Manchester United

Uporabniški avatar
Panonszki
Prispevkov: 728
Pridružen: 15. Mar 2012 16:05

Re: Manchester United

#61

Odgovor Napisal/-a Panonszki » 09. Apr 2012 21:17

Ne Neuerja ne šteješ več kot mladega, potem verjetno res.
proti modernemu nogometu
http://youtu.be/3wYP-xyVDys

Uporabniški avatar
RyanGiggs#11
Prispevkov: 325
Pridružen: 09. Jan 2012 10:10
Klub: Manchester United FC
Kraj: Ljubljana

Re: Manchester United

#62

Odgovor Napisal/-a RyanGiggs#11 » 10. Apr 2012 15:08

No saj sem napisal zraven zagotovo pa eden najboljših mladih vratarjev.. Neuer,De Gea,Ščezni so saj zame TOP 3...

Shury
Prispevkov: 63
Pridružen: 21. Dec 2011 20:01
Klub: FC Barcelona

Re: Manchester United

#63

Odgovor Napisal/-a Shury » 10. Apr 2012 15:23

Bi rekel da je Hart kar zraven.

Uporabniški avatar
RyanGiggs#11
Prispevkov: 325
Pridružen: 09. Jan 2012 10:10
Klub: Manchester United FC
Kraj: Ljubljana

Re: Manchester United

#64

Odgovor Napisal/-a RyanGiggs#11 » 10. Apr 2012 15:26

Kakor za koga.. Zame osebno so te 3je vratarji, ki sem jih naštel najboljši..

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: Manchester United

#65

Odgovor Napisal/-a Golman » 12. Apr 2012 11:45

Pričakujem kakšen report navijača od Uniteda, kaj je bilo včeraj?
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Uporabniški avatar
RyanGiggs#11
Prispevkov: 325
Pridružen: 09. Jan 2012 10:10
Klub: Manchester United FC
Kraj: Ljubljana

Re: Manchester United

#66

Odgovor Napisal/-a RyanGiggs#11 » 12. Apr 2012 11:56

Glede na to da sem eden redkih navijačev Uniteda bom kar jaz napisal nekaj glede včerajšnje blamaže.. Kot prvo igra je bila podobna kot večina naših evropskih tekem (izjeman edino Ajax away pa še to zgolj 2.polčas).. Nobene borbenosti, nobene želje, jalovi napadi, skratka nič od nič.. Sodnik je v 1.polčasu po prekršku nad De Geo razveljavil gol za Wigan, čeprav realno dvomim, da je šlo za prekršek ampak okey.. V 2.polčasu je sodnik dosodil kot, ki ga ni bilo in iz tega kota je Wigan tudi zadel zmagoviti gol.. Kasneje je še spregledal čisti penal za United.. Zelo sem bil razočaran nad včerajšnjo predstavo, ki ni bila za nikamor.. Nebi nič rekel, če bi fantje saj 10% volje pokazali, igrali kot se zagre in izgubili včeraj pa so si niso tudi točke zaslužili.. Takele tekme nas lahko stanejo naslova, zdaj v zadnjih krogih je vsaka točka važna..Upam, da bo SAF poštimu fante, da bodo do derbija obdržali 5 pik prednosti.. Čakata nas dve domači tekmi in sicer Aston Villa in Everton kjer pa obvezno moramo zmagat.. Pa fantje morajo malo v glavi poštimat, da niso še prvaki in da se bo treba še borit in dati vse od sebe za naslov.. Včeraj so mi delovali "saj smo že prvaki itq nas City ne more ujet"..

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: Manchester United

#67

Odgovor Napisal/-a Golman » 18. Apr 2012 13:56

:lol:
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Uporabniški avatar
RyanGiggs#11
Prispevkov: 325
Pridružen: 09. Jan 2012 10:10
Klub: Manchester United FC
Kraj: Ljubljana

Re: Manchester United

#68

Odgovor Napisal/-a RyanGiggs#11 » 18. Apr 2012 18:37

:lol: :lol: :lol: :lol:

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: Manchester United

#69

Odgovor Napisal/-a Golman » 01. Maj 2012 11:23

Včeraj zmaga Citya in prevzem prvega mesta v Premier League... Zanimivo, kako se je vse skupaj odvilo, mislim pa da je to zadnji alarm pri Unitedu, da rabijo daljšo klop, da prebujenje penzionistov ne prinaša dolgoročno rešitev. Bomo videli kaj bo Ferguson naredil, Arsenal, Chelsea, vsi se krepijo...
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Uporabniški avatar
RyanGiggs#11
Prispevkov: 325
Pridružen: 09. Jan 2012 10:10
Klub: Manchester United FC
Kraj: Ljubljana

Re: Manchester United

#70

Odgovor Napisal/-a RyanGiggs#11 » 12. Maj 2012 10:39

Tudi United se bo poleti krepil, saj upam da je letos SAF videl, da pač bo treba nekaj ukreniti na sredini.. Carrick je stalen, Scholes in Giggs imata pred sabo zgolj še eno sezono in fajn bi bilo že zdaj poiskati zamenjavi zanju, Anderson je itq večinoma v toplicah, upam da Cleverley ne gre po isti poti, Pogba odhaja v Juventus.. Potem Park ima za sabo slabo sezono in njegova prihodnost ni še gotova, za Fletcherja pa se še ne ve ali se bo vrnil ali ne.. Dejstvo je da obvezno potrebujemo vezista, ki bi znal žogo potegnil naprej, zaradi tega bi raje videl Kagawa oz ACMja v Unitedu.. Nam manjka kretivni vezist, ki bi znal žogo potegnit naprej.. Letos upam, da prideta saj 2 nova vezista in pa da se da še kakemu igralcu iz Akademije šanso v 1.ekipi.. Sredino bo treba letos obvezno okrepit, ker drugače ne bomo konkurenčni v Premier League in Evropi, kot drugo bo treba pripeljat tudi levega bočnega.. Fabio odhaja na posojo v Benfico, tako, da ostaja na tej poziciji zgolj Evra, ki pa pač ne more odigrati 60 tekem na sezono.. Rabi konkurenco, da ga malo brcne v rit, ker zdaj ve da bo igral ne glede na to ali bo dobra ali slaba predstava poleg tega pa tudi rabi tistih 10-15 počitka in pa kako rotacijo vsake toliko časa.. Evra je tudi drastično padel v formi zadnja leta.. Osebno bi najraje videl ali Bainsa ali pa Cissokhoja na LB-ju.. Zaenkrat so samo govorice ampak baje bi znal tudi novi napadalec priti v United.. Owen,Berbatov in Macheda poleti odhajajo tako, da nam ostanejo zgolj 3 napadalci.. Omenja se tudi Llorente samo dvomim, da bo on prišel..

Shury
Prispevkov: 63
Pridružen: 21. Dec 2011 20:01
Klub: FC Barcelona

Re: Manchester United

#71

Odgovor Napisal/-a Shury » 12. Jun 2012 11:03

Mene pa zanima če je Modrič z eno nogo res že v Unitedu? Če ma kdo kakšne informacije glede tega.

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: Manchester United

#72

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 12. Jun 2012 13:09

Kar veliko je bilo govora o tem, ampak potrebno bo počakati. Ni pričakovati nobene odločitve dokler traja Euro. Časa potem bo dovolj.
Pa tudi dokaj nezanesljivi mediji pišejo o tem: Goal, Mirror, Dailymail.
Na SxySports, ki je najbolj zanesljiv angleški medij glede prestopov pa se mi zdi, da nisem zasledil nič.

Uporabniški avatar
Panonszki
Prispevkov: 728
Pridružen: 15. Mar 2012 16:05

Re: Manchester United

#73

Odgovor Napisal/-a Panonszki » 21. Avg 2012 02:25

Slika

Nova okrepitev?
proti modernemu nogometu
http://youtu.be/3wYP-xyVDys

Uporabniški avatar
Asko1
Prispevkov: 10
Pridružen: 23. Avg 2012 19:03
Klub: NK Maribor

Re: Manchester United

#74

Odgovor Napisal/-a Asko1 » 04. Sep 2012 21:28

RVP come back to Arsenal! :)
Free!

Uporabniški avatar
RyanGiggs#11
Prispevkov: 325
Pridružen: 09. Jan 2012 10:10
Klub: Manchester United FC
Kraj: Ljubljana

Re: Manchester United

#75

Odgovor Napisal/-a RyanGiggs#11 » 04. Okt 2012 09:46

RVP bo kar pri Unitedu ostal.. 8 tekem, 7 golov :D :D

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: Manchester United

#76

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 05. Okt 2012 08:07

Hvala lepa. Zaradi mene, da zabije 20 golov na 5 tekmah nočem, da pride nazaj. Takega igralca, se pač ne potrebuje ve.

Uporabniški avatar
RyanGiggs#11
Prispevkov: 325
Pridružen: 09. Jan 2012 10:10
Klub: Manchester United FC
Kraj: Ljubljana

Re: Manchester United

#77

Odgovor Napisal/-a RyanGiggs#11 » 07. Okt 2012 22:29

@Chamberlain

Navijaska custva na stran.. Arsenalu bi vsekakor RVP prisel prav kot vsakemu velikemu klubu v Angliji..
On je bil tisti steber Arsenala, ki ga je predvsem lansko leto drzal pokonci po slabem zacetku.. Te pa razumem.. Jaz se danes ne maram Teveza, ker je prestopil v Manchester City ampak v njegovem primeru je stvar drugacna.. Odlicen napadalec ampak kolescka v njegovi glavi se pa vseeno vrtijo po svoje in nekako ga res nebi rad vec videl v dresu Unitedu..

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: Manchester United

#78

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 09. Okt 2012 19:37

Hvala za vse, kar je storil za Arsenal, občudoval sem ga, in ga še vedno.
Me je pa s tem prestopom pač zelo razočaral. Daleč od tega, da bi mu želel kake poškodbe, slabe predstave (No, razen proti Arsenalu hehe).
Morda je želel lovorike, morda nov izziv. Ampak boli to, da je klub zapustil po tem ko je bil že mnogokrat označen za "steklenega" igralca, ki je skupaj razen zadnjo sezono pri Arsenalu, lahko k večjemu odigral eno dobro polsezono. Postal bi lahko eden največjih pri Arsenalu, tako je pa postal izdajalec. Žal.
Tevez je pa specifičen primer. Sploh pa ne maram igralcev, ki danes poljubljajo grb enega kluba, jutri pa že drugega. Za to toliko bolj cenim igralce kot so Scholes, Giggs, Del Piero, Totti, Zanneti, Adams ...

Uporabniški avatar
Panonszki
Prispevkov: 728
Pridružen: 15. Mar 2012 16:05

Re: Manchester United

#79

Odgovor Napisal/-a Panonszki » 10. Okt 2012 22:40

Tevez je legenda Boce in Corinthiansa. Za te evropske klube mu je verjetno vseeno in je tukaj zaradi denarja in lovorik. Kdor je igral za te južnoameriške velikane in doživel njihova rivalstva, se verjetno lahko rivalstvu med Cityjem in Unitedom samo smeje. Sem prepričan, da nikoli ne bi šel v River ali Palmeiras, ne glede na denar. Enako recimo Agüero, ki se je lani spogledoval z Realom. On je legenda Independienteja in ziher ne bi šel v Racing, medtem ko bi šel iz Atletica v Real. Pač glupo mi je, ko se igralce kot sta Tevez in Aguero predstavlja kot neke plačance, fora je v tem, da sta igralca pač navezana na neke druge klube in tistih verjetno ne bi izdala nikoli. Tudi Vidić je mislim da enkrat rekel nekaj takega kot "meni so se sanje uresničile ko sem zadel za Zvezdo proti Partizanu, vse ostalo je biznis".

Van Persie je drug primer, on je neka vrsta nogometnega "glory-hunterja", enako kot npr. Neuer.

Jaz nikoli nisem razumel, zakaj so eni igralci tako obsedeni z lovorikami. Jaz bi raje bil legenda v Arsenalu brez lovorike kot pa "eden izmed mnogih" v Unitedu. RvP bo letos recimo osvojil ligo z Unitedom, ampak kakšen dosežek za njega osebno je to? Tudi igralci kot so Brown so osvajali ligo v tem klubu, ker je pač v klubu toliko dobrih igralcev in dober trener. Meni bi bil večji dosežek, če bi npr. s slabšim Arsenalom osvojil FA Cup ali pa katerikoli pokal po tej dolgi suši.
proti modernemu nogometu
http://youtu.be/3wYP-xyVDys

Uporabniški avatar
Panonszki
Prispevkov: 728
Pridružen: 15. Mar 2012 16:05

Re: Manchester United

#80

Odgovor Napisal/-a Panonszki » 10. Okt 2012 22:46

Chamberlain napisal/-a:Sploh pa ne maram igralcev, ki danes poljubljajo grb enega kluba, jutri pa že drugega. Za to toliko bolj cenim igralce kot so Scholes, Giggs, Del Piero, Totti, Zanneti, Adams ...
No ja, Scholes, Giggs in Del Piero so ostali zvesti klubu, ki je vedno v vrhu, ki jim je dal veliko priložnosti, kjer so legende in kjer so dobro plačani. Kako težko je biti zvest takemu klubu kot je United? Prava legenda je zame Matt le Tisier, ki je bil zvest Southamptonu, čeprav je bil eden najboljših igralcev na svoji poziciji.
proti modernemu nogometu
http://youtu.be/3wYP-xyVDys

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov