Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

Debatirajte o reprezentanci Slovenije
Odgovori
Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#241

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 09. Dec 2016 21:33

Na dolgi rok pomoje ne bodo nekaj dosti ponudili ne eni ne drugi. :mrgreen:

Jaz bi pač sestavil najboljšo možno ekipo ta hip, da se ne bodo blamirali in da se po možnosti osvoji ta turnirčič. Kašnik in Trifkovič sta pomoje med najboljšimi slovenskimi igralci Rudarja (sej si gledal zadnjo tekmo?). Kelhar je pa pač standardni branilec prvaka (ki je prejel daleč manj golov od drugih klubov), sicer res nič posebnega, ampak še vedno profesor za razne Bobne. Prav tako grem stavit da je "moj" napad boljši od izbranega. Mi je pa jasno, da bi itak vsakdo na forumu sestavil svojo ekipo, pač samo napisal sem svoje ideje.

Narave Bizjakove poškodbe pa žal ne poznam. :D Sem pa opazil, da so na seznamu tudi nekateri poškodovani. Prav tako me zanima, kaj bodo storili z igralci, ki bodo v zimskem prestopnem roku odšli v tujino, verjetno bodo odpadli?
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Špelca
Prispevkov: 64
Pridružen: 24. Avg 2016 22:37

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#242

Odgovor Napisal/-a Špelca » 10. Dec 2016 00:20

Viator&Vektor napisal/-a:Na dolgi rok pomoje ne bodo nekaj dosti ponudili ne eni ne drugi. :mrgreen:

Jaz bi pač sestavil najboljšo možno ekipo ta hip, da se ne bodo blamirali in da se po možnosti osvoji ta turnirčič. Kašnik in Trifkovič sta pomoje med najboljšimi slovenskimi igralci Rudarja (sej si gledal zadnjo tekmo?). Kelhar je pa pač standardni branilec prvaka (ki je prejel daleč manj golov od drugih klubov), sicer res nič posebnega, ampak še vedno profesor za razne Bobne. Prav tako grem stavit da je "moj" napad boljši od izbranega. Mi je pa jasno, da bi itak vsakdo na forumu sestavil svojo ekipo, pač samo napisal sem svoje ideje.

Narave Bizjakove poškodbe pa žal ne poznam. :D Sem pa opazil, da so na seznamu tudi nekateri poškodovani. Prav tako me zanima, kaj bodo storili z igralci, ki bodo v zimskem prestopnem roku odšli v tujino, verjetno bodo odpadli?
Viator&Vektor napisal/-a:Super, odlična ideja. :gor:

Edino seznam je bolj čuden, sploh v napadu. Kje so Velikonja, Volaš, Nunić, Kašnik, Kelhar, Trifkovič...?
Pa vsaj en igralec kluba, ki kadarkoli rukne Maribor, Vrbanec, Krljanović, Škoflek, Bizjak?
Vse lepo in prav, forum je lahko namenjen izmenjevanju različnih mnenj, da pa nekdo za vpoklic narekuje takšne nogometaše pa presega mejo zdravega razuma. Kaj lahko v prihodnje ponudijo igralci tipa Volaš, Trifković, Kašnik, Krljanović, (Velikonja)? Vsi našteti s povprečno starostjo 28,5 let , ki bodo kvečjemu svoj igralski obstoj podaljševali v 1. SNL. Mogoče veš koliko precej mlajših igralcev ta čas igra v tujini, ki na svojo pravo priložnost še čakajo? Da pa je vse skupaj še bolj absurdno primerjaš dva centralna branilca, in sicer M. Bobna in D. Kelharja (če ob strani pustiva dejstvo koliko mladih centralnih branilcev igra v tujini). Mogoče veš kakšna je razlika v starosti med enim in drugim. In res je tudi po nogometnem znanju ter trenutni formi se nogometaša ne moreta primerjati. Matija Boben v zadnjem času igra zelo prepričljivo in konstantno ter je eden najboljših centralnih branilcev v ligi. Pri svoji višini premore neverjetne pospeške, agresivnost in hitrost (za vrhunskost in pot v tujino bi potreboval še več znanja ob igri z žogo). Dejan Kelhar in večina ostalih branilcev v ligi so v tem trenutku kar precej zadaj tako po fizični kot tekaški pripravljenosti. Žal pa Viator&Vektor tega ti niti ne opaziš, ker komercialna televizija prenaša izključno dva kluba in si zato omejen na izbor enih in istih igralcev. Če daješ končne sklepe prosim najprej poglej vsaj tri tekme na krog, da bo tvojo ocena vsaj malo bolj realna.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#243

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 10. Dec 2016 01:00

Pa kaj mene briga, kaj lahko ponudijo v prihodnje, mene zanima, kaj lahko ponudijo zdaj januarja, ko je turnir v Abu Dabiju (kolikor vem v nogometu in ne v atletiki).
To kdo "čaka v tujini" pa nima veze, ker gre za reprezentanco SNL. Drugič najprej poglej, o čem sploh debatiramo.
Da pa meni očitaš, da gledam samo dva kluba, ki jih prenaša komercialna tv, je pa naravnost smešno. :mrgreen: Sploh pa je večina mojih predlogov iz Rudarja, Kalcerja in Aluminija.

Kokretno o branilcih pa ne mislim razpravljati, ker ima očitno vsak svoje videnje. Zanimivo samo, da je Olimpija z zanič Kelharjem prejela toliko manj golov kot Gorica z odličnim Bobnom.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#244

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 11. Dec 2016 19:24

Super ideja. Upam, da postane stalnica. Katanec postaja vse bolj všečen. Jst vidim te tekme predvsem iz vidika, da se mladim igralcem olajša preskok iz 1.snl v člansko repko. Zato je prav, da se vpokliče mlajše. Škoda ker ni bil Maribor za stvar, ker je manjša črna pika, ker ni njihovih igralcev. Seznam mi je všeč, mogoče malo kozmetičnih popravkov.

Špelca
Prispevkov: 64
Pridružen: 24. Avg 2016 22:37

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#245

Odgovor Napisal/-a Špelca » 13. Dec 2016 14:47

Viator&Vektor napisal/-a:Pa kaj mene briga, kaj lahko ponudijo v prihodnje, mene zanima, kaj lahko ponudijo zdaj januarja, ko je turnir v Abu Dabiju (kolikor vem v nogometu in ne v atletiki).
To kdo "čaka v tujini" pa nima veze, ker gre za reprezentanco SNL. Drugič najprej poglej, o čem sploh debatiramo.
Da pa meni očitaš, da gledam samo dva kluba, ki jih prenaša komercialna tv, je pa naravnost smešno. :mrgreen: Sploh pa je večina mojih predlogov iz Rudarja, Kalcerja in Aluminija.

Kokretno o branilcih pa ne mislim razpravljati, ker ima očitno vsak svoje videnje. Zanimivo samo, da je Olimpija z zanič Kelharjem prejela toliko manj golov kot Gorica z odličnim Bobnom.
Komentar, ki sam posebej kliče po tem koliko uporabnik resnično ve o nogometu, kakšni so dejanski podatki. Bom zelo zelo kratka, ker po komentarju sodeč je moč videti vse o avtorju. Praviš da je Gorica z M.Bobnom prejela toliko več golov od Olimpije z D. Kelharjem? Mogoče veš kakšna je dejanska statistika, očitno ne ker se drugače ne bi smešil s podobnim. Gorica je v obrambi pod M.Bobnom prejela 17 golov, Olimpija pa z D. Kelharjem dva manj torej 15. Upoštevati je treba da je Gorica v pokalu igrala z občutno boljšima nasprotnikoma Mariborom in Nafto v nasprotju z Aluminijem in Turniščem (nasprotnikov se res ne da primerjati po ničemer; Maribor ima 28 točk več od Aluminija, Nafta pa 20 več od Turnišča).

Niti prvi niti drugi branilec pa jasno nista niti blizu A reprezentance, tako da bo to jasno.

Uradna izjava NZS je bila da selektor želi videti na katere igralce lahko računa v prihodnosti tebe pa zanima kaj lahko igralci ponudijo januarja. Igralci ki bodo v nadaljevanju kariere izključno stagnirali in nazadovali. Prej kot pišeš take bedarije prosim vsaj preglej uradne izjave.

Lahko bi se spet vračala na primerjavo kakovosti M.Bobna in D. Kelharja in analizirala vseh prejetih 17 golov pri prvem in 15 pri drugem. Toda vse skupaj ne bi imelo smisla, škoda mojega časa nenazadnje za nekoga, ki kakovost igralca priemerja z prejetimi goli (čeprav le za dva razlike). Tvoja logika razmišljanja je res plehka torej so A.Šelika, R.Vodišek, Handanović,D. Milić, A. Golubović vsi boljši vratarji od najbolj vročega v naši ligi G. Sorčana , ker so pač prejeli najmanj golov? Teorija da te kap.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#246

Odgovor Napisal/-a Pietro » 13. Dec 2016 15:25

Špelca... zanimivo pa je, da si pozabila dopisat, koliko tekem je v obrambi Gorice odigral Boben in kolikokrat je igral Kelhar?
Pač zgolj omenim, če se že greš takšne analize... (pa sem tudi sam za to, da se ponudi priložnost mulcem in ne starejšim igralcem)...

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#247

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 13. Dec 2016 15:58

Sory sam Sorčan je pa letos daleč od najbolj vročega vratarja v ligi. Vodišek in Handanović sta daleč pred njim.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#248

Odgovor Napisal/-a Pietro » 13. Dec 2016 16:38

NKCMC napisal/-a:Sory sam Sorčan je pa letos daleč od najbolj vročega vratarja v ligi. Vodišek in Handanović sta daleč pred njim.
Se lahko tudi sam podpišem pod to...

Špelca
Prispevkov: 64
Pridružen: 24. Avg 2016 22:37

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#249

Odgovor Napisal/-a Špelca » 13. Dec 2016 19:54

Pietro napisal/-a:Špelca... zanimivo pa je, da si pozabila dopisat, koliko tekem je v obrambi Gorice odigral Boben in kolikokrat je igral Kelhar?
Pač zgolj omenim, če se že greš takšne analize... (pa sem tudi sam za to, da se ponudi priložnost mulcem in ne starejšim igralcem)...
Dopisujem manjkajoči podatek za uporabnika Pietra, da bo vse jasno. Gorica je pod M.Bobnom prejela 1,1 gola na tekmo; Olimpija pa pod D. Kelharjem 0,8. Da ne bo pomote to ni nobena analiza kot ti temu praviš Pietro, to so zgolj gole številke, statistika, ki bolj malo povejo. Treba je vedeti, da je nemogoče primerjati težavnost branilcev Gorice in Olimpije. Sistem igre, formacija, način igre in nenazadnje igralska kvaliteta preostalih igralcev sta bistveno drugačna pri enih in drugih. Za jasno sliko in primerjavo obeh pa bi bilo potrebno narediti pravo analizo, ki pa je nesmiselna glede na to kako nekdo presoja kvaliteto igralcev , in sicer POZOR po prejetih zadetkih.
NKCMC napisal/-a:Sory sam Sorčan je pa letos daleč od najbolj vročega vratarja v ligi. Vodišek in Handanović sta daleč pred njim.
Drži, da je v formi igralec padel, dobil je nekaj golov, ki gredo tudi na njegov račun. Igra z nogami je precej slabša od vratarjev v najboljših ligah (tu so si podobni vsi vratarji v 1 SNL). Treba pa je vedeti, da vratar ni več nikakršno odkritje kot je bil to še lani. Za sabo ima pri 20 letih tudi že mednarodne izkušnje in to kakšne s Chievom (primavero) je osvojil tudi že naslov državnega prvaka. Kaj želim povedati, zanimanje agentov in tujih klubov ni omejeno na nekaj zadnjih tekem ampak izključno v konstantnost, kakovost skozi daljše obdobje, pedigre, rezultate. In tu je Grega verjemite precej pred ostalimi.

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#250

Odgovor Napisal/-a iniesta » 13. Dec 2016 20:25

Dobro ne moreš primerjat kako dober je branilec po številu golov, ki jih dobi njegova ekipa ko igra v prvi postavi. Kot da je samo on zaslužen, da njegova ekipa dobi oz. ne dobi gola. Za mene je še vedno Kelhar veliko boljši branilec od Bobna, predvsem zaradi njegovih izkušenj. Zame je tudi trenutno ko ni poškodovanega Mitrovića njihov najboljši branilec, sploh pa je veliko boljši od zelo opevanega Mlinarja, katerega se se mi zdi da se po novemberskem vpoklicu na veliko opeva. Da pa povem še o Bobnu nekaj. Zame je v tej pol sezoni zelo napredoval, skupaj z Grudino, sta me pri Gorici najbolj presenetila v pozitivnem smislu, morda je naš najboljši branilec, ter mora biti skupaj z Kavčičem naš prvi branilski par.
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#251

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 13. Dec 2016 20:56

No, Kelhar ima izjemno slabo sezono. In mislim, da bo eden prvih na odstrelu pri Stojiću, predvsem zaradi visoke pogodbe in ker se vrača Mitrovič. Kar se pa Sorčana tiče me je pa zelo razočaral letos. Podobno kot Kotnik pri Celju je zelo padel v formi. Sploh Sorčan tako smešno deluje pri predložkih in visokih žogah, da včasih ni za gledati. Ima pa druge prednosti. Ni pa nek presežek za top lige, usaj trenutno ne če je to njegova realna forma.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#252

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 21. Dec 2016 17:25

Evo, Kelhar prestopil in ni več član SNL. Problem rešen, vsi zadovoljni. :mrgreen:

Upajte samo da ne bo zdaj še Boben prestopil v kak boljši klub od Sivassporja.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Dr.axler
Prispevkov: 447
Pridružen: 08. Jun 2014 10:04
Klub: FC ARSENAL

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#253

Odgovor Napisal/-a Dr.axler » 21. Dec 2016 18:03

Viator&Vektor napisal/-a:Evo, Kelhar prestopil in ni več član SNL. Problem rešen, vsi zadovoljni. :mrgreen:

Upajte samo da ne bo zdaj še Boben prestopil v kak boljši klub od Sivassporja.
Mislim, da že lahko nehata z Špelco to nabijanje s temi vajinimi igralci, prav dosadna sta že :uzid:

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#254

Odgovor Napisal/-a janbuc » 28. Dec 2016 19:54

Katanec je v B reprezentanco naknadno vpoklical tudi Gabra Dobrovoljca, branilca @NKDomzale.
https://snportal.si/prva-liga/katanec-n ... brovoljca/

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#255

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 05. Jan 2017 10:13

A Vuk bo pa kar igral, a ga Tromsø ne rabi?

Pa a bo prenos, kje?
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#256

Odgovor Napisal/-a Pietro » 05. Jan 2017 10:48

Viator&Vektor napisal/-a:A Vuk bo pa kar igral, a ga Tromsø ne rabi?
...a za sneg kidat? ;)

Niso še začeli priprav, mislim, da začnejo komaj konec meseca, vsaj glede na pripravljalne tekme v lanskem letu. Sicer pa, mislim, da še ni podpisal pogodbe, ampak so zgolj uskladili vse zadeve, manjka le še podpis.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#257

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 05. Jan 2017 11:08

Aja ja, pojma nimam, kdaj začnejo priprave tam.

Potem bolje zanj, da se ne pofavla. :nene:

Edit: Norvežani pravijo, da je že podpisal. "En spiller TIL lenge har jaktet på og som nå har skrevet under på en treårsavtale."
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#258

Odgovor Napisal/-a janbuc » 05. Jan 2017 13:29

B reprezentanca se pripravlja na prvi trening. Tekmi v ZAE pred televizijskimi kamerami.
https://snportal.si/reprezentanca/b-rep ... -kamerami/

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#259

Odgovor Napisal/-a janbuc » 11. Jan 2017 00:54


Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#260

Odgovor Napisal/-a janbuc » 13. Jan 2017 18:26


Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta