[FM 14] NK Zagorje - Proletarci zbudite se! [Zgodba/Koment]

Odgovori
zagorje1993
Prispevkov: 9
Pridružen: 23. Jul 2014 17:41

[FM 14] NK Zagorje - Proletarci zbudite se! [Zgodba/Koment]

#1

Odgovor Napisal/-a zagorje1993 » 23. Jul 2014 20:26

Nogometni klub Zagorje je bil ustanovljen leta 1923, pod imenom NK Proletarec. Klub nima kakšnih večjih uspehov, v samostojni Sloveniji je v najvišnji diviziji tekmovanja igral le 3 sezone. Največji rival je NK Rudar iz Trbovelj, tekma med dvema moštvoma je znana pod imenom "Zasavski derbi", ki spada med tri največje derbije v Sloveniji.
Zagorje_ Information General.png
Zagorje_ Information General.png (160.35 KiB) Pogledano 14805 krat
Pripravljalne tekme so potekale brez kakšnih večjih presenečenj, saj smo vse tekme izgubili, kar je gledano na nasprotnike (Spartak Moskva, Metalist, Viktorija Plzen, Triglav in Haladas) bilo pričakovano, edino manjše razočaranje je bil poraz proti NK Rakičan, vendar je do njega prišlo v zgodnji fazi priprav, tako da to ne vzbuja preveliko skrb.

Prestopi:
Prišlo je 6 igralcev, kakšna bo njihova vloga v moštvu bo odvisno od tega kako se bodo pokazali na prihajajočih tekmah, vsi igralci so v klub prispeli brez plačila odškodnine, njihove slike pa pridejo v nekaterem izmed naslednjih postov.

Opomba: Igram z izmišljenimi igralci, tako da trenutno še nimam občutka kdo bi bil ključen igralec moštva, v naslednjem updateu bom objavil tiste, ki se pokažejo kot nosilci igre.

zagorje1993
Prispevkov: 9
Pridružen: 23. Jul 2014 17:41

Pregled jesenskega dela

#2

Odgovor Napisal/-a zagorje1993 » 23. Jul 2014 23:37

Jesenski del smo končali na solidnem 4. mestu in za vodilno Izolo zaostajamo 5 točk. Z igro smo lahko zadovoljni, naš napad je drugi najboljši v ligi, takoj za Ivančno Gorico. Potrebno bo izboljšati obrambo, saj smo prejeli 27 zadetkov in s tem dosežkom smo 10. najboljša obramba lige. Svetla točka je pokal, kjer nas v polfinalu čaka ekipa Kopra. Presenetljivo smo premagali NK Maribor v gosteh, nato pa v dveh tekmah bili boljši od kranjskega Triglava s skupnim rezultatom 5:2. Temu updateu prilagam še sliko razpredelnice, dveh ključnih igralcev ter rezultatov. Dobra novica je da smo nadgradili trening mladih igralcev, tako da komaj čakamo na nove mladince, ki se nam bodo pridružili 19ga marca.
Razpredelnica
Razpredelnica
3. SNL - Zahod_ Overview Stages.png (118.99 KiB) Pogledano 14772 krat
Rezultati v ligi
Rezultati v ligi
rez liga.png (126.51 KiB) Pogledano 14772 krat
Rezultati v pokalu
Rezultati v pokalu
rez pokal.png (61.78 KiB) Pogledano 14772 krat
Še screenshota dveh najboljših igralcev jesenskega dela
Slika

Slika

zagorje1993
Prispevkov: 9
Pridružen: 23. Jul 2014 17:41

Zaključek sezone

#3

Odgovor Napisal/-a zagorje1993 » 24. Jul 2014 02:39

Nažalost se nismo uspeli uvrstiti v višji rang. Glavni razlog za to so kiksi proti slabšim ekipam. Počasi se pripravljamo na naslednjo sezono, slike prišlekov pridejo v naslednjem postu. Najboljša igralca sta ista kot po koncu jesenskega dela. Še vedno nam škripa v obrambi, vendar imam na voljo približno 600 eur za plače, tako da upam, da bo ta problem poleti rešen. Za konec še lestvica, rezultati ter prestopi :)

Slika
3. SNL - Zahod_ Overview Stages-2.png
3. SNL - Zahod_ Overview Stages-2.png (121.68 KiB) Pogledano 14758 krat
Zagorje_ Transfers Transfer History-2.png
Zagorje_ Transfers Transfer History-2.png (201.94 KiB) Pogledano 14758 krat

aLeen27
Prispevkov: 655
Pridružen: 21. Dec 2011 23:10

Re: [FM 14] NK Zagorje - Proletarci zbudite se! [Zgodba/Kome

#4

Odgovor Napisal/-a aLeen27 » 27. Jul 2014 21:33

Zelo zanimivo. Drugo leto pa na drugo ligo? :D

zagorje1993
Prispevkov: 9
Pridružen: 23. Jul 2014 17:41

Re: [FM 14] NK Zagorje - Proletarci zbudite se! [Zgodba/Kome

#5

Odgovor Napisal/-a zagorje1993 » 28. Jul 2014 15:28

Ker dvomim da nekoga zanima kaj se je dogajalo z klubom v nižjih slovenskih ligah, sem čakal na naslednji update, do druge sezone v eliti. V prvi sezoni smo z lahkoto obstali v ligi (prilagam sliko razpredelnice za to sezono). Trenutno smo v sezoni 2017/18, končan je jesenski del, zasedamo pa odlično tretje mesto (za Celjem in Mariborom). Ta sezona je tudi prva, ko ima smisel pokazati kupljene igralce, saj smo v klub pripeljali zares nekaj odličnih mladih igralcev. Igri zamerim samo to, da so preslabo uredili nakupe klubov iz Azije, saj so mi za nekega dokaj povprečnega igralca, po eni sezoni v prvi ligi, neki kitajci ponudili 7,5 milijonov, kar se mi zdi totalno nerealno in sem nekaj časa razmišljal o prenehanju igranja. Z denarjem od kitajcev smo pripeljali dosti mlajših igralcev, ki jih forsiramo v prvi postavi, vendar je preveč novih igralcev v ekipi pomenilo nekaj slabših rezultatov v prvih parih krogih.
Prva sezona med elito
Prva sezona med elito
PrvaLiga Telekom Slovenije_ Overview Stages-2.png (112.94 KiB) Pogledano 14677 krat
Prestopi pred letošnjo sezono
Prestopi pred letošnjo sezono
Zagorje_ Transfers Transfer History-4.png (221.77 KiB) Pogledano 14677 krat
Trenutno stanje na lestvici
Trenutno stanje na lestvici
PrvaLiga Telekom Slovenije_ Overview Stages.png (111.55 KiB) Pogledano 14677 krat
OKREPITVE:
575K iz HNK Hajduk
Slika

125k iz HNK Rijeka
Slika

900k iz GNK Dinamo
Slika

650k iz Ferencvaros TC
Slika

REZULTATI:
Reziltati v ligi
Slika

Rezultati v pokalu
Slika

Za konec še igralec za katerega smo dobili sanjsko ponudbo, če je vreden 7,5 milijonov pa ocenite sami, meni se zdi da s klubi iz Azije, zelo ubijejo čar igranja z manjšimi klubi, saj takšne odškodnine niso realne.
Slika

Uporabniški avatar
Dobljan
Prispevkov: 214
Pridružen: 13. Jul 2013 19:30
Klub: Arsenal FC

Re: [FM 14] NK Zagorje - Proletarci zbudite se! [Zgodba/Kome

#6

Odgovor Napisal/-a Dobljan » 28. Jul 2014 15:38

Imaš pa veliko mladih tujcev v ekipi. Slovenci premalo obetavni ali so premalo zanimivi?
http://www.hattrick.org/StartPage.aspx? Za več pomoči pri igri si preberi http://www74.hattrick.org/Help/BeginnersGuide.aspx
Najdeš me pod istim imenom.

zagorje1993
Prispevkov: 9
Pridružen: 23. Jul 2014 17:41

Re: [FM 14] NK Zagorje - Proletarci zbudite se! [Zgodba/Kome

#7

Odgovor Napisal/-a zagorje1993 » 28. Jul 2014 15:57

Večinoma tisti ki imajo kvaliteto in potencial niso zainteresirani za prestop v moj klub, vendar imam v načrtu, da začnem forsirati igralce iz svoje šole, ko klub izgradi dovolj dobro reputacijo in spodobne pogoje za razvoj mladih igralcev, imam tudi željo da prevzamem reprezentanco čez par sezon, in jo probam s produkti svoje akademije povzdigniti v višave. Vendar za to bo potrebno zelo veliko finančnih sredstev in posluh s strani uprave kluba, saj že od začetka igre nisem imel niti možnosti nadgraditi youth recruitment, medtem ko je youth coaching trenutno na good, je youth recruitment še vedno fairly basic.

zagorje1993
Prispevkov: 9
Pridružen: 23. Jul 2014 17:41

Re: [FM 14] NK Zagorje - Proletarci zbudite se! [Zgodba/Kome

#8

Odgovor Napisal/-a zagorje1993 » 28. Jul 2014 16:07

Največji slovenski talent v mojem klubu, prišel iz Nafte za 70K.
Največji slovenski talent v mojem klubu, prišel iz Nafte za 70K.
kranjc.png (135.01 KiB) Pogledano 14669 krat
In dva največja talenta v mladinski reprezentanci Slovenije
Untitled.png
Untitled.png (133.59 KiB) Pogledano 14669 krat
un.png
un.png (142.03 KiB) Pogledano 14669 krat

Uporabniški avatar
Dobljan
Prispevkov: 214
Pridružen: 13. Jul 2013 19:30
Klub: Arsenal FC

Re: [FM 14] NK Zagorje - Proletarci zbudite se! [Zgodba/Kome

#9

Odgovor Napisal/-a Dobljan » 28. Jul 2014 20:30

a to so tvoji produkt? Kako pa kaže s financami. ČE prideš v evropo se ti kar obrestuje
http://www.hattrick.org/StartPage.aspx? Za več pomoči pri igri si preberi http://www74.hattrick.org/Help/BeginnersGuide.aspx
Najdeš me pod istim imenom.

zagorje1993
Prispevkov: 9
Pridružen: 23. Jul 2014 17:41

Re: [FM 14] NK Zagorje - Proletarci zbudite se! [Zgodba/Kome

#10

Odgovor Napisal/-a zagorje1993 » 28. Jul 2014 21:44

Noben ni moj produkt, samo pokazal sem da talent obstaja v naših klubih, samo jih prestop k nam ne zanima, evropa se definitivno splača, imam še nekaj denarja, ki sem ga dobil od tistih kitajcev, definitivno pa je cilj evropa, ker brez nje se finančno ne da izdržati, od sponzorjev dobijam 1,1 mil na leto (približno od kar sem v prvi ligi, z evropo bi ta znesek definitivno skočil). Naj še dodam da med regeni ni bilo pri nas nobenega, ki bi imel potencijal za prvo ekipo, upam da se to v prihodnosti spremeni. Ravno sem izpadel v pokalu, tako da bo za evropo potrebno, katerega trenutno zasedamo, vendar le točko pred ljubljansko Olimpijo.

zagorje1993
Prispevkov: 9
Pridružen: 23. Jul 2014 17:41

Re: [FM 14] NK Zagorje - Proletarci zbudite se! [Zgodba/Kome

#11

Odgovor Napisal/-a zagorje1993 » 28. Jul 2014 22:36

Sezona končana uspešno, zasedli smo tretje mesto, ki nas vodi v kvalifikacije za Ligo Europa. Med zimskim odmorom ni bila pripeljana nobena okrepitev, malo več aktivnosti bo v tem prestopnem roku, ko se bo potrebno okrepiti za evropo. Prilagam sliko rezultatov, razpredelnice innajboljšega igralca sezone. Naj še dodam da nam bo uprava nadgradila mladinsko in trening infrastrukturo, nadgraditev bo stala 1,3M.
Lestvica
Lestvica
PrvaLiga Telekom Slovenije_ Overview Stages-3.png (125.76 KiB) Pogledano 13882 krat
Rezultati
Rezultati
rez.png (121.89 KiB) Pogledano 13882 krat
Najboljši igralec sezone
Najboljši igralec sezone
Marino Kmetec_ Overview Profile.png (206.01 KiB) Pogledano 13882 krat

zagorje1993
Prispevkov: 9
Pridružen: 23. Jul 2014 17:41

Re: [FM 14] NK Zagorje - Proletarci zbudite se! [Zgodba/Kome

#12

Odgovor Napisal/-a zagorje1993 » 29. Jul 2014 15:11

Prvi update tekoče sezone bo že v septembru, saj se je zgodilo ogromno stvari. Kvalifikacije za Ligo Europa, poletni prestopi in prvih 10 krogov domačega prvenstva.

Najprej rezultati tekem in skupina v Ligi Europa:

Slika

Slika

Zdaj pa še prestopni rok, ki je bil odlično oddelan:

Slika

Še screenshoti igralcev ki so se nam pridružili v poletnem prestopnem roku:

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov