NK Olimpija Ljubljana

Debatirajte o Prvi slovenski ligi in o pokalu
Odgovori
Uporabniški avatar
xpero39
Prispevkov: 470
Pridružen: 30. Jun 2012 21:06
Klub: NK Maribor
Kraj: Gornja Radgona

Re: NK Olimpija Ljubljana

#621

Odgovor Napisal/-a xpero39 » 18. Okt 2013 09:41

Meni zelo všečno, škoda le da se ne sliši nobene pesmi le Olimpija ole ole najverjetneje.

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: NK Olimpija Ljubljana

#622

Odgovor Napisal/-a Astoria » 18. Okt 2013 10:36

Tole pa prav fletn izgleda. Torej si lahko obetamo en dober obisk jutri in zelo dobro ter številčno navijanje. :gor:

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6582
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NK Olimpija Ljubljana

#623

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 18. Okt 2013 10:48

Dober obisk na severu predvsem. :)
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
kromanjonec
Prispevkov: 302
Pridružen: 21. Avg 2012 23:50

Re: NK Olimpija Ljubljana

#624

Odgovor Napisal/-a kromanjonec » 18. Okt 2013 23:41

Vprašanje ostaja-bi imel Bežigrad večji obisk od Stožic, če bi obratoval?

Drej334
Prispevkov: 20
Pridružen: 17. Jun 2013 19:32

Re: NK Olimpija Ljubljana

#625

Odgovor Napisal/-a Drej334 » 20. Okt 2013 12:05

Sem Ljubljančan in povem vam da bi imel Bežigrad stoprocentno večji obisk kot Stožice. Na jankovićevih stožicah se sploh ne čuti tiste energije kot se je na Bežigradu. Tudi Bežigrad ima boljšo lokacijo in seveda tisto najpomembnejše zgodovino. Govorilo se je da če bo Joc obnovil štadion da se bo Olimpija 100% preselila nazaj tja kamor spada. Upam da se to zgodi kmalu!

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: NK Olimpija Ljubljana

#626

Odgovor Napisal/-a Golman » 20. Okt 2013 14:54

Vsekakor bi bil boljši obisk oz. bi tako izgledalo. Zakaj? Na Bežigradu bi 5.000 ljudi, ki bi prišli na stadion, zapolnili stadion. S tem je boljši ambient, boljše vzdušje. Ljubljančani pomnijo Schollmayerja in prva tekma Roberta Prosinečkega proti Celju doma. Poln Bežigrad, gledalcev pa "samo" 6.000-7.000. Že okoli 4.000 gledacev je dalo dobro podobo Bežigradu. Stožice, kot je nekdo pred mano omenil, je stadion brez "duše". Ne čuti se tiste energije, kot je bila za Bežigradom. Ne vem, tak imam občutek, pa sem bil že na ničkoliko tekmah na Stožicah... Tudi akustika Stožic je bolj tako-tako. Vsekakor verjetno bolj odmeva navijanje, ampak za Bežigradom je bilo tisto pravo navijanje, ko se je potem od blokov odbijalo(redni obiskovalci se spomnijo 3-4 Olimpija, ko smo vsi poslušali odmeve :mrgreen: ). Vsekakor pa so Dragonsi že veliko bolj burneje reagirali kot včeraj. Tekma Olimpija-Celje, Bračun je takrat dobil zaušnico, Hasića sem videl prvič v življenju šprintati. Ampak je takrat bilo jasno kako stvari stojijo... Vsekakor je krivo strokovno vodstvo glede kadrovanja, pa kdo še v klub pripelje Zajko Zebo? Ne me jebat... Imensko imamo ubijalski napad, Djermanović še ni stoodstotno pripravljen, so pa tu Djurković, Šporar, Nikezić, učinkovitosti pa nobene... Še bo zanimivo v letošnji sezoni, predvsem pa se bojim, da Olimpija SPET pristane na četrtem, petem ali šestem mestu...
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: NK Olimpija Ljubljana

#627

Odgovor Napisal/-a janbuc » 21. Okt 2013 10:10

Športni Dnevnik Ekipa
Po neuradnih informacijah je Olimpija našla zamenjavo za Andreja Razdrha. Zmaje naj bi v prihodnje vodil srbski strokovnjak Milorad Kosanović. Ali bo ta menjava rešila krizo ljubljanskih nogometašev?

Uporabniški avatar
xpero39
Prispevkov: 470
Pridružen: 30. Jun 2012 21:06
Klub: NK Maribor
Kraj: Gornja Radgona

Re: NK Olimpija Ljubljana

#628

Odgovor Napisal/-a xpero39 » 21. Okt 2013 14:22

Kaj ve kdo kaj več povedat o tem trenerju, treniral bi naj Crveno Zvezdo in na Kitajskem... Mogoče Olimpija res potrebuje tujca, nevem več kdo drugi bi se lahko "preizkusil" iz Slovenije...

Uporabniški avatar
Dobljan
Prispevkov: 214
Pridružen: 13. Jul 2013 19:30
Klub: Arsenal FC

Re: NK Olimpija Ljubljana

#629

Odgovor Napisal/-a Dobljan » 21. Okt 2013 15:15

Me zanima če bojo kej zdej tale vodstvo postov realn in začev cilje delat postopoma z novim trenerjem
http://www.hattrick.org/StartPage.aspx? Za več pomoči pri igri si preberi http://www74.hattrick.org/Help/BeginnersGuide.aspx
Najdeš me pod istim imenom.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Olimpija Ljubljana

#630

Odgovor Napisal/-a Pietro » 21. Okt 2013 19:52

xpero39 napisal/-a:Kaj ve kdo kaj več povedat o tem trenerju, treniral bi naj Crveno Zvezdo in na Kitajskem... Mogoče Olimpija res potrebuje tujca, nevem več kdo drugi bi se lahko "preizkusil" iz Slovenije...
Maš v članku na portalu... ;)
http://www.snportal.si/prva-liga/po-razdrhu-kosanovic/

Uporabniški avatar
xpero39
Prispevkov: 470
Pridružen: 30. Jun 2012 21:06
Klub: NK Maribor
Kraj: Gornja Radgona

Re: NK Olimpija Ljubljana

#631

Odgovor Napisal/-a xpero39 » 21. Okt 2013 23:42

@SNP Z izjemo službovanja pri Dalian Shide, se Kosanović nikoli ni dolgo zadržal na trenerskem stolčku.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6582
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NK Olimpija Ljubljana

#632

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 22. Okt 2013 11:47

Pa v Voši. :deda:
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Ceks
Prispevkov: 661
Pridružen: 18. Jan 2012 16:34

Re: NK Olimpija Ljubljana

#633

Odgovor Napisal/-a Ceks » 26. Okt 2013 21:08

Nov poraz. Tokrat proti zadnjemu Triglavu.

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: NK Olimpija Ljubljana

#634

Odgovor Napisal/-a Astoria » 01. Nov 2013 09:56

Klub bi morali čim prej zbrisati in objaviti stečaj

http://www.sport-tv.si/d185153/Nogomet/ ... edati.html

Uporabniški avatar
xpero39
Prispevkov: 470
Pridružen: 30. Jun 2012 21:06
Klub: NK Maribor
Kraj: Gornja Radgona

Re: NK Olimpija Ljubljana

#635

Odgovor Napisal/-a xpero39 » 01. Nov 2013 12:49

Veliko pametnega povedanega, prvi in največji problem je da predsednik, ki nima pojma o fuzbalu vodi skupaj s trenerjem pridobivanje okrepitev, oziroma to da nimajo vizije ali na njo pozabljajo. Lani so igrali super z mlado ekipo, igrali so motivirano in učinkuvito, letos nevem če je kateri zelo mladi dobil že priložnost? Sicer je res da je letos konkurenca močnejša pa vendar so letos izredno salbo kadrovali na začetku. Stebri ekipe so odšli oziroma niso podpisali nove pogodbe od začetka, edina kvalitetna okrepitev se mi zdi francoz Eteme, seveda kasneješe okrepitve se zdijo kvalitetne na papirju, sicer bodo morali spremeniti celotno igro in se uigrati na novo.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Olimpija Ljubljana

#636

Odgovor Napisal/-a Pietro » 05. Nov 2013 22:06

Tale je pa isti kot naš Rade, a ne banda? :D
Rakija mu isto možgane skurla...
http://www.dnevnik.si/sport/nogomet/v-s ... d-olimpije

nogometninavijac
Prispevkov: 72
Pridružen: 24. Dec 2012 15:00

Re: NK Olimpija Ljubljana

#637

Odgovor Napisal/-a nogometninavijac » 07. Nov 2013 11:27

http://www.dnevnik.si/sport/nogomet/v-s ... d-olimpije

Odličen intervju. Povedal je tako kot je. Štajerci - resnica boli? Pri meni je dobil "tono" dodatnega bonusa.

Imate načrt glede tega?
Veliko je načrtov. Olimpija je velik klub, to si zapomnite in zapišite. V Sloveniji nihče ne more biti večji od Olimpije. Nikoli!

Maribor je večji od Olimpije.
Ni! Ima le boljše rezultate v zadnjem času.

Ima več navijačev in več naslovov.
Nima. Ničesar nima več.

Ima, ima...
Ima, ima, ampak boste videli, kdo ima več navijačev, če bo Olimpija čez leto dni prvak. Boste videli. Olimpija je Slovenija. Toda kdo bo navijal za Olimpijo, če izgubi proti Triglavu? Če ne more dati gola, če izgublja... In to vrsto let. Pa še v peto ligo je izpadla. Nove generacije niti ne vedo, kaj je bilo prej.


Pravite, da ima Zvezda poln stadion, Partizan pa komaj nabere 10.000 gledalcev. Podobno je v Sloveniji, le da je v vlogi Crvene zvezde Maribor.
(smeh) Da me ne boste narobe razumeli: vse čestitke Mariboru. Zlatka Zahovića poznam več let, vesel sem, da mu gre dobro.

Šlo bo tudi za dvoboj »partizanovca« proti »zvezdašu«.
Pred časom sem mu rekel: Ti, »grobarčina«. Odvrnil mi je: Pa kako to, šefe, Zvezda in Olimpija. Rekel sem mu: Tiho bodi, Grobar. Njih to moti.

Kaj?
Bojijo se nas. Potem nam iz strahu pravijo cigani. Mi o njih nikoli ne govorimo, njihov dan pa se začne z nami. Vam povem zgodbo: obstaja fotografija iz zraka velikega stadiona Crvene zvezde in malega Partizanovega. Stojita le nekaj sto metrov narazen. Ko tujci vidijo sliko, občudujejo velik stadion. Povemo jim, da je to naš stadion. Potem nas vprašajo, kaj je tista majhna stvar zraven. Rečemo jim, da tam treniramo. (krohot) To je Partizan. To je Zlatko Zahović. Torej mali Grobar. (smeh)

Verjetno bo Zahović tudi o tej temi kaj povedal v prihodnjih mesecih. Rad govori o teh zadevah.
Vem, vem.

Ste pripravljeni na velike besede Zlatka Zahovića?
Z njim sem v dobrem odnosu. Vesel sem, ko mlajši možje nekaj naredijo. Brez njih ni nogometa. Nogomet bi umrl. Kaj bi bilo z nogometom v Sloveniji, če ne bi bilo Zlatka Zahovića in Maribora? Maribor bo morda prezimil v Evropi. Kaj bi želeli lepšega? To je motiv vsem drugim. Ni se nam treba jeziti na Zahovića. Ni nam ga treba imeti radi, ampak ga moramo spoštovati. In skušati ga moramo premagati. Razbiti. In potem ga bomo lahko imeli radi. Potem mu lahko rečemo: 'Pridi, mali, da nekaj spijemo'. (smeh)

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Olimpija Ljubljana

#638

Odgovor Napisal/-a Pietro » 07. Nov 2013 11:49

Res je, boste prvaki, če ne naslednjo sezono, pa leto po tej... al pa še po tej in tako naprej, enkrat pač... Če bo bog dal in če ne bo prej konc sveta..,. :pijanica:

nogometninavijac
Prispevkov: 72
Pridružen: 24. Dec 2012 15:00

Re: NK Olimpija Ljubljana

#639

Odgovor Napisal/-a nogometninavijac » 07. Nov 2013 12:36

Pietro napisal/-a:Res je, boste prvaki, če ne naslednjo sezono, pa leto po tej... al pa še po tej in tako naprej, enkrat pač... Če bo bog dal in če ne bo prej konc sveta..,. :pijanica:
Nobena stvar ni večna in tudi vaša prevlada ne more bit. Slej ko prej bodo vloge zamenjane. Ne mislit da bo Maribor 100 let prvi.

tilen89
Prispevkov: 442
Pridružen: 21. Dec 2011 10:59

Re: NK Olimpija Ljubljana

#640

Odgovor Napisal/-a tilen89 » 07. Nov 2013 13:00

Odgovori Kosanovića spominjajo na marsikaterega navijača Olimpije; novinar ga sooča z dejstvi, on pa naklado o vsem drugem. Kr zabavn tip zgleda ta Milorad :)
nogometninavijac napisal/-a: Ne mislit da bo Maribor 100 let prvi.
To je mišljeno v realnih letih ali olimpijinih?

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 21 gostov