ND Gorica

Ostale lige v Sloveniji
Odgovori
Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#101

Odgovor Napisal/-a iniesta » 26. Avg 2012 12:20

Ma ne vem kaj naj rečem. Sem kar zaskrbljen, vsaki teden ostanemo brez vsaj enega igralca. Upam, vsaj, da bo kot posojen igral Martinović, nekaj se zapleta z papirji Jogana, tako, da danes v Kranju nebo igral, prav tako naj v Kranju zaradi poškodbe nebo igral Simčič, zbolel pa naj bi tudi Miha Mevlja, tako, da bom danes zelo zadovoljen že z točko iz Kranja. Moram pa reči, da bi bilo treba pripeljat vsaj 2-3 igralce, kajti že tako imamo na klopi same 93 letnike, ki so brez izkušenj, sicer so zelo talentirani, ampak potrebujejo tekme in od njih letos ne moremo preveč računat, zato bi bilo potrebno pripeljat vsaj 2-3 izkušene igralce. Mogoče bi bilo potrebo poskušat pripeljat Osterca,ki je brez kluba in bi bil za zadnjih 20 minut tekme zelo koristen, pripeljal pa bi še enega bočnega vezista in enega branilca. Enostavno, ko bodo prišle poškodbe in ko se bodo nabrali kartoni, če ne bomo pripeljali kakšne okrepitve ne vem če bomo imeli vseh 7 menjav na tekmi. Ne vem tudi kaj se dogaja z Kameruncem, kateri naj bi prišel, ter z Bosancem, kateri je prišel iz Kopra.
No letos je cilj verjetno obstanek in če gledamo zadnja leta, koliko je bilo zbrati točk za obstanek, je treba za obstanek zbrat še okoli 25-30 točk, do konca sezone. Mislim, da so fantje tega sposobni in upam, da do konca poletnega prestopnega roka ne bo nobenega odhoda in upam vsaj na kašen prihod.

LP
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#102

Odgovor Napisal/-a iniesta » 31. Avg 2012 12:54

Klub prekinil pogodbo z Nejcem Mevljo. Ne vem kako lahko prekinejo pogodbo z enim naših najbolj obetavnih branilcev, poleg tega je Nejc sedaj poškodovan in jaz mislim, da vsak resen klub z poškodovanim igralcem nebi prekinil pogodbo, ampak bi ga podprl v taki težki situaciji.
LP
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#103

Odgovor Napisal/-a iniesta » 01. Sep 2012 22:19

Danes pričakovan poraz. Enostavno rabijo tile fantje, kateri so prišli od mladincev čas in rabijo kilometrino. Drugače je po skoraj dveh leih zadel Kris Jogan, usran gol iz prostega strela, zajebal golman Domžal. Razen Žigona, pa drugi niso blesteli, obramba je plavala, mogoče samo Celcer malce boljše. Realno je domet tega moštva 8-10 mesta v prvenstvu. Važno, da uprva proda vse igralce in prekine pogodbe z nekaterimi, pripeljejo pa iz Italije enega 18 lenega mulca in Kamerunca, kateri bo papirje dobil lih do konca letošnjega leta. Žigonu poteče pogodba po koncu sezone, po mojem mnenju mu jo ne bodo dali za podaljšat in bo šel po poti Cvijanoviča, Galešića in drugih, kateri so brez odškodnin zapustili klub. Sedaj pričakujem nadaljno slabo serijo rezultatov, me pa zanima do kdaj bo Srebrnič vstrajal v teh težkih časih, danes smo bili tudi brez pomočnika trenerja, saj vodi Adrio v tretji ligi.


LP
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

alakazaam
Prispevkov: 206
Pridružen: 20. Jun 2012 16:17

Re: ND Gorica

#104

Odgovor Napisal/-a alakazaam » 02. Sep 2012 11:28

Ja težav je kar nekaj, so pa včeraj izjemno mladi Domžalčani pokazali, kako gre, če se selekcija dela načrtno in ne silom slabih finančnih razmer. Nekateri igralci so prav neverjetni, glede na leta... Tudi golman, kljub vsemu fant s 17 kar odločno brani v PrviLigi, tej napaki navkljub. Verjetno bodo morali Domžalčani še kako požreti, preden se popolnoma ustali kot prvi vratar, samo glede na potencial, ki ga kaže, bo še daleč prišel

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: ND Gorica

#105

Odgovor Napisal/-a Golman » 02. Sep 2012 23:23

Ne razumem kaj razmišljajo v upravi Gorice? Žigon kaže to sezono res velik napredek, pa mu ne bodo podaljšali pogodbe? Koliko igralcev je šlo iz Gorice že zastonj?
Zarifović, Vicente, Galešić... Še kdo?
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

tilen89
Prispevkov: 442
Pridružen: 21. Dec 2011 10:59

Re: ND Gorica

#106

Odgovor Napisal/-a tilen89 » 02. Sep 2012 23:24

Zarifovič in Vicente nista šla zastonj...

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: ND Gorica

#107

Odgovor Napisal/-a Golman » 03. Sep 2012 00:04

Si prepričan? Za Franklina so plačali cca. 100.000e, se strinjam, samo mislim, da je Zarifović odšel v Olimpijo zastonj, nisem pa prepričan...
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: ND Gorica

#108

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 03. Sep 2012 08:21

Vsaj na transfermarktu je ob prestopu zapisano "ablösefrei"...

tilen89
Prispevkov: 442
Pridružen: 21. Dec 2011 10:59

Re: ND Gorica

#109

Odgovor Napisal/-a tilen89 » 03. Sep 2012 09:40

Najbolj pogosto informacija je, da je Gorica z obema skupaj zaslužila okrog 100.000 €. Če to pomeni Vicente 100.000€ in Zarifovič 0 € pa ne vem.

alakazaam
Prispevkov: 206
Pridružen: 20. Jun 2012 16:17

Re: ND Gorica

#110

Odgovor Napisal/-a alakazaam » 03. Sep 2012 09:44

Vicente je bil 75.000 to je potrjeno, kok so pa za Arisa dobili pa ne vem, ampak prav veliko ne, saj tudi Olimpija nima

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: ND Gorica

#111

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 03. Sep 2012 10:29

Potem je najbrž številka 100.000 evrov res mišljena za oba skupaj.

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#112

Odgovor Napisal/-a iniesta » 21. Okt 2012 16:19

Pomembna zmaga včeraj. Fantje so tekmo začeli dobro, Žigon je imel dve lepi priložnosti, zadel je tudi vratnico, potem po lepi akciji in predložku Široka je zadel Praprotnik, po danem zadetku pa je šlo vse navzdol. Igralci so se premaknili preveč proti svojemu golu in čakali na napake Kidričanov. Pred koncem polčasa so Kidričani najprej zadeli vratnico, nato pa so v naslednjem napadu zasluženo izenačili. Prelomni trenutek se je zgodil, ko je igralec gostov dobil drugi rumeni karton, kajti pred tem so bili gostje povsem enakovredni, čene še boljši nasprotnik. No po rdečem kartonu vendarle boljša igra Gorice, zadeli so tri gole in imeli še nekaj lepih priložnosti za povišanje vodstva, ampak se je izkazal Murko, Žigon pa je še drugič zastreljal okvir vrat. N´Diyaye, naredil brezpameten prekršek in dobil zasluženo drugi rumen karton. Izkazal se je mladi Kadrija, ki je zadel lep gol, je zelo borben in tudi se ne ustraši starejših igralcev, pravo nasprotje od njega je Kris Jogan, iz tekme v tekmo je slabši. Ni hiter, kljub višine, ne dobiva skok igre in tudi strelja ne prav dobro. Ne vem kaj so vidli pri Veroni, da so ga kupili. Gledalcev letos še nikoli manj, po moji oceni med 150-200 nas je bilo, od tega 20 iz Kidričevega in bili so prav nadležni, ko so celo tekmo trobli, sem mislil, da sem v Južni Afriki na svetovnem prvenstvu.
V sred spet z Aluminijev, upajmo, da iztržemo vsaj remi z danim golom, v soboto pa primorski derbi v Kopru.

LP
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: ND Gorica

#113

Odgovor Napisal/-a Golman » 21. Okt 2012 16:46

Kaj se pa kaj dogaja s klubom glede financ in teh stvari? Drugače pa zanimiv članek:
http://offside.si/trnuljcica-po-gorisko/
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#114

Odgovor Napisal/-a iniesta » 21. Okt 2012 19:04

Golman napisal/-a:Kaj se pa kaj dogaja s klubom glede financ in teh stvari? Drugače pa zanimiv članek:
http://offside.si/trnuljcica-po-gorisko/
Zelo dober članek. Samo eno napak sem našel, če se ne motim se trener mladincev kliče Iztok in ne Tomaž Kavčič. Drugače pa kot piše v članku je imela Gorica oz. jih še ima veliko navijačev na Krasu in v Vipavski dolini. Sam prihajam iz Krasa in poznam veliko ljudi, ki so enkrat hodili na tekme Gorice, v zadnjem času pa sem eden izmed redkih, ki še hodi na tekme. Veliko jih ne prihaja več na tekme, nekateri pa pridejo samo ko gostujeta Maribor in Olimpija.
Glede financ pa nimam pojma. Glede na to, da je v zadnjem času use potihnilo upam, da se je vsaj malo umirilo. Me pa žalosti, da igralci zastonj odhajajo v druge klube. Lani Galešić, letos Mevlja, po koncu sezone verjetno Žigon in tako naprej.

LP
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

sebastjanto
Prispevkov: 2
Pridružen: 21. Avg 2012 18:36

Re: ND Gorica

#115

Odgovor Napisal/-a sebastjanto » 24. Okt 2012 13:11

Lepa novica iz Gorice: Žigon in Gregorič podaljšala do 31.5.2015. Vir: http://www.nd-gorica.com

danes pa na prvi pokalni tekmi proti Aluminiju pričakujem aktiven rezultat pred povratno tekmo. To bi bil najbrž tudi minimalen poraz z danim zadetkom.

Je pa podpis pogodbe in prejšnja prvenstvena tekma lepa spodbuda.

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#116

Odgovor Napisal/-a iniesta » 24. Okt 2012 17:29

Končno bi lahko rekel. Sedaj upam, da bo Žigon nadaljeval v taki formi še naprej, in če bo odšel v tujino, si lahko obetamo nekaj denarja.
Drugače pa lepo, da so zmagali prvo tekmo v pokalu, ni še konec, vedar z resnim pristopom na drugi tekmi mislim, da bi morali priti v polfinale.

LP
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: ND Gorica

#117

Odgovor Napisal/-a Golman » 24. Okt 2012 18:32

Mislim, da je to končno ena prava poteza Gorice glede celotne situacije odhodov igralcev iz Gorice... Kakšna ekipa bi bila letos v Gorici, če nebi imeli finančnih problemov ter pametno upravo glede podaljševanja pogodb... Arčon, Galešić, Plut...
Upam, da se finančna situacija čimprej uredi.
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#118

Odgovor Napisal/-a iniesta » 27. Okt 2012 21:42

Bil na tekmi v Kopru. Kaj reči, visok poraz, Koper veliko boljši, lahko bi zadel še kakšen gol, mi pa nismo imeli niti ene dobre šanse. Prvi gol lepa akcija Kopra, podaja v prostor, kamor je stekel Pučko, ki je šel mimo Simčiča in zadel, drugi gol dobili iz kota. Pri tretjem golu smo izgubili žogo, protinapad Kopra in lep zaključek Brečevića, četrti gol predložek z desne strani in Širok se je zakompliciral in dal skoraj avtogol še preden pa je žoga prešla gol črto jo je v gol potisnil Brečević. Pri nas se je trudil Žigon, ampak sam ne zmore vsega, če bi imel zraven sebe enega sposobnega napadalca, kar Kris Jogan ni, ter Bremec še ni, ter če bi imeli še kakšnega dobrega wingerja bi lahko kaj več naredili, tako pa je sledil visok poraz.
Zdaj se je treba pobrat, v sredo moramo obdržat prednost iz pokal in se prebiti v polfinale, v soboto pa je treba zmagat proti neposrednemu konkurentu za obstanek Triglavu.
Glede financ, je danes v intervjuju za primorske novice Amedej Vetrih dejal, da se je stanje umirilo, ter da so prihodki redni.

LP
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#119

Odgovor Napisal/-a iniesta » 04. Nov 2012 11:40

Neverjetno spet brez zmage. Spet so fantje dobro začeli, ampak potem vsako tekmo tudi padejo in na koncu še dobro, da smo zvlekli remi. V prve pol ure bi lahko vodili že z 3:0. Gol Vetriha, vratnica Žigona, Žigon stekel sam proti golmanu, ampak namesto da bi streljal je čakal in igralec Triglava je zbil žogo v kot, ter še prečka Vetriha. Nato so fantje padli v igri najprej izenačenje in potem še od Simčiča je žoga zadela vratnico. V drugem polčasu spet boljši Triglav, nekaj nevarnih akcij, tudi vodstvo. Potem so se fantje spet malce zbudili, spet zadeli vratnico in končno tudi izenačili. Kris Jogan, ki je edini napadalec v klubu in je včeraj kar dobro odigral, se je včeraj v prvem polčasu poškodoval. Važno, da so poleti pripeljali iz Italije enega 18 let starega Italijana, ki ne vem kje sedaj igra, še enkrat ga ni bilo na klopi, ter da so pripeljali iz Kopra 19 let starega Durića, ki sedaj igra ali na posoji ali na dvojni registraciji v Mirnu v tretji ligi, ter da so pripeljali enega Kamerunca, ki je dokaj povprečen igralec. Ampak, da bi enega Slovenskega napadalca pripeljali pa ne.
Ni kaj bo ogorčena borba za obstanek med nami, Triglavom, Rudarjem, Muro, ter morda Aluminijem. Mislim, pa da imamo na žalost mi najmanj možnosti za obstanek.


LP
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: ND Gorica

#120

Odgovor Napisal/-a Golman » 04. Nov 2012 11:54

Je pa dejstvo da imate dokaj mlado ekipo in so padci in koncentracija na žalost kruta realnost. Kot si pa že sam omenil, bi Gorica nujno potrebovala enega napadalca, malo bolj starejšega, z izkušnjami... Mislim da bo borba za obstanek zelo napeta.
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov