NK Olimpija Ljubljana

Debatirajte o Prvi slovenski ligi in o pokalu
Odgovori
Uporabniški avatar
Dr.axler
Prispevkov: 447
Pridružen: 08. Jun 2014 10:04
Klub: FC ARSENAL

Re: NK Olimpija Ljubljana

#1021

Odgovor Napisal/-a Dr.axler » 02. Sep 2016 12:24

fuzbaler napisal/-a:
Bury napisal/-a:To bi bila dvojna zmaga, slovenci bi dobili človeka na visokem položaju, obenem pa bi se znebili "jokajočega" selektorja
Se strinjam.

Elsner pa upam, da ne bo naredil te napake in šel k Olimpiji. V Domžalah ima super pogoje in ekipo, ki jo je sam sestavil. Če že hoče it tja, naj vsaj počaka naslednjo sezono, ko se bo lahko kakih igralcev znebil in pridobil druge, morda celo iz Domžal.
Žal ga razumem, to je korak naprej v njegovi karieri, zdaj bo pa moral pokazati iz kakšnega testa je

Uporabniški avatar
Dr.axler
Prispevkov: 447
Pridružen: 08. Jun 2014 10:04
Klub: FC ARSENAL

Re: NK Olimpija Ljubljana

#1022

Odgovor Napisal/-a Dr.axler » 11. Sep 2016 20:06

Pietro, no pa je Vodišek le dobil priložnost, je velik talent, upam da mu bo uspelo. :plosk:

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: NK Olimpija Ljubljana

#1023

Odgovor Napisal/-a Astoria » 25. Sep 2016 08:02

Moram rečt, da sem kar malce razočaran nad igro Olimpije, ki jo kaže. Elsnerjev star recept da gola ne dobijo, dajo pa ga na rutino, oziroma na individualno kvaliteto in je to to. Pot je še dolga, treba je dati čas, pa zimski prestopni rok.
Kar pa se tiče prihajajočega derbija jih zna Maribor spet presenetit sred Stožic.

nogometaš
Prispevkov: 685
Pridružen: 16. Jul 2013 13:55

Re: NK Olimpija Ljubljana

#1024

Odgovor Napisal/-a nogometaš » 25. Sep 2016 09:55

Elsner bo moral menjati kar nekaj igralcev, ker nekateri igralci v glavah nimajo dovolj nogometnega znanja ne morejo spravit pravih akcij. Nekateri kar na pamet podajajo to tako ne gre Elsner poglej si posnetke . Ti dobri posamezniki rabijo dobre in brihtne delauce v polju, če ne še oni nič ali malo nardijo. Moje videnje .....

tomjaz
Prispevkov: 393
Pridružen: 17. Dec 2011 18:34
Kontakt:

Re: NK Olimpija Ljubljana

#1025

Odgovor Napisal/-a tomjaz » 25. Sep 2016 12:49

Po menjavi Matića so pridobili na sredini in bilo tudi nekaj obetavnih akcij in bo mogel začeti na klopi. Počasi dobivajo na hitrosti, kar se pozna pri Elekeju pred tedni ko je komaj kakšnega igralca prešprintal.

Uporabniški avatar
BOCo
Prispevkov: 1430
Pridružen: 29. Mar 2012 21:29
Kraj: Lendava

Re: NK Olimpija Ljubljana

#1026

Odgovor Napisal/-a BOCo » 24. Okt 2016 14:05

Očitno se Stojić vrača.

:kanta:

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: NK Olimpija Ljubljana

#1027

Odgovor Napisal/-a Astoria » 24. Okt 2016 17:52

Potrjeno, tokrat je podpredsednik kluba.

georg
Prispevkov: 104
Pridružen: 30. Apr 2014 14:42

Re: NK Olimpija Ljubljana

#1028

Odgovor Napisal/-a georg » 24. Okt 2016 18:31

Hmm, zanimivo, Statut Olimpije http://www.nkolimpija.si/data/file/NOVI ... %A0TVA.pdf sploh na predvideva mesta podpredsednika.

Sicer 30. člen govori o pooblaščenih osebah, o sistematizaciji delovnih mest, o podpredsedniku pa prav nič.

nogometaš
Prispevkov: 685
Pridružen: 16. Jul 2013 13:55

Re: NK Olimpija Ljubljana

#1029

Odgovor Napisal/-a nogometaš » 20. Dec 2016 14:10

Če pogledate nazaj sem napisal da Elsner mora v Olimpijo , čez en teden se je to zgodilo , po nekaj kolih sem napisal da Elsner nima pravega izbora igralcev , pa še kako je res , tudi Ljubljankič ne bo pasal v to ekipo, naj bi tudi okrepil Olimpijine vrste ? Seveda moje mnenje .

nogometaš
Prispevkov: 685
Pridružen: 16. Jul 2013 13:55

Re: NK Olimpija Ljubljana

#1030

Odgovor Napisal/-a nogometaš » 26. Jan 2017 18:04

Kaj si predstavljajo navijači Olimpije da bo Mandarič plesal, tako , kako bojo oni igral. Mandarič zapri vrata tej navijaški skupini tako ali tako delajo samo škodo klubu. Hudiča, kaj si pa predstavljajo.... kdo pa je lastnik kluba ......navijači ???????

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NK Olimpija Ljubljana

#1031

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 26. Jan 2017 18:43

Za koga se pa igra nogomet?

To, da je Manda prišel delat biznis, je bilo pa itak jasno že od začetka, zato je smešno, da se zdaj bunijo. Itak pa še pripelje eno okrepitev pa bodo spet evrorični. :mrgreen:
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Olimpija Ljubljana

#1032

Odgovor Napisal/-a Pietro » 26. Jan 2017 23:56

nogometaš napisal/-a:Kaj si predstavljajo navijači Olimpije da bo Mandarič plesal, tako , kako bojo oni igral. Mandarič zapri vrata tej navijaški skupini tako ali tako delajo samo škodo klubu. Hudiča, kaj si pa predstavljajo.... kdo pa je lastnik kluba ......navijači ???????
Pa saj v tem primeru ni problem v navijaški grupi, Dragonsi se z izjemo Guberca niso oglasli glede zadnjih odhodov. V bistvu se najbolj bunijo predvsem "ne-ultrasi", jih pa gre po eni strani vseeno razumet... Odvisno pač od stališča in zornega kota.

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: NK Olimpija Ljubljana

#1033

Odgovor Napisal/-a Astoria » 27. Jan 2017 05:18

Jaz sploh ne razumem nezadovoljstva. Najpomembnejši vidik iz strani navijačev je verjetno uspeh kluba na športnem področju. Olimpija je državni prvak, v premierni Mandarićevi sezoni. Kaj češ boljšega?

To, da pa se prodaja igralce, da se preživi je pa itak jasno. Igralci Olimpije ne igrajo za sendvič pa sok. Razmišljanje, da Olimpija mora zadržati vse najboljše igralce, pripeljati drage odmevne okrepitve je pa mimo. Mandarić že ne bo dajal denarja iz lastnega žepa. Tudi jaz ga ne bi. Klub se mora sam preživljati.

Sicer pa, Olimpija ne prodaja sama od sebe, ampak verjetno tudi igralci hočejo stopiti nivo više. In takega igralca je potrebno pustiti.

Zakaj v ekipi tujci in ne domači? Sem prepričan, da vodstvo Olimpije v prvi vrsti išče okrepitve, ki bi bili Slovenci. Ampak kaj se zgodi? Klubi v Sloveniji so začeli postavljati dokaj visoke cene. Pa še takih igralcev ni ravno dosti. Slovenci v tujini, ki bi lahko prišli pa nočejo. Vučkič raje sedi na klopi kot večno pogojeni igralec za višjo plačo. Ilič tudi hoče še malo več zaslužiti na Japonskem.

Potem pa ravno ne ostane drugega kot pa pogledat kaj je v tujini za pripeljati.

Ali morda čas prodaje gre v nos? Bi raje takoj po koncu evropskih bojev poleti?

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Olimpija Ljubljana

#1034

Odgovor Napisal/-a Pietro » 27. Jan 2017 10:13

Ravno to zadnje, veliko bi jih raje videlo, da bi odšla poleti, po evropskih tekmah...

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NK Olimpija Ljubljana

#1035

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 27. Jan 2017 11:06

Ja, jaz se tu strinjam. Čeprav je prestopni rok daljši, se mi zdi malo neresno prodati pol ekipe sredi sezone. Tega "veliki klubi" (Mandarić vedno nabija, kako bo Olimpija vodilna v regiji) ne počnejo. Če prodajaš "za preživetje" prodaš kvečejemu enega, dva... ampak kot rečeno, vsi vemo, da gre Mandariću za več kot zgolj preživetje. Olimpija pa ni Domžale (brez zamere) in se navijači nad tem modelom pizdijo. Če bi jaz mel toliko keša, bi šel v Prekmurje, tam bi lahko vsako leto zamenjal ekipo in bil vedno tretji, pa bi me po rokah nosli.

Zaho gor dol, osebno mi je model MB precej bolj všeč.

Sicer pa s tem prodajanjem prav pretiravamo in smo šli tu na Balkanu že čisto preveč v ekstreme. Mamo cel kup lig, recimo danska, švedska, norveška itd., kjer sicer kaj kupijo in kaj prodajo, ampak njihova eksisteca in njihovi proračuni niso odvisni od prodaj, ampak jih pokrijejo bolj ali manj z drugimi sredstvi (sponzorji, uefa, vstopnice, merčendajz...). Lahko bi delali tudi malo na tem. Ne pa da je edini sponzor državnega prvaka pekrana pečjak.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

ebutaljib
Prispevkov: 519
Pridružen: 29. Jun 2015 11:19

Re: NK Olimpija Ljubljana

#1036

Odgovor Napisal/-a ebutaljib » 09. Mar 2017 20:56

Nekoč so Bayern imenovali FC Holywood, mislim da je Olimpija že zdavnaj prevzela ta naslov. Človek lahko samo zmajuje z glavo ob tem kar dela Mandarić.

dnemanic
Prispevkov: 47
Pridružen: 25. Feb 2015 11:00

Re: NK Olimpija Ljubljana

#1037

Odgovor Napisal/-a dnemanic » 10. Mar 2017 10:53

Ja; stric je pri osemdesetih, bo kmalu zaključil poglavje pri Olimpiji (hvala bogu), samo se bojim, da bo potem zopet "no money- no funny".
Zdaj so pa itak tarča posmeha, sploh pa Stojić... :rdeci:

ice
Prispevkov: 84
Pridružen: 01. Jul 2015 18:02

Re: NK Olimpija Ljubljana

#1038

Odgovor Napisal/-a ice » 10. Mar 2017 19:22

smeha ni nikoli preveč... naj le nadaljujejo tako :lol: :lol: :lol:

ebutaljib
Prispevkov: 519
Pridružen: 29. Jun 2015 11:19

Re: NK Olimpija Ljubljana

#1039

Odgovor Napisal/-a ebutaljib » 03. Apr 2017 16:26

Pušnik že bivši. Šov se nadaljuje :debil:

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Olimpija Ljubljana

#1040

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 03. Apr 2017 16:44

Ni mi toliko nelogična zamenjava Pušnika kot je bila nelogična njegova nastavitev na mesto glavnega trenerja. On res ni nivo Olimpije. More pa pomoje močno pokati v garderobi ker roko na srce tudi teli tujci niso tako slabi kot se zdaj kaže. Samo to ni Football Manager ko ni važno kako se bodo igralci med seboj zastopili in lahko vsake pol sezone zamenjaš pol ekipe...

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: Google [Bot] in 11 gostov