Stave v slovenski ligi

Debatirajte o Prvi slovenski ligi in o pokalu
Odgovori
Uporabniški avatar
BOCo
Prispevkov: 1430
Pridružen: 29. Mar 2012 21:29
Kraj: Lendava

Stave v slovenski ligi

#1

Odgovor Napisal/-a BOCo » 07. Jul 2014 22:02

Ker večina nas ve, da tudi slovenska liga ni imuna na športne stave in če koga zanima tudi ta del našega nogometa.

Jutri ob 20.55 bo na prvem programu RTV Slo dokumentarna oddaja Svet stav. Mislim, da bo kar nekaj intervjujev pravzaprav večina intervjujev z našimi sedanjimi in bivšimi igralci prve lige.

Še povzetek oddaje
Športne stave so dobičkonosen posel s katerim se ukvarjajo milijoni. Ilegalne in zasebne spletne stavnice so povzročile revolucijo v prirejanju stav in pritegnile stavce iz vsega sveta. Veliki zaslužki so premamili tudi kriminalne organizacije – stavne sindikate, ki služijo s prirejanjem izidov in stavnih trgov ter postajajo največje zlo modernega športa. Vedno več je primerov, športov in držav, kjer so preiskave že prinesle obsodbe, tudi v Sloveniji smo obravnavali nedovoljeno prirejanje stav in prirejanje izidov zaradi zaslužkov na stavnicah.

Uporabniški avatar
BOCo
Prispevkov: 1430
Pridružen: 29. Mar 2012 21:29
Kraj: Lendava

Re: Stave v slovenski ligi

#2

Odgovor Napisal/-a BOCo » 09. Jul 2014 21:14

Če si kdo ni uspel ogledati oddaje...

http://4d.rtvslo.si/arhiv/dokumentarna- ... /174285861

Zanimiv je predvsem samooklicani kralj stav Velibor Džarovski Džaro :kanta: :nene:

Uporabniški avatar
kromanjonec
Prispevkov: 302
Pridružen: 21. Avg 2012 23:50

Re: Stave v slovenski ligi

#3

Odgovor Napisal/-a kromanjonec » 07. Maj 2015 10:19


Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Stave v slovenski ligi

#4

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 07. Maj 2015 13:05

Jaz bi (da ne bom samo kritiziral) ob tej priložnosti pohvalil Radomje, ki so za razliko od številnih klubov v prejšnjih letih pošteno odigrale včerajšnjo tekmo in (čeprav so že izpadle) premagale Gorico. :cast:
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Stave v slovenski ligi

#5

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 24. Nov 2017 18:26

Boško Županović:
Mirne duše vam bom povedal, da sem vedel, da se bo tekma sedmega kroga med Celjem in Ankaranom končala z rezultatom 4:1. O tem sem govoril svojim prijateljem in sodelavcem.

Večina se mi je le nasmihala in mi ni verjela, zato sem dva dneva pred tekmo o tem naredil notarski zapis. Napisal sem izid, ki se je potem uresničil. Dejstvo je, da to ve tudi NZS, na neki način to vemo vsi, ki smo tako ali drugače povezani z nogometom, a se ne zgodi nič. Da stvari delujejo na tak način, je tragedija. To ni nogomet.

Ankaran je umetna tvorba, ki ne pomeni nič. Popolnoma nič. Z uvrstitvijo Ankarana v Prvo ligo so se razširile metastaze karcinoma, ki je nastal pri Rudarju z vpletenostjo stavnic.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Stave v slovenski ligi

#6

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 26. Okt 2019 23:58

Spet ena sumljiva tekma v prvi ligi, tokrat Celje-Rudar.
Visoka vplačila so bila na to, da bodo Celjani slavili na domačem terenu (tip 1), da bodo na srečanju padli vsaj trije zadetki (več kot 2,5 gola) in da se bo srečanje končalo z zmago Celja s 3 : 0.
https://sobotainfo.com/novica/sport/je- ... igi/516964
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

ghad
Prispevkov: 170
Pridružen: 24. Feb 2015 18:31

Re: Stave v slovenski ligi

#7

Odgovor Napisal/-a ghad » 27. Okt 2019 09:54

https://www.youtube.com/watch?v=HoSNbbm8qgs

Zmaga Celja in over 2.5 je bilo tako ali tako pričakovati glede na formo Rudarja. Stave na točen rezultat pa mi nikakor ne izgledajo nameščene. Po 3-0 je bilo ogromno priložnosti in bolj po sreči je ostalo samo pri 3-0. Tista enajstmetrovka je bila malce čudno izvedena, to je res, ampak je bilo ostalih priložnosti preprosto preveč.

Se je pa seveda že nameščalo v naši ligi in najbrž se še kdaj bo. Nazadnje se spomnim tekme Triglav - Krško iz lanske sezone, ko je bilo sredi prvega polčasa popolnoma jasno da bo Triglav dobil prvi polčas z 2+ razlike. Krško je bilo takrat bolj ali manj že obsojeno na izpad in so hoteli še nekaj zaslužiti. Naša 2. liga je pač tako grozno slabo pokrita na tem področju da se res ne splača nameščati tekem kjerkoli razen v 1. ligi, pa še tam je potrebno počakati da se tekma začne, ker so šele potem limiti kolikor toliko normalni.

Izbrisan uporabnik 4441

Re: Stave v slovenski ligi

#8

Odgovor Napisal/-a Izbrisan uporabnik 4441 » 27. Okt 2019 15:07

Eh, pomoje je to blefiranje. Čeprav glede na stanje v Velenju se nebi čudil če bi se kej takšnega pojavilo.

ghad
Prispevkov: 170
Pridružen: 24. Feb 2015 18:31

Re: Stave v slovenski ligi

#9

Odgovor Napisal/-a ghad » 03. Nov 2019 14:59

Evo zdaj se nekaj dogaja. Trenutno je polčas na tekmi Tabor - Rudar, rezultat 0-0. Ampak kvote na zmago Tabora so okrog @1.25, medtem ko so bile pred tekme @1.7. Kot vse kaže bi moral Tabor zmagati z 2+, bomo videli kaj bo prinesel drugi polčas, zagotovo pa izgleda precej sumljivo zaenkrat.

e: na srečo vse čisto

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Stave v slovenski ligi

#10

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 21. Jul 2023 15:10

Srbi pišejo, da je bila tekma Gorica-Kolubara nameščena.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 19 gostov