Prenosi tekem na TV

Debatirajte o Prvi slovenski ligi in o pokalu
Odgovori

Kdaj je vaš najljubši čas za gledanje tekem 1. lige TS

Petek zvečer
9
16%
Sobota popoldan
5
9%
Sobota zvečer
22
40%
Nedelja popoldan
5
9%
Nedelja zvečer
7
13%
Sredi tedna
1
2%
Vseeno
6
11%
 
Skupaj glasov: 55

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: Prenosi tekem na TV

#201

Odgovor Napisal/-a Astoria » 16. Jul 2013 07:24

Prenos tekme Birkirkara - Maribor vendarle na spletni strani NK Maribor. :n1:

tilen89
Prispevkov: 442
Pridružen: 21. Dec 2011 10:59

Re: Prenosi tekem na TV

#202

Odgovor Napisal/-a tilen89 » 16. Jul 2013 08:12

Res je :)
Odlična novica z uradne večerje in sestanka predstavnikov obeh klubov: dobili smo dovoljenje za internetni prenos! Dvoboj Birkirkara FC – NK Maribor bomo vendarle lahko posneli in v živo predvajali na naši spletni strani.
V želji, da bi armadi naših privržencev omogočili ogled tekme, se v klubu niso predali. Kljub prvotni košarici v preteklih dneh se je vztrajalo in vztrajalo ter uspelo skleniti dogovor s predstavniki Birkirkare, da lahko spravimo sliko s stadiona Ta Qali v domove naših navijačev po državi. Prenos s klubsko kamero bomo lahko spremljali od 19.30.

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Prenosi tekem na TV

#203

Odgovor Napisal/-a janbuc » 16. Jul 2013 09:50

Slovenske televizijske postaje prav tako niso izrazile zanimanja za prenos jutrišnjega obračuna 2. kroga kvalifikacij za uvrstitev v evropsko ligo med Olimpijo in slovaško Žilino.

:debil:

Ceks
Prispevkov: 661
Pridružen: 18. Jan 2012 16:34

Re: Prenosi tekem na TV

#204

Odgovor Napisal/-a Ceks » 16. Jul 2013 12:42

Pa to ne moreš verjet. Zakaj ni prenosov evropskih tekem??

Ko sem to omenil kolegu iz Hrvaške, ki spremlja njihov fuzbal je rekel, da če pri njih nebi bilo prenosa tekem hrvaških klubov v Evropi bi to bila javna ustaja naroda in protest vseh ljubiteljev nogometa ali pa samo občasnih spremljevalcev fuzbala.

Toliko o tem koliko se cenimo Slovenci... (pa ne samo v fuzbalu)

tilen89
Prispevkov: 442
Pridružen: 21. Dec 2011 10:59

Re: Prenosi tekem na TV

#205

Odgovor Napisal/-a tilen89 » 16. Jul 2013 13:42

Današnja komentatorja sta stand-up komika iz ekipe Reporter Milan :D
Slika

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: Prenosi tekem na TV

#206

Odgovor Napisal/-a Pietro » 16. Jul 2013 14:19

Že vidim kake bota pokala... To bo smeha. :mrgreen:
Ne pa Milovanovič in podobni... :deda:

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: Prenosi tekem na TV

#207

Odgovor Napisal/-a Astoria » 16. Jul 2013 14:24

Sam sem gledal prenos tekme iz Beleka, ko so bili na zimskih pripravah in je komentiral "Šalca" in nisem bil navdušen. Fajn je poslušat Reporter Milan, ampak, ko gledam tekmo, tudi rad slišim kakšno strokovno, novo stvar, ki je nisem vedel in med to ne spada, kako "Šalca" na tržicah kupuje Lacoste trenirke s čudnim logotipim in podobne fore. Dejan Vedlin zna komentirat tekmo in mi je všeč kot komentator, kjer se zna pošalit, ampak obenem ve, da je komentator tekme. Ta dva, pa ne vem, če bosta ravno ta prava za to nalogo. Glede na to, da je Matej Šoba tudi na tekmi, bi lahko on komentiral tekmo, ker zna komentirat.

tilen89
Prispevkov: 442
Pridružen: 21. Dec 2011 10:59

Re: Prenosi tekem na TV

#208

Odgovor Napisal/-a tilen89 » 16. Jul 2013 14:28

Šoba komentira danes za radio City. Sicer pa če rad slišiš kako strokovno slovenskih komentatorjev tak ne moreš poslušat :) Jaz bi sicer tudi raje videl Šobo, po drugi strani pa zna bit precej bolj zanimivo s tema dvema :)

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: Prenosi tekem na TV

#209

Odgovor Napisal/-a iniesta » 22. Jul 2013 16:57

Jaz ne razumem, kdo sestavlja te termine prenosov. Včeraj se je Stare pritoževal da bi morala tekma biti ob 21uri, ampak prav zaradi nesposobnega RTV-ja je bila tekma ob 18. Ne vem, zakaj je imel nek film ali nevkaj je bilo ob 20, prednost pred nogometom. Da od te planet tv niti ne govorim. Zaradi nnjihovih poročil so prenosi ob 17:30, kaj ne bi imeli lahko prenos ob 20 ali 20:15, ko končajo njihove poročile? Ne vem, lahko bi imela ena televizija prenos v soboto ob 20:00, druga pa v nedeljo ob 20:00.
Vsaj ena dobra novica, v Gorici, bo po aprilu 2012, končno tekma pod refektorji v soboto.

Lp
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: Prenosi tekem na TV

#210

Odgovor Napisal/-a Astoria » 22. Jul 2013 17:07

V petek vsaj eno tekmo in to s tv prenosom ob 20:00. To je užitek. Vidim, da so Zavrč že zaj... Vsaj toliko so jim ugodili, da so tekmo s Celjem dali na soboto, ne pa nedeljo. Naj imajo v Kranju po nedeljah, če jim paše. Tiste, ko pa radi uživamo v nogometu in gremo na gostovanja, pa naj dajo ob pravem nogometnem terminu. Ne rad omenjam, ampak Hrvati imajo prvič ligo z 10 klubi kot mi in se mi dopade, kako imajo narejeno glede terminov igranja. Obvezno vsaj ena tekma v petek zvečer. Pa še baje prvi večni derbi misli bit ob 16:00. Za kozlat.

Uporabniški avatar
BOCo
Prispevkov: 1431
Pridružen: 29. Mar 2012 21:29
Kraj: Lendava

Re: Prenosi tekem na TV

#211

Odgovor Napisal/-a BOCo » 23. Jul 2013 11:20

Dodana je bila anketa o vašem idealnem terminu za obisk/ogled tekme.

Ceks
Prispevkov: 661
Pridružen: 18. Jan 2012 16:34

Re: Prenosi tekem na TV

#212

Odgovor Napisal/-a Ceks » 23. Jul 2013 12:41

Anketa je mišljena za ogled tekme v živo?

Ker ta tema je namenjena ogledu tekem po TV...

Torej, kakšna informacija kje bo možno gledati tekme MB in Olimpije v sredo in četrtek?

Uporabniški avatar
xpero39
Prispevkov: 470
Pridružen: 30. Jun 2012 21:06
Klub: NK Maribor
Kraj: Gornja Radgona

Re: Prenosi tekem na TV

#213

Odgovor Napisal/-a xpero39 » 23. Jul 2013 12:42

Za ogled tekme po TV je verjetno najboljši termin v nedeljo popoldne/zvečer, vendar je drugi najboljši verjetno soboto večer in takrat je tudi najbolj primeren za gostujoče navijače. Sicer tudi v petek zvečer ni slab termin, saj je takrat manj športnih dejavnosti kot čez vikend.

Sam bi najraje videl tako: Ena tekma v petek zvečer, tri tekme v soboto popoldne/zvečer in ena v nedeljo zvečer. Super bi bilo tudi če dobili za vsaki termin tudi prenos, vendar je vprašanje kako je to izvedljivo. Mogoče bi bilo izvedljivo če bi vsaki termin predvajala svoja TV postaja, petek- mogoče Šport TV ali Sportklub, soboto Planet TV in v nedeljo tekma kroga na RTV.

Sicer verjetno glede na pogodbe letos ne bo mogoče dodati še ene TV postaje, tudi vprašljivo če so zainteresirane. Vendar vseeno mislim da bi NZS za v prihodnje morala uvesti tak spored tekem čez vikend in najti primerne TV partnerje glede na termine, ki njim ustrezajo in potem delegirati tekme.

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: Prenosi tekem na TV

#214

Odgovor Napisal/-a Astoria » 23. Jul 2013 13:22

Vprašanje je, koliko je to v interesu NZS in predvsem koliko je to v interesu Telekomu Slovenije. Slednji namreč določa tarife za reklame in verjetno diktira ob kateri uri bo prenos tekme. Ker interes klubov po igranju v različnih dnevih zagotovo je. Takšna raporeditev, kot jo je podal @xpero39, je zelo dobra.
Še posebej zaradi tega, ker že imamo kandidata za petek in za nedeljo, če se slučajno, že ne bi zedinili glede tega. Zavrč hoče igrati tekme po petkah zvečer, Triglav pa hoče igrati tekme po nedeljah. Delegirati tekmo Zavrča na nedeljo, ko evidentno hoče igrati domače tekme ob petkih zvečer, je nesmiselno. Ne vem, če je Zavrč že poslal prošnjo, da bi igral vse tekme doma ob petkih zvečer, vem le to, da je pobuda bila dana. Takšna poteza je opravičljiva, če je tv prenos, ne pa da tv prenosa ni, pa delegirajo tekmo na termin, ki ni po godu domačinom. Še posebej ker je domačin organizator in nosi stroške organizacije, potem takem, se mu tudi naj dovoli termin igranja po njegovem "okusu", če ni tv prenosa.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6583
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Prenosi tekem na TV

#215

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 23. Jul 2013 18:02

Jaz sem tu kar na strani Triglava. Nedelja je najboljša za tv prenose tekem, ko si lepo v miru doma, medtem ko so v soboto itak že vse žive tekme nižjih lig.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: Prenosi tekem na TV

#216

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 23. Jul 2013 21:13

Jst sem za petek. Predvsem zaradi nočnega življenja nekaterih igralcev. Tudi ugaja gostojočim in domaćim navijačem ker drug dan ni obveznosti. Sploh sem proti nedeljam ker takrat so po tradiciji družine ponavadi skupaj.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: Prenosi tekem na TV

#217

Odgovor Napisal/-a Pietro » 23. Jul 2013 21:32

Za moje pojme je najboljši termin sobota zvečer, petek je vseeno še delavni dan, nedelja je pa pač družinski dan, da se pač spočiješ al pa greš na kak izlet...

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: Prenosi tekem na TV

#218

Odgovor Napisal/-a iniesta » 23. Jul 2013 21:34

Meni najbolj paše termin sobota zvečer. Lani sem prav pogrešal, ko smo imeli domače tekme poleti že ob 18:00, pozno jeseni pa že ob 14:00.

Aja obregnil bi se še ob šport tv in sportklub, važno, da prenašajo nepomembne prijateljske tekme angleških klubov proti razni Kitajcem, Indonezijcem, Japoncem... Prenose naših ekip v evropskih pokalih pa ne morejo zrihtat.

Lp
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Liverpool
Prispevkov: 98
Pridružen: 13. Sep 2012 14:18

Re: Prenosi tekem na TV

#219

Odgovor Napisal/-a Liverpool » 23. Jul 2013 21:50

Točno tako! Vse je bolj pomembno, tudi Azija od naših predstavnikov v Evropi. To se lahko zgodi le v eksotičnih državah, kamor bomo pomali tudi mi spadali. Ni žalostno, to je sramotno!

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: Prenosi tekem na TV

#220

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 23. Jul 2013 22:40

Tako kot ste povedali. Gledamo lahko vse nepomembne pripravljalne tekme, gledati pa ne moremo prvaka slovenske lige, ali pa ostale klube, ki nastopajo v evropskih tekmovanjih. Neverjetno, sramota, blamaža! Da jih ni sram. Kakšna ignoranca, do slovenskega nogometa. Ni čudno, da ni nobenega zanimanja za ligo.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost