andre Wisdom
Gotoku Sakai
Grant Hanley
Jack Robinson
Jores Okore
Maicon
Kyle Naughton
Ryan Shawcross
Virgil van Dijk
Daniel Agger
Dominic Cooper
Jose Enrique


VEZISTI:

Anthony Knockaert
Antonie Griezmann
Douglas Costa
Gary Medel
Joe Allen
Jorge Enrquez
Luis Alberto
Marco Verratti
Mauricio Isla
Raheem Sterling
Stephan El Shaarawy
Will Hughes


NAPADALCI:

Eduardo Vargas
Fabio Borini
Samed Yesil

Uporabniški avatar
m4ke
Prispevkov: 181
Pridružen: 21. Dec 2011 23:05

Re: [FM 2013] SpartaP, Slovenija, Liverpool FC - aLi27 [zgo/

#53

Odgovor Napisal/-a m4ke » 31. Jul 2013 21:15

Odlična igralska zasedba, predvsem sredina mi je všeč.

aLeen27
Prispevkov: 655
Pridružen: 21. Dec 2011 23:10

Re: [FM 2013] SpartaP, Slovenija, Liverpool FC - aLi27 [zgo/

#54

Odgovor Napisal/-a aLeen27 » 01. Avg 2013 10:05

Škoda le, da sem klub prevzel avgusta in mi je tako zmanjkalo časa za uigravanje. Lahko pa rečem, da sem s prvimi tremi tekmami zelo zadovoljen. Bomo pa videli sedaj kako bo ko prihajajo težke tekme: Arsenal, Newcastle in Manchester United.

aLeen27
Prispevkov: 655
Pridružen: 21. Dec 2011 23:10

Re: [FM 2013] SpartaP, Slovenija, Liverpool FC - aLi27 [zgo/

#55

Odgovor Napisal/-a aLeen27 » 01. Avg 2013 23:39

Slika
YOU'LL NEVER WALK ALONE - SEASON 4 - REPORT 2

PRIHODI / ODHODI / PODALJŠANJA POGODB

Zlatan Ibrahimović (free)
Marc-Andre ter Stegen (22.500.000€)
Vaclav Kadlec (15.000.000€)
Daniel Agger (v Aston Villo za 2.800.000€)
Luis Alberto (za 6.750.000€ v Granado)
Jorge Enriquez (8.500.000€ - Monaco)
Colin Pascoe (pomočnik trenerja - odpuščen)
Mauro Tassotti (pomočnik trenerja - prišel)
Abdoul Tall (17.500.000€)
Maurcio Isla (za 13.000.000€ v Atletico Madrid)
Moritz Leitner (15.000.000€)
Marco Verratti (podaljšal do 2020)
Antonie Griezmann (podaljšal do 2020)
Adam Eastall (podaljšal do 2020)


.[hr][/hr].

PRI SPARTI GA NI BILO, PRI LIVERPOOLU JE IZJEMEN ..

.. o motivu govorimo. Ekipo Liverpoola sem namreč prevzel sredi avgusta kar je pomenilo izjemno malo časa za kakršnokoli
uigravanje. To moramo izkoriščat na ligaških srečanjih. In mislim, da nam gre kar dobro. Sicer mislim, da pri Sparti toliko
porazov nisem nabral v celotni sezoni smo pa boljši kot lani, ko se je Liverpool uvrstil na deseto mesto Premier League. Moj
cilj za letos je, da se uvrstimo vsaj v kvalifikacije za League Europa - preko lige, pokalov? Vseeno mi je. Po desetih odigranih
krogih je izkupiček takšen: 5 zmag, 4 porazi ter en remi. Najboljši igralec? El Shaarawy. Razočaranje? Zlatan Ibrahimović.

Slika

.[hr][/hr].

CAPITAL ONE CUP ... ŽELIM GA OSVOJITI. LETOS!

Capital one cup velja za pokal na katerega večjih klubi ne računajo resno - mi pa nujno potrebujemo kakšno lovoriko. Zato želim,
da letos ta pokal osvojimo mi. Verjamem, da ga lahko osvojimo saj imamo zelo dobro moštvo.

Slika

.[hr][/hr].

Slika

Slika

IZRAEL:

Najmočnejša postava proti Izraelu. Handanovič; Kous - Maroh - Cesar - Trajkovski; Kurtić - Bačinović; Vučkič - Tavares - Birsa; Berić.
Brez špekulirnaja. Na zmago. Gre se namreč za preboj na Evropsko prvenstvo 2016 v Franciji. Prvič pod mojim vodstvom Marcos Tavares.
Prvič kot kapetan Boštjan Cesar .. Pred tekmo smo bili "underdogs." Ne vem zakaj ampak dobro. Igralcem sem dejal, da pričakujem zmago.
A to ni obrodili sadov kajti Izraelci so povedli z golom Hemeda v 16 minuti. A se nismo predali. Bili smo agresivnejši, želeli smo si zadetka.
In ga tudi dobili. V 40 minuti je zadel Robert Berić. V drugem polčasu sta obe ekipi napadali a tekma se je končala z 1-1 ter pri uvrstitvi na
EP2016 v Franciji.

EKVADOR:

Ista postava kot na tekmi z Izraelom. Skoraj ista - namesto poškodovanega Cesarja je igral Balažic, namesto Tavaresa pa Cvijanović.
Ta tekma se je začela z priložnostmi na obeh straneh a prvi so povedli Ekvadorci. Valencia je podal do Cacieda, ki je zadel za 0:1.
Tekma je bila zelo slaba in končalo se je pri našem porazu.

.[hr][/hr].

Slika

Slika

FINSKA:

Tekma ni imela nobenega pomena zato je svojo prvo priložnost dočakal Luka Krajnc, ki je tako debitiral v reprezetanci in zaupanje upravičil
z zadetkom! V 35 minuti je našo izbrano vrsto popeljal do vodstva z 0:1! Do konca polčasa je ostalo pri tem rezultatu, V drugem polčasu so
Finci morali pritisniti in izenačili so v 64 minuti preko Sparva. A nekaj minut kasneje je naša reprezetanca dokazala svojo kvaliteto in zabila
še enkrat - tokrat preko Berića. Finci se do konca tekme niso predali a ostalo je pri naši zmagi z 1-2. Strelca: Krajnc, Berić. Asistent: Iličić.

ANGLIJA:

Na igrišče sem poslal popolnoma isto ekipo kot proti Fincom. V začetku prvega polčasa so prevladovali Angleži nato pa nam je uspelo vzpostaviti
ravnotežje in po prvem polčasu je bilo 0:0. Tudi v drugem polčasu ni nobena ekipa posebej napadala v 75. minuti pa so Angleži vendarle zabili.
Oziroma dali smo si ga sami. V 75 minuti je namreč Dominic Maroh zabil avtogol! Do konca tekme je ostalo pri tem rezultatu ..

Slika

aLeen27
Prispevkov: 655
Pridružen: 21. Dec 2011 23:10

Re: [FM 2013] SpartaP, Slovenija, Liverpool FC - aLi27 [zgo/

#56

Odgovor Napisal/-a aLeen27 » 03. Avg 2013 12:35

Slika
YOU'LL NEVER WALK ALONE - SEASON 4 - REPORT 3

CILJ LEAGUE EUROPA JE VEDNO BLIŽJE

Kako hitro se lahko cilji spremenijo. Še pred parimi meseci (gledano v igri) sem upal na Ligo prvakov, sedaj pa upam le,
da se uvrstimo v kvalifikacije za League Europa. Pa igram z dosti večjim klubom. Z Liverpoolom imam neverjeten izziv,
imam neverjetno motivacijo. A nekaj je opazno: to je speči velikan. Velikan pri katerem sem zaradi tega, da ga prebudim.
Igramo namreč zelo toplo-hladno. Manchester City smo premagali s 6-2, proti Readingu smo zaostajali 2-0. Čeprav sem v
igri že decembra 2015 še iščem pravo taktiko. Igramo po sistemu 4-2-2-2 in 4-1-2-2-1 a nobeden ne prinaša garancije, da
bomo lahko zmagali vsako tekmo. Kot sem že dejal: moramo se uigrati na eno formacijo, sedaj prihajajo neke okrepitve,
ki naj bi izboljšale celotno moštvo. Ni jih veliko, samo dve sta. Za v obrambo kjer smo najbolj tanki - dva izkušena bi lahko
rekel in en 20-letnik iz Blackburna, ki je imel klavzulo 350k a sem jim zraven ponudil še enega izmed naših igralcev.

Slika

Slika

.[hr][/hr].

Slika

Slika

ESTONIJA:

Ena izmed lažjih tekem bi lahko rekel glede na ime nasportnika. A kljub temu smo v tekmo šli z najmočnejšo postavo:
Zabret; Milec, Cesar, Krajnc, Trajkovski; Kurtić, Cvijanović; Iličić, Vučkić, Kampl; Berić. Takoj smo prevzeli pobudo in
zadeli. V dvanajsti minuti sta kombinirala Kampl in Vučkić nakar je slednji zadel za 0:1. Že čez dve minuti je sledil novi
zadetek. Josip Ilićić je izvajal kot, zadel pa je Luka Krajnc, ki ima sedaj takšno statistiko: 2 nastopa, 2 zadetka. Ni slabo.
V 27 minuti je bil Vučkič (spet) rahlo poškodovan - zamenjal ga je Marcos Tavares. Ob naši prevladi so Estonci prvo pravo
priložnost imeli v 46 minuti a je nato žoga zletela mimo vrat. V drugem polčasu smo nadzirali igro in se ne preveč utrujali
ter pripeljali tekmo do konca z zmago 0:2. Igralec tekme: Luka Krajnc.

UKRAJINA:

Ista postava kot proti Estoniji. Oziroma ena sprememba: Cvijanoviča je v vezni vrsti zamenjal Rene Mihelić. Če je bila
postava ista je začetek tekme bil popolnoma drugačen. Že v 8 minuti je namreč zadel Yarmolenko in popeljal Ukrajince
do vodstva. Poskušali smo vzpostaviti ravnotežje in ko sem mislil, da smo ga znova šok. 19 minuta, Harmash in 2:0.
Ukrajinci so nato prevladovali celotni prvi polčas in do konca polčasa je ostalo 2:0. V drugem polčasu smo se trudili, da
zadanemo uspelo pa nam je preko Ilićića komaj v 84 minuti. Na koncu je ostalo pri 2:1 za Ukrajino. Žal. Če bi prvi polčas
odigrali tako kot drugi bi nam lahko uspelo kaj več..

Slika

.[hr][/hr].

Slika

DOBRA SKUPINA NA EP2016

Izžrebane so bile tekme skupinskega dela EP2016 v Franciji. Slovenija se nahaja v skupini F skupaj z: Češka republika, Belgija
ter Bosna in Hercegovina. Skupina je solidna, mislim, da se lahko prebijemo iz skupine. Razpored tekem:

13.6.2016 - vs Češka
17.6.2016 - vs Bosna in Hercegovina
21.6.2016 - vs Belgija

Priprave na EP2016 se bodo začele že konec maja. Dogovorjene so tudi prijatejske tekme pred EP:

26.5.2016 - vs Francija
31.5.2016 - vs Austrija
4.6.2016 - vs Azerbaijan

aLeen27
Prispevkov: 655
Pridružen: 21. Dec 2011 23:10

Re: [FM 2013] SpartaP, Slovenija, Liverpool FC - aLi27 [zgo/

#57

Odgovor Napisal/-a aLeen27 » 06. Avg 2013 14:21

Slika
YOU'LL NEVER WALK ALONE - SEASON 4 - REPORT 4

PRIHODI / ODHODI / PODALJŠANJA POGODB

Daishi Kato (500.000€ + Kyle Naughton)
Lucas Digne (32.000.000€ + Joe Allen
Tiago Ilori (28.000.000€)
________________________________________________________________________________________________________________________________
Ishak Belfodil (15.000.000€)
Raheem Sterling (podaljšal pogodbo do leta 2021)

.[hr][/hr].

LIGA EUROPA SEDAJ URADNI CILJ LIVERPOOLA!

Ob novem letu se je sestala uprava. Glavni pogovori so bili cilji naše ekipe v tem letu. Ker nam je dosedaj šlo boljše
od pričakovanj so me vprašali, če bom spremenil cilje. Na voljo sem imel "mid-table finish" in 10.000.000€ za okrepitve,
League Europa (37.000.000 in 2mio za plače p/w) ter Liga prvkaov (37.000.000 in 3,5mio za plače p/w). Ker smo sedaj
kar visoko na lestvici (2 mesto) sem se odločil, da se za cilj odločim napad na League Europa. Tako sem dobil novih
37.000.000€ za prestope - z zgornjimi nakupi sem namreč potrošil vse. Nakupi po tem "sestanku" so pod črto!

.[hr][/hr].

VERRATTI IZ ENAJSTMETROVKE ZA SLAVJE V CAPITAL ONE CUP-U!

Smo prva ekipa v Angliji, ki si je zagotovila evropska tekmovanja! V finalu Capital One Cup-a smo se namreč pomerili s
Manchester City-jem, ki je imel težave s poškodbami, mi pa smo bili v dobri formi, z vsemi igralci. Lahko rečem, da smo
nadzorovali vso tekmo a žoga ni želela iti v gol - edini zadetek je namreč dosegel Marco Verratti iz enajstmetrovke.

Slika

.[hr][/hr].

PRESEGLI PRIČAKOVANJA!

Konec sezone. Zelo sem zadovoljen s tem kar smo naredili letos. Pred sezono sem pričakoval uvrstitev na šesto ali sedmo mesto
kar bi nam prineslo kvalifikacije za League Europa. Prišel sem komaj sredi avgusta zato je bilo težko kajti igralci so se morali še
uigrati - a ko so se uigrali potem smo mleli. Na koncu smo se uvrstili na drugo mesto ter v Ligo prvakov kar je - lahko rečem - za
nas izjemen uspeh. Liverpool je lansko sezono namreč končal na desetem mestu!

Slika

Slika

Slika

.[hr][/hr].

FA CUP

Tudi v FA Cupu smo igrali v samem finalu. Proti Arsenalu. Žal smo izgubili po enajstmetrovkah. Če je v Capital One Cupu bila
prvak enajstmetrovka, ki jo je zadel Marco Verratti tista, ki nas je popeljala do zmage, je bila sedaj tista, ki smo jo zgrešili
v rednem delu tekme usodna. Streljal je Verratti a je vratar Arsenala ubranil.

Slika

.[hr][/hr].

Slika
30 IZBRANCEV

Evropsko nogometno prvenstvo 2016, ki bo potekalo v Franciji je pred vrati! Določiti sem moral 30 igralcev, ki bodo v izboru
za EP2016. Seznam teh lahko vidite tukaj:

Slika

Prijateljska srečanja in tekme na EP v naslednjem nadaljevanju!

aLeen27
Prispevkov: 655
Pridružen: 21. Dec 2011 23:10

Re: [FM 2013] SpartaP, Slovenija, Liverpool FC - aLi27 [zgo/

#58

Odgovor Napisal/-a aLeen27 » 07. Avg 2013 10:22

Slika
EVROPSKO PRVENSTVO 2016

Konec sezone z Liverpoolom ni pomenil odhoda na počitnice pač pa odhod na reprezetančno akcijo. Pred menoj je največji test
v reprezetanci. Evropsko prvenstvo v nogometu namreč. Katerih 30 izbrancev sem poklical ste videli v prejšnjem reportu sedaj
pa so na vrsti priprave in samo EP2016!

PRIPRAVE:

Pred pripravami sem opravil tri invidualne razgovore. Gregoru Zabretu, sem povedal, da če ne bo branil na prvenstvu, da naj ne
bo potrt kajti mlad igralec je in za takšna tekmovanja bo še imel veliko priložnosti. Drugi je bil Boštjan Cesar, ki ima 33 let in
je povsem razumljivo, da je to morda njegovo zadnje takšno tekmovanje. Dejal sem mu, da naj da vse od sebe. Zadnji s katerim
sem opravil razgovor je bil Aleš Mertelj: "Dokaži čez priprave, da si zaslužiš mesto v prvi enajsterici na EP!"

Po nekaj skupnih treningih sem moral odstraniti sedem nesrečnih igralcev. To so bili: Antoinio Delamea Mlinar, Gregor Balažic,
Dare Vršič, Domen Črnigoj, Rajko Rep, Marcos Tavares in Etien Velikonja

Slika

FRANCIJA:

Pripravljalna tekma proti gostiteljem prvenstva in proti enim izmed favoritov za končno zmago. Lloris, Varane, Dgine, M'Villa, Benzema
so le eni izmed zvezdnikov moštva. Tekma proti 12 državi sveta .. Tekmo smo začeli v formaciji 4-2-3-1 na igrišče pa so prvi stopili:
Samir Handanovič; Martin Milec, Boštjan Cesar, Luka Krajnc, Dejan Trajkovski; Željko Filipovič, Kevin Kampl; Josip Iličič, Haris Vučkič, Valter Birsa; Tim Matavž.
Tekmo so bolje začeli Francozi kajti že v tretji minuti je po podaji Girouda zadel Karim Benzema. Čez dvajset minut je Benzema v Stožicah
povišal vodstvo na 0-2. A lahko rečem, da je to bil zgolj nesrečni prvi polčas kajti bili smo popolnoma enakovredni gostiteljem prvenstva.
V drugem polčasu sem se odločil za nekoliko bolj defenzivno taktiko. 4-2-2-2 z dvema defenzivnima vezistoma. Postava je izgleda tako:
Samir Handanovič; Martin Milec, Boštjan Cesar, Luka Krajnc, Dejan Trajkovski; Željko Filipovič, Armin Bačinovič; Josip Iličič, Kevin Kampl; Valter Birsa, Tim Matavž.
A začetek drugega polčasa je bil enak - spet je namreč zadel Karim Benzema. Bili smo več pri žogi, vso tekmo smo se nekako kosali z
Francozi a Benzema je dokazal svojo kvaliteto in postavil končni rezultat 0:3. Sedaj je na vrsti Avstrija ..

AVSTRIJA:

Z enako začetno postavitvijo in postavo kot proti Franciji. Tokrat v Ljudskem vrtu! A s poraznim začetkom. Že v 14 sekudni je namreč
zadel Weimann. Po prevladovanju v celotnem prvem polčasu smo gol dočakali v 40 minuti. Josip Ilićić je podal do Matavža, ki je zadel
prvič pod mojim vodstvom! Med polčasom sem fantom dejal, da sem razočaran z predstavo. Želel sem zmago. In takoj v drugem počasu
videl zadetek! Iličič je spet podal, tokrat iz kota, zadel pa je Luka Krajnc! V prevladaovanju pa smo imeli tudi šibkega člena. Samir Handanovič.
V 81 minuti, drug strel proti vratom in zadetek - Philipp Hosiner.

Azerbaijan:

Ista postava, zadnja možnost za Samirja! Takoj smo prevzeli pobudo in že v peti minuti je Tim Matavž zadel za vodstvo naše reprezetance
z 1:0 na Bonifiki. Naslednji zadetek smo videli v 20 minuti. Dejan Trajkovski je podal, Valter Birsa pa rutinirano zadel. V prvem polčasu
je ostalo pri našem prevladovanju in rezultatu 2:0. Tudi v drugem polčasu smo zadeli isto in hitro zadeli. Spet je zadel Tim Matavž. Ostalo
je pri zmagi 3:0. Ta tekma je bila namenoma izbrana, da pred EP dosežemo tisto zmago za samozavest. Če pa je bilo res tako pa bomo
izvedeli v kratkem...

.[hr][/hr].

EVROPSKO PRVENSTVO:

SLOVENIJA: (4-2-3-1); S. Handanović; M. Milec, B. Cesar, L. Krajnc, D. Trajkovski; Ž. Filipovič, K. Kampl; J. Iličić, H. Vučkić, V. Birsa; R. Berić
ČEŠKA REPUBLIKA: (4-4-2); P. Cech; R. Reznik, T. Sivok, M. Suchy, M. Kadlec; B. Dockah, J. Husbauer, L. Vacha, D. Pudil; L. Kozak, V. Kadlec

10' - Slovenska reprezetanca nadzoruje igro. Čehe dvakrat rešil Cech
15' - Slovenska reprezetanca izdelala lepo akcijo, ki jo je zaključil Valter Birsa a je žoga zletela preko vrat
25' - Prva prava priložnost Čehov a je Cesar izbil žogo
26' - Vacha podal do Kozaka, žoga pa je preskočila njega in Krajnca nato pa je bil češki napadelec in zadel za 1:0
40' - 60% - 40% posesti žoge v korist naše reprezetance. Streli? 2-2
KONEC PRVEGA POLČASA

46' - Takoj v drugem polčasu poskus Vućkića a je žoga zadela vratnico
47' - Spet udarec Vučkića, tokrat je ubranil Cech
56' - Še naprej prevlada Slovenije. Tokrat je poskusil Ilićić a je vratar Chelseaja bil dobro postavljen
63' - Po naivnosti naše obrambe je Kozak po akciji češke povišal na 2:0
65' - Z željo po zadetku je v igro vstopil Tim Matavž, iz igre Željko Filipović
77' - Iz igre Valter Birsa, v igro Goran Cvijanović
80' - Po podaji Tima Matavž je ustrelil Josip Iličić - a spet je žogo zaustavila vratnica!
83' - Marecek je ustrelil a je Handanović z izjemno obrambo preprečil še tretji zadetek Čehov
KONEC TEKME - NESREČEN PORAZ SLOVENIJE PO PREVLADOVANJU NA CELOTNEM SREČANJU .. SEDAJ NAS ČAKA BOSNA IN HERCEGOVINA, KI JE IZGUBILA PROTI BELGIJI

.[hr][/hr].

SLOVENIJA: (4-2-3-1); S. Handanović; M. Milec, B. Cesar, L. Krajnc, D. Trajkovski; J. Kurtić, K. Kampl; J. Iličić, H. Vučkić, V. Birsa; R. Berić
BOSNA IN HERCEGOVINA: (4-1-2-1-2); A. Begović; O. Vranjes, A. Osmanhodžić, N. Lipovaca, I. Arifović; D. Vranćić; E. Seta, S. Lulić; M. Pjanić; E. Džeko, V. Ibišević

1' - Bosna z isto postavo kot proti Belgiji, pri Sloveniji ena sprememba: namesto Filipovića v igri Jasmin Kurtić!
1' - Arifović je podal v prazen prostor, Samir Handanović je stekel proti žogi a ga je preigral Edin Džeko, ki pa nato ni zadel. Kakšna sreča!
2' - Ali je to napoved izjemne tekme? Tokrat je ustrelil Valter Birsa, Begović pa žogo izbil v kot ..
6' - Spet udarec Birse in spet Begović odbija v kot ..
7' - Neverjetno ampak Bosna nima za burek, čevape.. Kakorkoli želite. Posest žoge: 76% - 24% za naše fante!
9' - Prva prava priložnost za Bošnjake. Do žoge je v kazenskem prostoru prišel Vranjes, ki je streljal a je Handanović ukrotil žogo
10' - Takoj odgovor naše reprezetance a je Vučkić streljal mimo vrat
10' - Napaka Lipovaca v obrambi, ki pa je Berić ni znal kaznovati. Ostaja 0:0
17' - Po nekaj polprotinapadih Bosne tokrat do strela Kampl - preko vrat
19' - Kot da žoga noče v mrežo na tej tekmi. Najprej vratnica Ibiševića, nato v naslednjem napadu še vratnica Iličića!
21' - Birsa sam pred Begovićom a je streljal mimo vrat
30' - Izjemen napad Bosne a je pot v gol žogi preprečila prečka!
35' - Tekma se je v zadnjih minutah nekoliko umirila. Sedaj je ustrelil Berić a je Begović spet ubranil.
44' - Haris Vučkič se je poškodoval zato ga je zamenjal Rene Mihelić
KONEC PRVEGA POLČASA

64' - Miren drug polčas, tempo je vidno padel. Nato pa je ustrelil Berić a je Begović žogo odbil v kot
69' - Spet je ustrelil danes zelo aktiven Berić. Spet je Begović odbil v kot
71' - Arifović je zadel vratnico! Ostaja 0:0
72' - Nato pa prvi zadetek na tekmi! Dame in gospodje, po odličnem preigravanju čez celotno polovico je zadel Valter Birsa!!!!!
77' - Nov poskus naše reprezetance. Tokrat je Ilićićov zadetek blokiral Pjanić, ki se je vrnil nazaj!
82' - Konec za Bosno! Tokrat je naša reprezetanca imela nov kot. Izvajal ga je Valter Birsa, ki je natančno podal, Luka Krajnc pa je zabil za 2:0!!
KONEC TEKME IN ZMAGA SLOVENIJE!! SEDAJ NAS ČAKA BELGIJA! TI SO ZMAGALI PROTI ČEHOM. ČE ŽELIMO NAPREDOVATI MORAMO NUJNO ZMAGATI!

.[hr][/hr].

SLOVENIJA: (4-2-3-1); S. Handanović; M. Milec, B. Cesar, L. Krajnc, D. Trajkovski; J. Kurtić, G. Cvijanović; J. Iličić, K. Kampl, V. Birsa; R. Berić
BELGIJA (4-1-2-2-1); T. Courtois; T. Adlerweireld, J. Vertonghen, T. Vermealen, L. De Bock; B. Malanda; K. De Bruyne, M. Dembele; E. Hazard, N. Chadli; C. Benteke

1' - Namesto poškodovanega Harisa Vučkiča tokrat v igri Goran Cvijanović. Belgijci brez suspendiranih Vincenta Kompanyja in Marouaneja Fellanija!
4' - Prosti strel za Belgijo, ki ga je izvajal Dembele. Žoga je nato prišla do Adlerweirelda, ki je streljal a je Handanović žogo odbil v kot
20' - Tokrat veliko bolj umirjena tekma kot je bila tista proti Bosni
33' - Birsa je izvajal kot a je tokrat Krajnc streljal preko vrat
40' - Strel Berića preko vrat..
KONEC PRVEGA POLČASA

46' - Slovenija na igrišče brez Berića, ki je ostal v slačilnici. Menjal ga je Matavž
60' - Po kombiniranju z Iličićem se je za strel odločil Birsa a je Courtois ubranil strel
62' - Birsa je vstrelil proti praznim vratom a zgrešil!
65' - Matavž je imel najlepšo priložnost na tekmi a je ni izkoristil. Ostaja 0:0
67' - A je nato vendarle bil zadetek! Belgijci so napravili napako na sredini, Cvijanović je podal do Trajkovskega, ta je prenesel žogo do Ilićića, ki je podal na rob kazenskega prostora tam pa je proti golu udaril Kevin Kampl in Slovenijo popeljal v vodstvo z 1:0!!! Njegov prvi reprezetančni zadetek in to še tako pomemben ..
70' - Edin Džeko je zadel za izenačenje na 2-2 na tekmi proti Češki kar pomeni, da je naša reperezetanca trenutno na prvem mestu!!
72' - Matavž je že preigral Courtoisa, ki pa je nato vendarle ulovil žogo
78' - Ob izjemnem pritisku Belgijcev je žoga prišla do Birse, ki je podal do Kampla ta pa je povišal vodstvo na 2:0!!
80' - In 3:0! Tokrat je vednarle zadel Tim Matavž!
83' - Malanda je napadal a je Luka Krajnc žogo izbil v kot. Še naprej silovit pritisk Belgije
92' - Še zadnji poskus Hazarda a je žoga zletela mimo vrat.
KONEC TEKME, SLOVENIJA JE NAPREDOVALA IZ SKUPINSKEGA DELA!!! V PRVIH IZLOČLNIH BOJIH EP2016 PROTI HRVAŠKI!

.[hr][/hr].

SLOVENIJA: (4-2-3-1); S. Handanović; M. Milec, D. Maroh, L. Krajnc, D. Trajkovski; J. Kurtić, G. Cvijanović; J. Iličić, K. Kampl, V. Birsa; T. Matavž
HRVAŠKA: (4-4-2); S. Rodić; S. Vrsaljko, V. Čorluka, I. Bubnjić, I. Strinić; I. Rakitić, L. Modrić, A. Milić, N. Krajnčar; N. Jelavić, M. Mandžukić

Namesto suspendiranega Cesarja torkat v obrambi Maroh. Namesto Beriča, Matavž!
3' - Jelavič je padel v kazenskem prostoru, sodnik pa pokazal na enajstmetrovko ..
4' - .. Izvajanje le-te je prevzel sam, Handanović je žogo odbil a je ta spet pri Jelaviću, ki jo je potisnil v prazen gol. 0:1 za Hrvaško..
5' - Pogumna igra naše reprezetance. Ilićić je sedaj podal do Berića, ki je žogo podaljšal do Kampla, njegov strel pa je Rodić ubranil.
8' - Birsa je podal v kazenski prostor, Berić je streljal a je Šime Vrsaljko žogo izbil na golovi črti!
16' - Milec je potegnil po desni strani nato pa podal do Kampla, ki je sprve podal do Ilićiča. Ta je poskusil iz razdalje a je Rodić spet bil na pravem mestu
25' - Tokrat je iz prostega udarca streljal Birsa, Rodić spet brani ..
26' - Spet poskus Slovencev, spet brani Rodić ..
29' - Tokrat je z bombo poskusil Cvijanović a je Rodić žogo odbil v kot..
39' - Kurtič je ukradel žogo Bubnjiću in zadel vratnico.. Kakšna nesreča.
40' - Kdor ne da dobi.. Redka akcija Hrvatov, podal je Rakitić, Mandžukič pa zadel z glavo.
KONEC PRVEGA POLČASA

46' - Milec je poslal predložek v kazenski prostor, neuspešen je bil Birsa ..
49' - Kurtič je iz prostega strela udaril preko vrat.
53'' - Iz igre danes neprepoznavni Matavž, v igro Berić
94' - Neverjetno. Prvi poskus Hrvatov v drugem polčasu in 3:0 ..
KONEC TEKME V KATERI JE BILA SLOVENIJA BOLJŠA A JE ZMANJKALO SREČE ..

Slika

aLeen27
Prispevkov: 655
Pridružen: 21. Dec 2011 23:10

Re: [FM 2013] SpartaP, Slovenija, Liverpool FC - aLi27 [zgo/

#59

Odgovor Napisal/-a aLeen27 » 08. Avg 2013 11:40

Slika
YOU'LL NEVER WALK ALONE - SEASON 5 - REPORT 1

PRIHODI / ODHODI / PODALJŠANJA POGODB

Paul Pogba (31.500.000€)
Fabio Borini (v Man. City - 20.000.000€)
Henry Coton (v Charlton - posoja)
Zlatan Ibrahimović (prekinitev pogodbe)
John Flanagan (prekinitev pogodbe)
Yalani Baio (prekinitev pogodbe)
Jiri Nemec (zastonj)
Mateo Kovačić (24.000.000€)
Anthony Knockaert (v Leverkusen - 12.250.000€)
Gavin Veitch (v Barnet - zastonj)
Gotoku Sakai (v Bayern - 16.000.000€)
Douglas Costa (v Valencio - 6.750.000€)
Gary Medel (v Bayern - 13.750.000€)
Matiass Johansson (v West Brom - 7.500.000€)
Andre Wisdom (v Arsenal - 3.900.000€ + Theo Walcott)
Theo Walcott (P/Ex)
Antonie Griezmann (v Barcelono - 26.000.000€)

TOTAL IN: 56.000.000€
TOTAL OUT: 106.000.000€


.[hr][/hr].

PRIJATELJSKE TEKME

Opravili smo priprave na novo sezono med katerimi smo bili odlični. Izgubili smo le proti Portlandu pa še na tisti tekmi smo bili
veliko boljši. Glede na to, da je odšlo osem igralec, ki so lani več ali manj igrali prišli pa le štirje smo bili fantastični. Sedaj bomo
počakali na začetek sezone nato pa videli, če še bomo kupovali. Trenutno imamo 20 registiranih igralcev, torej je prostora za pet
novih!

Slika

Uporabniški avatar
Izzzy
Prispevkov: 8
Pridružen: 13. Nov 2012 11:16

Re: [FM 2013] SpartaP, Slovenija, Liverpool FC - aLi27 [zgo/

#60

Odgovor Napisal/-a Izzzy » 08. Avg 2013 12:42

Dosti si dal za Pogbaja, ampak se ti bo izplačalo. Res je odličen, sem ga dobil v WBA po dveh sezonah za 9mio €, čez 4,5 sezon pa sem dobival ponudbe do 50-55mio zanj. Sploh na poziciji DM-ja, Deep lying playmaker igra konstanto zelo dobro. Odličen nakup!

E: Nasploh odlična zgodba,moram pohvaliti. Sicer ne maram Liverpoola, toda z veseljem berem :)

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti